Alustuseks‎ > ‎

Esimesed tegevused

Esmalt pead Sa minema Google sites lehele. Lihtne oleks panna Google otsingusse ''google sites''. Seal palub Google sul sisse logida, tee seda. Seejärel pead lihtsalt klikkama ikoonil create site.
 
Nüüd peab Sul olema kidlasti välja mõeldud oma kodulehekülje nimi. See kirjuta lünka ''site name''. See peaks kindlasti andma edasi infot selle kohta, mida Sinu koduleht sisaldab.
Mõtle välja ka oma kodulehe aadress. See kirjuta järgmisesse lünka. Mõtle välja midagi, mis oleks lihtne ja ka sinu kodulehe teemaga kooskõlas.
Järgmiseks kirjuta lühike kirjeldus oma koduleheküljest, et selle vaatajad teaksid, mida nad sealt leiavad vms.
Seejärel tee järgnevasse kasti linnuke, kui su koduleht võib sisaldada midagi sellist, mida tohivad näha ainult täiskasvanud.Kui aga see on sobilik kõigile, ära tee midagi.
Nüüd vali, kes su kodulehte vaadata saavad. Kas kõik inimesed maailmas, või ainult need kes sa ise valid, aktiveeri vastav valik.
Vali ka oma koduleheküljele taust ehk teema. Et näha suuremat valikult klikka "more themes'' ja vali sealt endale meelepärane.
Nüüd kirjuta antud tähekombinatsioon ja vajuta ''create site'' ile. Nüüd peaks su koduleht olemas olema ja jääb üle vaid selle täitmine.
Subpages (1): Täitmine
Comments