1962 yılında kurulan Firmamız araştırma alanlarının ihtiyaçları doğrultusundan Dünyanın çeşitli ülkelerinden gelişmiş teknolojiye sahip ürün seçenekleri ile hizmet vermektedir. Almanya'da kurulan Merck kalitesi ile Gıda ve Sağlık alanlarında sık bir şekilde tercih edilen Merck kimyasalları konusunda ürün satışı yapan distbiratör firmasıdır.    

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Sektörde en eski firmalar arasında yer almamız dolayısıyla bir çok markanın yetkili satıcıları arasında yer almaktayız. Kalitesi ile tanınmış birden fazla firmanın yetkili satıcısı olmamızda, müşterilerimize özel iskonto yapmamızda etkilidir. Laboratuvar ortamlarında yapılan araştırmaların hızlı bir şekilde sonuçlanması ülke ekonomisine önemli bir katkı sağlayacaktır.
Plastik ve Cam Malzemeler

Türkiye'nin farklı illerine kargo seçeneği ile ürün gönderimi yapan firmamız,sağlam ve dayanıklı malzemeler arasında yer alan cam ve plastikler konusunda endüstriyel zorlu ortamlarda kullanıma dayanıklı malzemelerin satışını yapmaktadır. 1962 yılında Ankara'da kurulan firma zaman içerisinde istanbul ve izmir gibi büyük illerde de online satış sitesinden hizmet vermeye başlamıştır.