"Україна читає дітям"

 

       Для  бібліотек Компаніївської ЦБС  уже стало традицією проводити зустрічі в рамках Національного проекту «Україна читає дітям».

             Для спілкування з читачами  бібліотеки запрошують цікавих людей Компаніївщини, які розповідають про вплив книги на їхнє життя, діляться спогадами про першу прочитану ними книгу.    

Протягом 2016 року у бібліотеках Компаніївської ЦБС в рамках проекту відбулася низка зустрічей з цікавими людьми.

 

             В районній бібліотеці для дітей учням молодшого шкільного віку про Василя Чухліба, автора багатьох дитячих книг, розповідала вчитель початкових класів О.А. Бутько. Олена Анатоліївна з дитинства захоплювалася літературними казками. На зустрічі вона прочитала малюкам казку «Пісня тоненької очеретини» В. Чухліба.
     Червоновершська сільська бібліотека-філія в рамках Національного проекту  «Україна читає дітям» організувала зустріч користувачів з головою Червоновершівської сільської ради Назарян Світланою Михайлівною.

    Вона розповідала дітям, що в дитинстві захоплювалася творами великого французького мрійника Жюль Верна. Гостросюжетні, пригодницькі, захоплюючі романи «П’ятнадцятирічний капітан», «Діти капітана Гранта», стали путівкую на все життя для  сільського голови.

 


 

     В Гарманівській бібліотеці  відбулася зустріч з депутатом сільської ради Ткаченком А.О.

   Антон Олександрович розповів дітям про свої читацькі уподобання,  а саме, про твори Тараса Григоровича Шевченка.

 

             


 

    В Софіївській сільській бібліотеці філії відбулася зустріч з сільським головою Тетяною Володимирівною Федоренко. Гостя розповіла користувачам бібліотеки середнього шкільного віку про свою улюблену книгу-дитинства В.Нестайка «Тореадори з Васюківки».
      

    В рамках  проекту в Живанівській бібліотеці-філії відбулася зустріч з вихователем дитячого садка «Віночок» Олійник Л.І., яка розповіла малечі про улюбленні казки свого дитинства («Курочка ряба», «Мідне, срібне і золоте»), які їй розповідала мама, коли вона була маленька.

     Діти з задоволенням слухали розповідь, а також відповідали на запитання загадок, і розповідали про казки які їм подобаються.
   

   Мар’ївська бібліотека-філія запросила на зустріч  Цуран Марію Дмитрівну – Мар’ївського сільського голову, яка  розповіла дітям про свої улюблені твори – Т. Шевченка «Кобзар», І. Котляревського «Енеїда», П. Загребельного «Роксолана».

      Марія Дмитрівна завдячує книгам, що вони на протязі багатьох років допомагають їй досягати значних успіхів  у своєму житті. 

    Гостя   закликала дітей: «Якщо для вас читання – це запорука успіху, приходьте до бібліотеки, читайте,  віддайте перевагу живому спілкуванню з  книгою, а не комп’ютеру».

     Діти подякували Марії Дмитрівні за цікаву бесіду.

     


        Червонослобідська бібліотека-філія організувала зустріч учнів молодшого шкільного віку з директором Червонослобідської ЗШ Цегельник Г.М., яка розповіла дітям про свою улюблену книгу з дитинства Бернетта Фрэнсиса  «История маленького лорда».


 


       Водянська бібліотека-філія організувала зустріч користувачів-дітей з депутатом Водянської сільської ради Дзібановською Ольгою Іванівною.

      Гостя розповіла, що з дитинства дуже любить читати казки і прочитала дітям казку «Котигорошко».

 

 


    В Губівській бібліотеці відбулася зустріч з депутатом сільської ради Бугленко Тетяною Василівною.

    Запрошена  розповіла дітям про улюблену книгу свого дитинства Сельми Лагерлеф «Чудові подорожі Нільса з дикими гусями».

 
    Депутат Першотравенської сільської ради Черненко Л.О.  в рамках проекту зустрілася з учнями Першотравенської ЗШ I-III ступенів.

    Людмила Олексіївна зачитала дітям свою улюблену казку з дитинства Івана Франка «Фарбований лис».

 

   


     

    Читачам Сасівської бібліотеки-філії запам’яталася зустріч із поетесою Наталією Анатоліївною Дубіною. Гостя презентувала присутнім свої нові поезії та зачитала уривок із казки «Липень у Кіровограді» письменниці-землячки Людмили Солодової.  Депутат Мар’ївської сільської ради Оверчук Наталія Георгіївна зустрілася з користувачами-дітьми Зеленівської бібліотеки-філії.

   Наталія Георгіївна розповіла, що ще з дитинства її   улюбленим літературним героєм є Незнайко. Вона зачитала дітям уривок з книги М.Носова «Пригоди Незнайка та його друзів».