koparki gasienicowe

Koparki gąsienicowe wynajem Kraków

Koparki gąsienicowe TEREX wyposażone są w turbodoładowane silniki o wysokiej mocy dostarczające największą moc w tej klasie maszyn. Biorąc pod uwagę fakt dużych oszczędności i wysoki komfort pracy łatwo koparki gąsienicowe TEREX mogą być częstymi wyborami dla Państwa firm.

 JCB Maszyny budowlane - Koparki gąsienicowe
Koparki gąsienicowe
 
Dbając o interesy swoich klientów wszystkie maszyny charakteryzuje niezwykła wytrzymałość, wydajność i oszczędność. Wszystko to dzięki zastosowaniu japońskich podzespołów hydraulicznych i silników. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań zwiększa moc maszyny oraz pozwala na łatwe serwisowanie. Nowa przestronna kabina niweluje nadmierny hałas, zapewniając przy tym operatorowi niezwykle komfortowe warunki pracy. Każda maszyna posiada nowoczesny filtr „Plexus”. Filtr ten sprawia że olej jest jeszcze dokładniej oczyszczony co zdecydowanie wydłuża czas między poszczególnymi wymianami. 


Volvo- Koparki gąsienicowe
Koparki gąsienicowe
 

Firma Volvo dołożyła wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom klientów. Każdy element koparek gąsienicowych Volvo został wykonany z najwyższej jakości materiałów oraz dokładnie sprawdzony po to, aby maszyny te były niezastąpione w swojej klasie. Firmie Volvo udało się sprostać tym założeniom i stworzyła maszynę, która pozostawia daleko w tyle produkty innych firm. Wybierając koparki gąsienicowe Volvo możesz być pewien, że dokonałeś słusznego wyboru.

Koparki gąsienicowe Volvo są skonstruowane tak by mogły pracować nieprzerwanie w najcięższych warunkach. Model EC140B jest tego doskonałym przykładem. Wysokiej jakości materiały wykorzystane do budowy maszyny oraz dokładne wykonanie sprawia, że koparka EC140B zadziwia swoją wytrzymałością. To właśnie dzięki takim produktom firma Volvo zdobyła tak wielkie uznanie na rynku maszyn budowlanych

Firma Volvo zawsze dba o bezpieczeństwo i wysoki komfort pracy operatora. Podobnie jest w wypadku koparek gąsienicowych. Model EC160B zapewnia duże bezpieczeństwo operatorowi jak i innym osobom pracującym w pobliżu maszyny. Duża widoczność sprawia, że operator bez problemu może obserwować wszystko, co się dzieje wokół maszyny. W ten sposób ryzyko wypadku jest zredukowane niemal dozera.

Koparki, ładowarki i inne urządzenia naszej firmy spełniają najwyższe standardy jakości. Zróżnicowanie naszej oferty - koparki, koparki gąsienicowe, koparkoładowarki, ładowarki, mini koparki – umożliwia Państwu wybór najlepszego urządzenia, dostosowanego do potrzeb operacyjnych związanych z Państwa działalnością.

Koparka gąsienicowa Volvo EC160C jest nowością na polskim rynku. Producent zastosował wiele ciekawych rozwiązań, aby ułatwić i przyspieszyć wykonywanie prac. Jedną z nich jest wprowadzenie nowego silnika z V-ACT, który pozwala na zużywanie niewielkiej ilości paliwa. Dodatkowo elektroniczne sterowanie pompą oleju hydraulicznego zdecydowanie zwiększa wydajność wykonywanych prac.

Comments