Seadmed

Pakume laias valikus Konica Minolta ja Utax tooteid. Meie tootevalikust leiate kõike printimiseks ja kopeerimiseks vajalikku alates A4 formaadis mustvalgetest ja värvilistest printeritest lõpetades A3 formaadis musvalgete ja värviliste koopiamasinatega, mis võimaldavad trükkida brošüüre.

Edasi ---
>


Täishoolduslepingud

Pakume meie poolt müüdud Konica Minolta ja Utaxi printeritele ja koopiamasinatele ka täishoolduslepinguid. Täishoolduslepingu puhul ei pea te muretsema kulumaterjalide ega remondi üle. Kõik see on Teile tasuta. Maksate ainult tehtud koopiate ja väljatrükkide eest.

Edasi --->


Kasutatud seadmed

Lisaks uutele pakume ka kasutatud seadmeid. Kasutatud seadmed on kõik töökorras ja kontrollitud. Kasutatud seadmetele anname 3 kuulise garantii. Lisaks on võimalik sõlmida kasutatud seadmetele ka täishoolduslepingut. Täishoolduslepingu kehtivuse ajal parandame kõik rikked oma kuludega.

Edasi --->


Koopiad ja trükkimine

Copier Group pakub lisaks muudele teenustele ka kopeerimis ja printimisteenust. Oleme selleks soetanud endale suure võimsusega koopiamasinad mis võimaldavad kopeerida, printida ning vastavalt kliendi soovile ka klammerdada ja brošüüre valmistada. Võimalikud formaadid A5, A4 ja A3.

Edasi --->

Remont ja hooldus

Pakume printerite ja koopiamasinate remonti ja hooldust. Põhiliselt remondime ja hooldame Konica Minolta ja Utaxi printereid ja koopiamasinaid. Teiste tootjate toodete puhul palun helistage enne seadme kohaletoomist ette.


Edasi --->


Seadmete rent

Lisaks Konica Minolta ja Utax printerite ja koopiamasinate müügile, pakume võimalust ka seadmete rentimiseks. Rendiperioodi pikkus on kuni 5 aastat.
Rendiseadmetega kaasneb üldjuhul täishooldusleping.

Edasi --->