Polityka prywatności

Polityka prywatności e-Biznes24.eu
 

Polityka Prywatności

e-Biznes24.eu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego użytkownika strony/serwisu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na tej stronie.

e-Biznes24.eu (w znaczeniu także kkornolio.googlepages.com) nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych swoich użytkowników/klientów/subskrybentów.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać serwisów, nie prenumerować newsletterów e-Biznes24.eu oraz nie nabywać produktów i usług oferowanych przez e-Biznes24.eu.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z serwisów nalezacych do e-Biznes24.eu możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych.

Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

Subskrypcja bezpłatnych newsletterów/czasopism

Zaprenumerowanie elektronicznych i bezpłatnych newsletterów/czasopism wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe.

Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej newslettera. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danemu czytelnikowi numer czasopisma. Imię pozwala e-Biznes24.eu zwracać się do czytelników po imieniu. 

Zamawianie usług i produktów

Zamawianie usług i produktów oferowanych przez e-Biznes24.eu wymaga podania w odpowiednim formularzu pełnejszych danych adresowych. Pola obowiązkowe są oznaczone.

Niezapowiedziane Wiadomości

e-Biznes24.eu zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości e-Biznes24.eu rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisów, czasopism, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka została opłacona przez klientów e-Biznes24.eu.

Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych e-Biznes24.eu.

Informacje komercyjne są filtrowane w stopniu w jakim jest to możliwe, ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie.

Inne formularze

Formularze znajdujące się gościnnie na serwisach należących do e-Biznes24.eu i dotyczące usług, produktów, serwisów i czasopism nieobsługiwanych przez e-Biznes24.eu nie podlegają Polityce Prywatności.