Коротко про ДНЗ

 
Де знайти найкраще місце
Для малесеньких діток 
Знайте − є воно на світі −
 Лелюхівський дитсадок
Тут малеча підростає,
Пізнає прекрасний 

                                                                  Край свій в пісні прославляє

                                                                    І в майбутнє шле привіт.

 

         Саме з таких слів хочеться розпочати свою інформацію про діяльність нашого закладу. Адже це маленька країна Дітландія в королівстві Лелюхівської сільської ради. А мешкають у ній впродовж навчально – виховного періоду 50 маленьких господарів з якими співпрацюють 8 педагогів, 8 працівників обслуговуючого персоналу. Територію дана країна займає 0,625 га. Має свій фруктовий сад, городи, лісову зону, ігрові та спортивні майданчики. Живе, працює, грається, пізнає світ за певним розпорядком.

         Для забезпечення життєдіяльності її мешканців використовується типове приміщення, господарські споруди. Хоч проживати в нашій країні можуть 88 мешканців, але в силу того, що не освоєнні ще всі приміщення II поверху – маємо можливість організувати роботу двох різновікових груп.

         На сьогоднішній день для послуг дітей – сучасні групові, спальні, ігрові приміщення I поверху, кухня, актова та спортивна зали II поверху. Забезпечені по мірі можливості усім необхідним для того, щоб організувати навчально – виховну діяльність.

 Спортивний зал.

Актова зала.

Актова зала.

         А все це завдячуючи згуртованому колективу працівників, власнику – сільській раді і в значній мірі спонсорам, зокрема депутату районної ради Клюшнику Віктору Анатолійовичу та очолюваному ним підприємству “Лавіта”, приватним підприємцям села, а також демократичній, компетентній і швидкореагуючій на звернення громадян районній владі – райдержадміністрації та районній раді депутатів. 

         Хоч і самі ми не сидимо склавши руки. Для того, щоб поліпшити організацію харчування дітей – вирощуємо овочі на 4 ділянках, заготовили фрукти з власного саду, засушили трави для чаїв. Залучили спонсорський, батьківський ресурс.

         Заклад працює вже 24 роки. На перспективу у нас складено і затверджено програму розвитку ДНЗ Колосок на 5 років. Одним із основних питань є реконструкція всіх приміщень II поверху з метою відкриття вікової групи дітей, або групи компенсуючого типу для дітей – інвалідів. 

         З вересня 2011 року введено нові посади педпрацівників для надання більш якісної і кваліфікованої дошкільної підготовки дітей. Це - інструктор з фізкультури, керівник гуртка і соціальний педагог. Намагаємося досягти більшого охоплення системою дошкільної освіти малюків віком до 6 років. Дітей 5 річного віку готуємо до школи за програмою Впевнений старт. Підтримуємо тісні зв'язки співпраці з педколективом місцевої школи.