Zarabiaj z Google

Zarabiaj z Google - AdSense, AdWords, Firefox etc.

 

To łatwe i proste. Jeśli masz stronę albo ją chcesz mieć zastanów się:

- Ile wynosi Twój miesięczny zysk z jej posiadania ? Czy korzystasz z Google AdSense i innych produktów Google ?

- Czy wiesz jaka jest tajemnica sukcesu wysokich zarobków w Google AdSense i z innych produktów Google ?

A CZY WIESZ ILE W OGÓLE MOŻNA ZAROBIĆ DZIĘKI GOOGLE ?

AdSense - skierowanie reklam:

 • Zarabianie na reklamach. Każda osoba, która kliknie na reklamę umieszczoną na Twoich stronach generuje przychód dla Ciebie.

  AdSense - polecenie programu:

 • Zyskaj dochód z treści witryny dzięki Google AdSense

 • Gdy wydawca, który przystąpił do programu Google AdSense za pośrednictwem Twojego skierowania, zarobi 5 USD w ciągu 180 dni od założenia konta, otrzymasz 5 USD.
 • Gdy ten sam wydawca zarobi 100 USD w ciągu 180 dni od założenia konta i zakwalifikuje się do płatności, otrzymasz dodatkowe 250 USD.
 • Jeśli w dowolnym okresie 180-dniowym skierujesz 25 wydawców, z których każdy zarobi ponad 100 USD w ciągu 180 dni od założenia konta i zakwalifikuje się do płatności, otrzymasz premię w wysokości 2 000 USD (płatności premiowe są ograniczone do 1 rocznie).

  Firefox z paskiem Google Toolbar

  Gdy użytkownik skierowany przez Ciebie do przeglądarki Firefox z paskiem Google Toolbar uruchomi po raz pierwszy program Firefox, na Twoje konto wpłynie maksymalnie 1 USD, w zależności od lokalizacji użytkownika.

 • AdWords:

 • Gdy skierowany przez Ciebie reklamodawca wyda 5 USD w ciągu 90 dni od założenia konta (ponad opłatę aktywacyjną w wysokości 5 USD) otrzymasz 5 USD.
 • Gdy ten sam reklamodawca wyda 100 USD w ciągu 90 dni od założenia konta, otrzymasz dodatkowe 40 USD.
 • Jeśli w dowolnym okresie 180-dniowym skierujesz 20 reklamodawców, z których każdy wyda ponad 100 USD w ciągu 90 dni od założenia konta, otrzymasz premię w wysokości 600 USD (płatności premiowe są ograniczone do 1 rocznie).

  Aplikacje Google

  Jeśli użytkownik zarejestruje się w usłudze Aplikacje Google i przez cztery kolejne tygodnie będzie korzystał z co najmniej jednego konta e-mail w usłudze Aplikacje Google, otrzymasz 5 USD

  Zarejestruj się już dziś i porpostu kliknij na ten link:

  Zyskaj dochód z treści witryny dzięki Google AdSense

  Jeśli już zarejestrowałeś się w programie i zacząłeś zarabiać pierwsze pieniądze przeczytaj, co konkretnie poznasz dzięki eBookowi Google AdSense, aby zarabiać jeszcze więcej:

 •  bogactwo, google, google adsense Jak umieścić na stronie różne formaty reklam, tak by były maksymalnie skuteczne a także przykłady stron na których można się wzorować.

  bogactwo, google, google adsense Jak przyciągnąć uwagę do reklam umieszczonych na stronie.

  bogactwo, google, google adsense Jak skutecznie wykorzystać różne elementy strony np. wyszukiwarkę lub grafiki do zwiększenia zarobków.

  bogactwo, google, google adsense Gdzie najlepiej umieszczać jednostki linków.

  bogactwo, google, google adsense Jak zwiększyć zarobki, czyli jak zwiększyć atrakcyjność strony dla systemu reklam i reklamodawców.

  bogactwo, google, google adsense Jak zbadać efektywność reklam.

  bogactwo, google, google adsense Kiedy, i w jaki sposób otrzymasz zarobione pieniądze, w tym szczegółowo (na przykładzie) przedstawiona procedura wypłacania pieniędzy.

  bogactwo, google, google adsense Do czego służą kanały i jak w praktyce mogą się one przyczynić do wzrostu Twoich zarobków.

  bogactwo, google, google adsense Ile można zarobić polecając usługi i programy Google innym użytkownikom.

  bogactwo, google, google adsense Dodatkowe pieniądze, czyli wyszukiwarka Google na Twojej stronie.

  bogactwo, google, google adsense Jak zablokować niechciane reklamy.

  bogactwo, google, google adsense Jak dowiedzieć się które reklamy i których reklamodawców cieszą się największą klikalnością, czyli jak przy pomocy darmowego skryptu wykorzystać system Google Analytics do zbierania i prezentowania danych.

  A ponadto, jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się w programie, dowiesz się:

  bogactwo, google, google adsense Jakie są zasady obowiązujące w programie Google AdSense, czyli kto może przystąpić do programu, na jakich stronach można umieszczać reklamy i czego robić nie wolno.

  bogactwo, google, google adsense Jak zarejestrować się w programie i na co szczególnie zwrócić uwagę przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego.

  bogactwo, google, google adsense Jak za pomocą Instalatora AdSense stworzyć różne typy i formaty reklam.

  Dodatkowo, abyś mógł lepiej poznać polskie realia uczestniczenia w programie Google AdSense, autor przytacza posty z forów, które stanowią praktyczne źródło wiedzy i ciekawe uzupełnienie wybranych tematów.

  Pomyśl więc, jak szybko zwróci się Twój wydatek na ten poradnik, zwłaszcza że Twoja inwestycja jest w 100% bezpieczna. Już teraz zobacz niczym nie ryzykujesz.

   

 •