Osiągnięcia uczniów


XIII Międzyszkolny Konkursu o Krakowie „Krakusek”

opublikowane: 1 maj 2018, 05:36 przez Urszula Bilska   [ zaktualizowane 1 maj 2018, 06:05 ]

17.04.2018 odbyła się uroczysta gala na Wawelu, podczas której finalista XIII Międzyszkolnego Konkursu o Krakowie „Krakusek”, Julian Kasprzycki, uczeń klasy III e, odebrał nagrody za zajęcie III miejsca. Tegoroczna edycja konkursu odbyła się pod hasłem „Kraków miastem królów i bohaterów”.

Organizatorami konkursu są: Zamek Królewski na Wawelu, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Juliusza Słowackiego oraz Akademia Żakowska.




Laureaci konkursu plastycznego „WIERSZEM INSPIROWANE ”

opublikowane: 27 mar 2018, 12:45 przez Iwona Zając

Laureaci klasy I

Lena Gębska   kl I b

Daniel Hejmej kl I b

Anna Smoleń   kl I b

Amelia Domagała kl I d

Laureaci klasy II

Milena Brzyszczyk kl II c

Emilia Aleksandrowicz kl II c

Weronika Bułat kl II b

Anna Migdał kl II d

Laureaci klasy III

Natalia Dudczak kl III e

Emilka Radziszewska kl III e

Julia Kokoszka kl III b

Zuzia Janiak kl III a

Wyróżnieni w konkursie Alfik Matematyczny 2017

opublikowane: 5 lut 2018, 10:50 przez Iwona Zając   [ zaktualizowane 8 lut 2018, 00:10 ]

Wyróżnieni w konkursie Alfik Matematyczny 2017:

uczeń Jan Dąbek klasa 2c

uczennica Maja Szpyrka klasa 2b

Wyróżnieni w konkursie Alfik Humanistyczny 2017

opublikowane: 5 lut 2018, 10:47 przez Iwona Zając   [ zaktualizowane 8 lut 2018, 00:30 ]

Wyróżnieni w konkursie Alfik Humanistyczny 2017:

uczennica Julia Jurczyk  klasa 2d
uczeń Wojciech Lewandowski klasa 3b
uczeń Mateusz Kargol klasa 3c
uczennica Lena Zalot klasa 3c
uczennica Aleksandra Zalot klasa 3c
uczennica Anna Żątowska klasa 3e

Laureaci konkursu Pięknego Czytania klas I-III

opublikowane: 25 sty 2018, 07:05 przez Iwona Zając

KLASY I

I miejsce - Zofia Lerch  kl.1c

II miejsce - Emilia Stebnicka - Żak  kl.1b

III miejsce - Aleksandra Wojtasińska   kl. 1a

KLASY II

I miejsce - Paulina Stankiewicz kl.2c - iii etap

II miejsce - Lena Stanek  kl.2c

                       Maja Szpyrka kl.2b

III miejsce - Nikodem Janas  kl. 2d

KLASY III

I miejsce - Adam Micek  kl.3e   - iii etap

II miejsce - Anna Żątowska  kl.3e

                        Nikola Rakoczy  kl. 3d

III miejsce - Mariia Bomk   kl. 3c

Laureaci konkursu informatycznego - Kartka świąteczna - Boże Narodzenie

opublikowane: 23 sty 2018, 10:09 przez Iwona Zając

Anna Machniewicz kl. 3a
I miejsce

Natalia Maguńska kl. 2c
II miejsce
Mateusz Więcek kl. 2b
II miejsce

Amelia Grzejdziak kl. 2a
III miejsce
Adam Grociak kl. 2b
III miejsce

Laureaci konkursu plastycznego dla klas II i III "Symbole i barwy narodowe"

opublikowane: 23 sty 2018, 10:08 przez Iwona Zając

Julia Jurczyk kl II d

Anna Gawełczyk kl II d

Ewa Konieczny kl II c

Lena Stanek kl II c

Anna Machniewicz kl III a  

Zuzia Miziewicz kl III d

Natalia Dudczak kl III e

Laureaci konkursu plastycznego dla klas I "Jemy warzywa i owoce"

opublikowane: 23 sty 2018, 10:06 przez Iwona Zając

  1. Aleksandra Wojtasińska    kl I a
  2. Barbara  Gołębiowska       kl I b
  3. Justyna   Brożek                kl  I d
  4. Amelka Domagała             kl I d      

Laureaci konkursu ekologicznego "Drugie życie rzeczy - rolka papieru"

opublikowane: 23 sty 2018, 10:02 przez Iwona Zając

KLASY I

Adamczyk Maria kl.1c                                          

Kukuła Gabriela kl.1c                                           

Klamka Bartosz kl.1c

Matuła Weronika kl.1c    

KLASY II              

Stanek Lena  kl.2c                                                

Aleksandrowicz Emilia  kl.2c                                 

Stankiewicz Paulina  kl.2c                                     

Bułatek Julia kl. 2c

Dragosz Maciej kl. 2c

Nowak Milena kl. 2a

Wierzbicka Inga kl.2a

Kołodziejczyk Kalina kl.2a

Chachlowski Jakub kl. 2b

Cienkosz Kamil kl.2b

Majewska Anna kl.2b

Radzięta Patrycja kl.2b

KLASY III

Kalynovska Kateryna kl.3c                                   

Ekiert Alicja kl.3b                                                 

Dudczak Natalia kl.3e

Kalisz Blanka kl.3e      

1-9 of 9