Uroczystości


Bez nazwy

opublikowane: 14 cze 2021, 00:29 przez Iwona Zając

Z okazji Święta Konstytucji 3 Maja klasy 2a i 2e wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały apel w formie pięknej prezentacji w programie Genially. Prezentacja przygotowana przez klasy składała się z wierszy i piosenek. A my ubrani na galowo, mogliśmy w swoich salach uczestniczyć w tym święcie.

11 Listopada - Święto Niepodległości

opublikowane: 13 lut 2021, 23:59 przez Iwona Zając

Z okazji Święta Niepodległości klasy 2b i 3b wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały apel on-lin, w związku z trwającą nauką zdalną. Film przygotowany przez klasy składał się z pięknych filmików historycznych,wierszy, piosenek i piosenki karaoke.


Ślubowanie klas 1

opublikowane: 16 paź 2020, 11:15 przez Iwona Zając


Dnia 16 października 2020 roku odbyło się w naszej szkole Ślubowanie pięciu klas pierwszych.

Mimo, że w tym roku szkolnym wyglądało trochę inaczej niż zwykle, było to dla dzieci ogromne przeżycie

i bardzo ważne wydarzenie.

Każda klasa świętowała w swojej sali wraz z wychowawczynią. Uczniowie, ubrani w stroje galowe mieli okazję pochwalić się swoimi umiejętnościami, przedstawiając krótkie występy artystyczne. Śpiewali piosenki i recytowali wiersze, których nauczyli się do tej pory w szkole.

Potem nastąpiło uroczyste Ślubowanie, którego słowa uczniowie wypowiadali z powagą i nieukrywanym przejęciem. Wychowawcy dokonali Aktu Pasowania przy pomocy wielkiego kolorowego ołówka. Pierwszoklasiści usłyszeli wtedy słowa „Pasuję Cię na Ucznia Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 158 w Krakowie”. Dzięki temu wszystkie dzieci zostały symbolicznie włączone do społeczności szkolnej. Na pamiątkę tego wydarzenia każdy otrzymał od wychowawcy pamiątkowy dyplom.

Po zakończeniu oficjalnej części Ślubowania uczniowie pełni wrażeń udali się na poczęstunek, przygotowany przy współpracy z rodzicami. Mamy nadzieję, że w poniedziałek przyjdą pełni entuzjazmu, by znów powitać Swoją Szkołę.

KLASA 1B
KLASA 1C

 

KLASA 1D

        

KLASA 1E

  

Ślubowanie klas 1 - FOTO


Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

opublikowane: 7 paź 2020, 13:03 przez Iwona Zając


We wtorek 1 września 2020 roku po długiej przerwie ponownie spotkaliśmy się wszyscy razem w szkole, aby rozpocząć przygodę w kolejnej klasie. Pan dyrektor Jerzy Kubieniec powitał nas wszystkich życząc samych sukcesów i wspaniałych ocen.

                       WITAJ SZKOŁO, WITAJ MOJA KLASO I WITAJ NOWA KLASO!
        

1-4 of 4