Podsumowanie pracy w roku szkolnym 2016/2017

opublikowane: 22 cze 2017, 11:19 przez Agnieszka Wywiał   [ zaktualizowane 22 cze 2017, 12:00 ]
Jesteśmy bardzo dumni z uczniów naszej szkoły, którzy chętnie biorą udział w różnych konkursach i zajmują wysokie miejsca. Chwalimy tych, którzy angażują się w życie szkoły i swoja postawą dają wzór do naśladowania dla innych.


Serdecznie gratulujemy!
Grono pedagogiczne


Uczniowie brali udział między innymi w następujących konkursach:

Małopolskim Konkursie Humanistycznym, Alfiku  matematycznym i humanistycznym, Świetliku, Wiosennym Przeglądzie Artystycznym Szkół Podstawowych, Konkursach szkolnych – recytatorskim, Konkursie piosenki anglojęzycznej, Wiedzy o prawach i obowiązkach ucznia, wykonywali  „Album na miejsca związane z odzyskaniem niepodległości w Krakowie” oraz „Film na miejsca związane z odzyskaniem niepodległości w Krakowie”, uczestniczyli w grze terenowej: „Śladami niepodległości.” Zdobywali punkty w konkursie Klasa roku, godnie reprezentowali szkołę podczas zawodów sportowych, dbali o środowisko zbierając makulaturę.













Pochwały Pana Dyrektora otrzymali:

klasa 4a

Oliwia Barańska, Nina Borowiec, Klara Chmielarczyk, Lena Chmielarczyk, Weronika Czub, Natalia Furgała, Kinga Machniewicz, Natalia Mikołajczyk, Radosław Mirek, Jagoda Nurek, Maciej Owsiak, Maja Smętek


klasa 4b

Dyląg Gabriela, Hamulewicz Matylda, Młynarczyk Karolina, Mosio Lena, Wójcik Oliwia, Żandarowski Filip

klasa 4d
Marek Cyboran, Julia Dańda, Oliwia Kowynia, Kinga Krześniak, Emilia Lipiec, Tomasz Madlewski, Olimpia Marciszek, Kamila Mardyła, Jagoda Mokrzycka, Julia Perdał, Barbara Pęk, Maria Wolska, Julia Wójcik, Zuzanna Zawada

klasa 4e

Joanna Krzysik, Karolina Jasiówka, Wojciech Nowak, Bartosz Mazurkiewicz, Lena Miśtak, Mikołaj Romanik

klasa 5a

Troc Kinga, Stępińska Danuta, Słonina Hanna, Sułek Joanna, Pawłowska Wiktoria, Kiełtyka Natalia, Girek Bartłomiej, Dyka Karolina

klasa 5b

Bartosik Alicja, Matyszkiel Julia, Miśkowicz Victoria, Molenda Oliwia, Podobińska Anna, Polak Sylwia, Siwiec Mateusz, Trzciński Filip, Wiącek Łukasz, Wójcik Hanna

klasa 5c

Adam Antonik, Barbara Bugaj, Gabriela Janc, Zofia Lechowska, Michał Mąka, Filip Satoła, Magdalena Wójcik, Aleksandra Maszczyk, Małgorzata Ostoia-Tomaszewska

klasa 6a
Dawid Bułat

klasa 6b

Wiktoria Szatkowska, Dominika Borowiec, Celina Puszczyńska, Antoni Pokrzywa, Tomasz Frączek, Leon Rybiński

klasa 6c

Baster Katarzyna, Dańda Natalia, Głuchowska Julia, Gołębiowska Aleksandra, Kowalska Weronika, Kowalski Igor, Łukasik Anna Maria, Marcyzak Amelia, Mruk Zuzanna, Paraszczak Maria, Różańska Maja, Sroczyńska Maja, Walczyszewska Maja, Ziebura Maria

klasa 6d

Katarzyna Ostoia Tomaszewska, Zofia Zdebska, Mikołaj Lizun, Malwina Górecka, Olga Malasińska, Monika Surówka

klasa 6e


Adamowska Marta, Bułatek Joanna, Kurzyniec Wiktoria, Jóźwiak Emilia, Hejmej Robert, Kijowska Wiktoria, Mączyńska Aleksandra, Krzysik Natalia, Szybowska Katarzyna, Tyrpa Jan

Gratulujemy!

Comments