Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

opublikowane: 26 cze 2017, 03:01 przez Agnieszka Wywiał   [ zaktualizowane 26 cze 2017, 03:44 ]
Każdy rok szkolny to czas wytężonej pracy, wysiłku, ale także sukcesów i radości!

Z okazji zakończenia roku szkolnego życzymy Nauczycielom, Wychowawcom, całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom szkoły wszelkiej pomyślności.
Wam Drodzy Uczniowie życzymy wielkiej przygody, niewyczerpanych pokładów energii i uśmiechu na co dzień. Obyście w kolejnym roku szkolnym wrócili z zapasem sił, gotowi do podjęcia nowych zadań, realizacji marzeń i planów.


"Śpiewające" zakończenie roku szkolnego, przygotowane przez uczniów klasy 5a i 5b.


Wręczenie nagród "Złota księga"


Klasa 4a

Oliwia Barańska, Nina Borowiec, Klara Chmielarczyk, Lena Chmielarczyk, Weronika Czub, Patryk Dubas, Natalia Furgała, Kinga Machniewicz, Natalia Mikołajczyk, Radosław Mirek, Jagoda Nurek, Maciej Owsiak, Igor Siuda, Maja Smętek.


klasa 4b


Hamulewicz Matylda, Mosio Lena, Sekrecki Kajetan, Wójcik Oliwia, Żandarowski Filip


klasa 4c
Borgosz Robert, Gołębiowski Maciej, Koralewicz Jan, Sendor Piotr

klasa 4d
Cyboran Marek, Dańda Julia, Garbacz Piotr, Kowynia Oliwia, Krześniak Kinga, Lipiec Emilia, Madlewski Tomasz, Marciszek Olimpia, Mokrzycka Jagoda, Perdał Julia, Pęk Barbara, Stachniak Dominika, Struski Karol, Studzienny Kacper, Szczepański Mateusz, Topolska Karolina, Wolska Maria.


klasa 4e
Jasiówka Karolina, Mazurkiewicz Bartosz, Nowak Wojciech, Ochal Zofia, Romanik Mikołaj, Rybiński Jeremiasz


klasa 5a
Kiełtyka Natalia, Słonina Hanna, Stępińska Danuta, Troc Kinga


klasa 5b
Kucała Jan, Miśkowicz Victoria, Siwiec Mateusz, Trzciński Filip, Wójcik Hanna, Wójcik Michał Rafał


klasa 5c
Janc Gabriela, Lechowska Zofia, Maszczyk Aleksandra, Mąka Michał, Wójcik Magdalena


klasa 6a
Metelska Pola


klasa 6b
Borowiec Dominika, Pokrzywa Antoni, Rybiński Leon, Szatkowska Wiktoria


klasa 6c
Baster Katarzyna, Dańda Natalia, Głuchowska Julia, Kowalska Weronika, Kowalski Igor, Łuczak Kaja, Łukasik Anna Maria, Malec Ida, Marcyzak Amelia, Mruk Zuzanna, Paraszczak Maria, Sroczyńska Maja, Walczyszewska Maja, Ziebura Maria


klasa 6d
Górecka Malwina, Lizun Mikołaj, Surówka Monika, Zdebska Zofia


klasa 6e
Adamowska Marta, Bułatek Joanna, Hejmej Robert, Jóźwiak Emilia, Kijowska Wiktoria, Krzysik Natalia, Kurzyniec Wiktoria, Mączeńska Aleksandra, Szybowska Katarzyna, Tyrpa Jan

 
klasa 6f
Czerska Natalia, Grodzka Wiktoria, Gryga Natalia, Janisz Weronika, Sztuka Marlena, Wątor Gabriela, Zdybel Natalia

Serdecznie gratulujemy!

Comments