Uroczystości


JASEŁKA

opublikowane: 28 sty 2019, 12:47 przez Iwona Zając

Uczniowie z Koła Teatralnego prowadzonego przez panie Klaudię Pacławską i Agnieszkę Jasiówkę zaprosili nas na Jasełka. Podczas występu mieliśmy okazję obejrzeć "Walkę Aniołów z Diabłami". Przedstawienie bardzo nam się podobało!


Narodowe Święto Niepodległości - 100 rocznica

opublikowane: 14 lis 2018, 09:54 przez Iwona Zając


14 listopada 2018 roku uczniowie klas 1b i 3c przygotowali uroczystą akademię z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie zaprezentowali wiersze " Opowiedz nam Ojczyzno", "Jedenasty Listopada" oraz "Niepodległość". Wspólnie z całą społecznością klas 1-3 zaśpiewali pieśni i piosenki patriotyczne. Śpiew dzieci rozbrzmiewał w całej szkole. Wszyscy pięknie prezentowali się z biało - czerwonymi kotylionami przypiętymi do galowych strojów.

Dzień Nauczyciela

opublikowane: 14 paź 2018, 09:41 przez Iwona Zając   [ zaktualizowane 14 paź 2018, 09:41 ]

             12 października 2018 r. uczniowie klasy II d pod  opieką wychowawcy p. Małgorzaty Sułkowskiej przygotowali uroczysty apel z okazji Dnia Nauczyciela. Dzieci śpiewały piosenki: ,, Nasza Pani ", ,,Nauczyciel ma swój dzień". Zagrali koncert na instrumentach perkusyjnych do muzyki klastycznej J.F. Gossec  ,,Gawot". Recytowali wiersze.  Odegrali scenki z życia szkoły. Składali życzenia i kwiaty.


Dzień Nauczyciela - FOTO

ŚLUBOWANIE KLAS I

opublikowane: 12 paź 2018, 09:47 przez Iwona Zając   [ zaktualizowane 15 paź 2018, 12:57 ]

My, uczniowie klas pierwszych, ślubujemy:

-         być pilnymi w nauce,

-         wzorowymi w zachowaniu,

-         dbać o dobre imię naszej szkoły,

-         szanować rodziców i nauczycieli,

-         kochać swoją Ojczyznę!

 

12 października 2018 roku odbyło się w naszej szkole Ślubowanie. Uczniowie sześciu klas pierwszych zostali włączeni do grona społeczności Szkoły Podstawowej  z Oddziałami Integracyjnymi nr 158.Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

opublikowane: 4 wrz 2018, 00:12 przez Iwona Zając   [ zaktualizowane 12 paź 2018, 09:34 ]

Samorząd Uczniowski powitał wszystkich zgromadzonych na uroczystym apelu rozpoczynającym nowy rok szkolny 2018/2019. Następnie uczniowie z klasy III c powitali ich pięknie wyrecytowanymi wierszami. Po występie  uczniów, głos zabrał pan dyrektor Jerzy Kubieniec. Życzył wszystkim uczniom sukcesów szkolnych, powodzenia  i wytrwałości w osiąganiu swoich celów.

                                                                                                                               1-5 of 5