XII Garwolińska Liga Koszykówki 2018


MECZE GLK NA
Mecze GLK


Zapraszamy również do odwiedzenia: https://www.facebook.com/GLKnafejsie

Mecze odbędą się tak jak co roku na hali miejskiej ul. Żwirki i Wigury 16

System rozgrywek "każdy z każdym" + PLAY-OFF.

Wpisowe 400 zł.

Zgłoszenia telefonicznie 502-862-772 

Mile widziane jednolite stroje z numerami:)

Zapraszamy serdecznie drużyny oraz osoby chcące miło spędzić czas!




TABELA PO VII KOLEJCE

LP  Nazwa drużyny  Mecze  Punkty  +  -  +/-
1  Sałaciarze 7 13 409 272 137
2  Richmond 7 12 457 335 122
3  GarBALLin 7 12 423 309 114
4  Team RLK  7 12 437 352 85
5  M^2 Mińsk Mazowiecki 7 10 267 267 0
6  Young blood 7 8 251 493 -242
7  ZSP 2 Garwolin 7 8 232 383 -151
8  ASK GOSiR Mrozy 7 7 241 306 -65


I kolejka - 29 IV 2018 (niedziela)                                         FOTO

16:00  Richmond - ASK GOSiR Mrozy            53 - 61        VIDEO

17:00  GarBALLin - ZSP 2 Garwolin             75 - 32        VIDEO

18:00  Sałaciarze - M^2 Mińsk Mazowiecki   44 - 29        VIDEO

19:00  Team RLK Young blood                  75 - 41       VIDEO

          

II kolejka - 6 V 2018 (niedziela)                                              FOTO

16:00  Richmond - ZSP 2 Garwolin                79 - 39        VIDEO

17:00  M^2 Mińsk Mazowiecki - Team RLK     48 - 58        VIDEO

18:00  Young blood - GarBALLin                   29 - 95        VIDEO

19:00  ASK GOSiR Mrozy - Sałaciarze            31 - 45        VIDEO


III kolejka - 13 V 2018 (niedziela)                                         FOTO

16:00  Sałaciarze - Richmond                     58 - 56        VIDEO

17:00  ZSP 2 Garwolin - Young blood           35 - 48        VIDEO

18:00  GarBALLin - M^2 Mińsk Mazowiecki   54 - 38        VIDEO

19:00  Team RLK - ASK GOSiR Mrozy           65 - 44        VIDEO


IV kolejka - 20 V 2018 (niedziela)                                                        

16:00  Richmond - Team RLK                           70 - 61        VIDEO

17:00  Sałaciarze - ZSP 2 Garwolin                   65 - 40        VIDEO

18:00  M^2 Mińsk Mazowiecki - Young blood     43 - 31        VIDEO

19:00  ASK GOSiR Mrozy - GarBALLin                51 - 58        VIDEO


V kolejka - 27 V 2018 (niedziela)                                                    FOTO

16:00  ZSP 2 Garwolin - M^2 Mińsk Mazowiecki    28 - 50        VIDEO

17:00  GarBALLin - Richmond                             46 - 59        VIDEO

18:00  Young blood - ASK GOSiR Mrozy               45 - 54        VIDEO

19:00  Team RLK - Sałaciarze                            54 - 52        VIDEO


VI kolejka - 3 VI 2018 (niedziela)                                     FOTO

16:00  M^2 Mińsk Mazowiecki - Richmond         39 - 52        VIDEO

17:00  ZSP 2 Garwolin - ASK GOSiR Mrozy         20 - 0 (walkower)

18:00  Young blood - Sałaciarze                       26 - 103      VIDEO

19:00  GarBALLin - Team RLK                          59 - 58        VIDEO


VII kolejka - 10 VI 2018 (niedziela)                                     FOTO

16:00  Team RLK - ZSP 2 Garwolin                        66 - 38       VIDEO

17:00  Richmond - Young blood                            88 - 31       VIDEO

18:00  ASK GOSiR Mrozy - M^2 Mińsk Mazowiecki   0 - 20 (walkower)

19:00  Sałaciarze - GarBALLin                              42 - 36       VIDEO

    

PLAY-OFF

 

PÓŁFINAŁ - 16 VI 2018 (sobota)                   FOTO

17:00     Sałaciarze - Team RLK        65 - 33        VIDEO

18:00     Richmond - GarBALLin        48 - 73        VIDEO


FINAŁ - 17 VI 2018 (niedziela)                                             FOTO

17:00     mecz o 3 miejsce   Team RLK - Richmond   47 - 58         VIDEO

18:00     mecz o 1 miejsce   Sałaciarze - GarBALLin   64 - 44        VIDEO



MVP - Kazimierczak Karol


Piątka turnieju

- Wysocki Paweł

- Mucha Maciej

- Drążyk Sebastian

- Szponder Michał

- Rękawek Krzysztof


GRATULUJEMY!