Salaš Žiarska dolina - Jazda na koni.Chceli by ste si zajazdiť na koni v peknej prírode? Túžite spoznať a zažiť, že najkrajší pohľad na svet je z konského chrbta? Prežite spolu s nami Jazdu na koni! Táto aktivita je určená pre všetkých milovníkov zvierat, pre tých čo si chcú zajazdiť na koni a spestriť si tak čas strávený na dovolenke.
  

Vy aj vaše deti určite ocenia nedotknutosť prírody, detské preliezky a uvidia ovečky, prípadne koníky, na ktorých sa môžu aj povoziť. Naozaj ideálne miesto na strávenie kľudného popoludnia v lone prírody a ďaleko od všetkých starostí. Navyše si v kľude môžete posedieť na terase pri limonáde, dobrom jedle a na tom najlepšom vzduchu na Liptove. Ak by počasie neprialo, môžete sa presunúť do reštaurácie 
Pre vášnivých turistov sú tu prechádzky a túry po okolítých vrchoch odkiaľ je krásny výhľad na celú panorámu Liptova.
- jazdy a kurzy na koňoch pre malých aj veľkých, skúsených ale aj pre začiatočníkov, vychádzkové jazdy po okolí
                                                                                                            

Jazdecký areál  ponúka, dospelým aj deťom, začiatočníkom aj pokročilým  jazdenie v malebnej prírode stredného Liptova 

Salaš Žiar sa nachádza v srdci Západných Tatier v Žiarskej doline, ktorá patrí k najkrajším a najnavštevovanejším dolinám na Liptove hlavne pre krásu okolitej prírody, možnosti turistiky a ochutnávok pravých liptovských špecialít ako sú bryndzové halušky, bryndzové pirohy, studený tanier, či výborná kapustnica.

Po hlučnom, prašnom a stresujúcom prostredí miest Vás pohladí ticho, pokoj, ranný spev vtákov a zarosená tráva, ktoré pôsobia ako balzam na dušu v našom uponáhľanom živote. V objatí mohutných hôr a rozkvitnutých lúk, kde sa čas dokáže zastaviť nájdete oddych a pokoj. Túto priam rozprávkovú idylku dopĺňa cengot zvoncov (spiežovcov) pasúcich sa oviec, ktorý dotvára príjemnú dovolenkovú atmosféru.

V tradičnej drevenej reštaurácií s množstvom doplnkov pripomínajúcich dávne časy salašníctva Vám chceme spríjemniť návštevu útulným domáckym prostredím, posedením pri krbe a dobrou kuchyňou.
   
                                                                                         http://www.salasziar.sk/

                                            
                                                      funkčná mapa Google + a -

salaš Žiar

fotogaléria
Comments