Nieuwsarchief‎ > ‎

Dienstregeling buurtbus

Geplaatst 16 nov. 2014 13:47 door renate klinkien   [ 24 dec. 2015 02:45 bijgewerkt door Gerdi Rijkaart ]
Buurtbus Bruchterveld-Ebbenbroek 598 per 1-12-2014*

SPIBO Bruchterveld vertrektijd 07:05 uur
Bruchterveld – halte dorpshuis 07:07
Breeslootdijk – halte Meijerink 07:10
Kloosterhaar – rotonde 07:15 uur
Ebbenbroek - halte dorpshuis 07:19
Kuilenweg – Ebbenpad 07:21
Evenementenhal 07:26
Ziekenhuis – halte hoofdingang 07:28
Station – halte buurtbus 07:30-07:35
verdere route en tijden, zie dienstregeling op de website van gemeente Hardenberg.

* deze tijden gelden voor elk uur zoals genoemd in de Syntus dienstregeling

De vertrektijden (ma. t/m vr.) van aansluitende andere OV-diensten:
trein Hardenberg-Zwolle: vertrek station Hardenberg 07:09-07:25-07:39-07:5
trein Hardenberg-Emmen: vertrek station Hardenberg 07.20 – 07.50
bus lijn 80 Kloosterhaar-Almelo: vertrek abri Kloosterhaar 07:0 – 07:30
bus lijn 30 Hardenberg-Slagharen-Hoogeveen: vertrek station Hardenberg 07:31

Verdere informatie

Vanaf 7.00 uur rijdt de buurtbus vanuit Bruchterveld over de Verlengde Broekdijk naar de rotonde in Kloosterhaar (ca. 7.10 uur opstapplaats Dorpsstraat), waarna de bus via Bruchterveld (terug) rijdt voor de normale route (Bruchterveld - Ebbenbroek - Evenementenhal - Ziekenhuis - Station (aankomst 7.30 uur) - LOC - Gemeentehuis - Politiebureau - Clara Feoena (aankomst 7.45 uur) en dan de volgende route weer terug vanaf Clara via Politiebureau-Gemeentehuis-LOC-Station-Ziekenhuis-Evenementenhal direct naar centrum Bruchterveld en vervolgens linea recta door naar rotonde Kloosterhaar.
Zo rijdt de buurtbus elk uur van de dag naar Hardenberg tot de laatste bus om 17.10 uur.
Op zaterdag alleen ‘s middags, vanaf 12.10 uur tot en met 17.10 uur.
Onderweg op de gehele route mogen passagiers op elke willekeurige plaats opstappen door hand op te steken. De chauffeurs werken niet met reserveringen, degene die het eerst is gaat voor en vol is vol (dus max. 8 zittende passagiers en zeker geen staanplaatsen).
Bellen naar de chauffeur is niet nodig en niet mogelijk.


Kosten

Houders van een studenten OV kaart kunnen op vertoon van de kaart gratis met de buurtbus mee.
Tot 12 jaar en 65+ € 1,30 per rit of € 0,86 per rit bij een 10-rittenkaart.
Van 12 tot 65 jaar kost een rit € 2,- of € 1,47 per rit bij een 10-rittenkaart .

Kaartjes zijn te koop bij de chauffeur. Vanaf 1 januari 2015 kan de rit worden betaald met een OV kaart in de bus.
Comments