Osiągnięcia uczniów


Laureaci konkursu "Cudowny świat baśni"

opublikowane: 24 kwi 2017, 10:38 przez Iwona Zając


I miejsce:
Jakub Wind Ib
Konstanty Gój Ia

II miejsce:
Paulina Stankiewicz Ic
Karol Ochman Ic
Lena Stanek Ic
Inga Wierzbicka Ia
Maja Szpyrka Ib



Małopolski Konkurs Plastyczny w ramach projektu "Wisłą na Oceany"

opublikowane: 5 lut 2017, 07:08 przez Iwona Zając

LAUREATKA

Milena Brzyszczyk  kl. 1c   -  II miejsce  za pracę „Spotkanie z morzem”

I Edycja Dzielnicowego Konkursu "Święta w UE"

opublikowane: 5 lut 2017, 07:06 przez Iwona Zając   [ zaktualizowane 5 lut 2017, 07:08 ]

LAUREACI

I miejsce

Emilia Kuźma kl.1c

Milena Brzyszczyk  kl.1c

II miejsce

Lena Stanek kl. 1c

III miejsce

Anna Pospiśilova kl. 1c

Konkurs Pieknego Czytania klasy II - III

opublikowane: 16 sty 2017, 11:44 przez Iwona Zając

LAUREACI   KLAS II

I miejsce – Anna Żątowska  kl.2e 

II miejsce – Adam Micek      kl.2e  

III miejsce – Daniel Kusz     kl.2a   

LAUREACI KLAS III

I miejsce – Julia Rutkowska  kl. 3b 

II miejsce – Anna Micek        kl. 3e

III miejsce – Marcel Gajos     kl. 3c 

Do III etapu zakwalifikowali się uczniowie Anna Żątowska kl.2e i Julia Rutkowska kl. 3b

                                                                

V Konkurs kolęd i pastorałek "Hej kolęda, kolęda"

opublikowane: 21 gru 2016, 10:58 przez Iwona Zając

LAUREACI

KLASY I

I miejsce -    kl. I a    

II miejsce-    kl. I c

KLASY II         

I miejsce-     kl. II d

II miejsce-    kl. II e

KLASY III

I miejsce-     kl. III c

II miejsce-    kl. III b i III f

III miejsce-   kl. III e       

Konkurs plastyczny „Zamki i zamczyska”

opublikowane: 5 gru 2016, 09:11 przez Iwona Zając

Laureaci kl. II:                              

Ania Machniewicz IIa                             

Szymon Tyrpa        IIa                              

Zosia Grygier         IIc                              

Ania Berdel            IIe                              

Natalia Dudczak     IIe

Laureaci kl. III:                            

Helena Kordas         IIIa      
Anastazja Wojtczak IIIa      
Maciej Surówka      IIIa      
Weronika Kowynia IIIb
Natalia Jeka             IIIb
Julia Skrzypczyk      IIIe
Ala Węgrzyn            IIIe
Mariola Mrozek       IIIf

Konkurs plastyczny „Jemy owoce i warzywa”

opublikowane: 5 gru 2016, 09:05 przez Iwona Zając

Laureaci:                                                                                     

Kalina Kołodziejczyk  Ia                        

Kewin Sromek             Ib                        

Adam Grociak              Ib

Natalia Maguńska        Ic

Maciej Dragosz            Ic

Zuzia   Skwirut             Id

Konkurs plastyczno – techniczny dla klas 1- 3 SP „DRUGIE ŻYCIE BUTELKI”

opublikowane: 3 paź 2016, 07:17 przez Iwona Zając   [ zaktualizowane 3 paź 2016, 07:20 ]

LAUREACI  KLASY  1                              

Bułat Weronika kl. 1b                                              

Cienkosz Kamil kl. 1b                                             

Dragosz Maciej kl. 1c                                              

Misimi Izabella kl. 1c                                                 

                                                                                    

LAUREACI  KLASY                                

Machniewicz Anna kl.2a                                                                                                         

Mizera Zofia kl. 2b                                                     

Rusek Zofia kl. 2c                                                       

Sroka Alicja kl. 2d                                                       

Kędzior Marta kl. 2e                                                   

                                                                                      

LAUREACI  KLASY                                

Podobińska Agnieszka kl. 3a                                    

Burek Dawid kl. 3b                                                     

Pawłowski Wiktor kl. 3c                                             

Jackiewicz Kajetan kl. 3d                                          

Stoch Anna kl. 3e                                                       

Sroczyński Michał kl. 3f                                              

1-8 of 8