Aktualności‎ > ‎Komunikaty szkolne‎ > ‎

Dar serca

opublikowane: 1 sty 2018, 06:00 przez Agnieszka Wywiał

Serdecznie dziękujemy rodzicom, uczniom i wychowawcom za zaangażowanie w zbiórce darów dla dzieci z Oddziału Onkologii w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Prokocimiu. Grupa uczniów z klasy 5A wraz z Rodzicami i organizatorami akcji zawiozła wszystkie powstałe paczki. Pracownicy szpitala byli pod wielkim wrażeniem ilości darów. Mieliśmy okazję zobaczyć specyfikę funkcjonowania oddziału oraz dostrzec i zrozumieć wiele innych potrzeb wynikających z tego typu akcji.

 Po rozmowach z rodzicami chorych dzieci i pracownikami oddziału jesteśmy jeszcze bardziej świadomi wartości pomagania innym, co rodzi kolejne cele do realizacji. Dzięki Wam wiemy, że wszystko jest możliwe! „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – a my te uśmiechy widzieliśmy i przekazujemy dalej .


Szczególne podziękowania należą się pomysłodawczyni akcji – Pani Marzenie Kapuście – oraz Pani Agnieszce Mazurkiewicz i Pani Jadwidze Kubik, które pomogły nam zorganizować transport darów. Koordynatorkami akcji były panie Anna Luty i Aneta Stokłosa.


Comments