Проекти Прес-клубу

2016

Кіровоградський прес-клуб продовжує працювати за програмою "Здоров'я жінок Кіровоградщини" у партнерстві із програмою “Здоров’я жінок України”. Менеджер проекту Ольга Гріднєва розповідає, що і цього року на кіровоградців чекають тематичні акції до Дня Святого Валентина, а ще - до Восьмого березня. Також є домовленості про партнерство із Кіровоградським педагогічним ліцеєм щодо проведення кіно-конкурсу "Промінь" та конкурсу "Міс Педагогічний Ліцей""Активні громадяни" - Кіровоградський прес-клуб продовжує реалізовувати заходи у рамках програми розвитку молоді і громад «Активні громадяни» (Active Citizens),  що її впроваджує Британська Рада в Україні. На 2016-тий рік, внаслідок проведених тренінгів, Британська рада виділила фінансування для 14-ти проектів соціальної дії.  Це проекти «Спортивний майданчик «Твоє майбутне», який подала громадська організація «Українсько-паторіотичне об’єднання «Борець» Eugene Skirda,  проект «Прогулянки старим Єлисаветом», що його створив Дмитрий Таращук , проект «Здорове харчування – цікаве спілкування!» від дитячої громадської організації «Екологічні детективи» із Новоукраїнки Lyudmyla Talashkevych, тренінгова програма з телевізійної журналістики для студентської молоді «Media-кузня» від Вікторія Салогуб , проект «Видимий - значить живий!» від Олег Петренко , а також освітня програма з соціального підприємництва для молоді «Open space» від Ірина Ткаченко та Сергій Ткаченко. Також це проекти «Третій простір для активної громади» у Малій Висці, проект "СИЛА ЖИТЯ/Force of life" від Анни Коєвої, проект творчого та соціального розвитку дітей з вадами слуху та мови «Творчість у тиші» (студія "Мир Креатива"), проект вуличного освітлення за допомогою LED-прожекторів у селі Шостаківка, проект з Медіа-освіти для сільських громад «Медіа-освітній десант» Ірини Маранськоїпроект «Етно Студія в сучасному селі» Тетяни Шевцової,  проект «Здорова людина – щаслива родина – багата країна!» Яни Ковальової та проект «Разом зруйнуємо тишу!» Олени Коряк.


2015

"Здоров'я жінок Кіровоградщини" - вже четвертий рік поспіль Кіровоградський прес-клуб реалізовує цей проект у партнерстві з програмою “Здоров’я жінок України”. Менеджер проекту Ольга Гріднєва розповідає, що цього року на кіровоградців традиційно чекають тематичні акції і найближча запланована вже на 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом, а також низка заходів - до Всеукраїнського тижня планування сім'ї (у травні 2016-го року). "Молодь обирає!" - проект, що був підтриманий Фондом сприяння демократії Посольства США в Україні, спрямований на активізацію виборців під час місцевих виборів-2015 на Кіровоградщині. 

Видео YouTube

У рамках проекту відбулися тренінги, телевізійні ефіри,  розсилка інфографіки, пройшов Марафон у день виборів та було створено мобільний додаток "Помічник виборця.""Бізнес-інкубатор для безробітних жінок" - проект, що його підтримало Посольство Республіки Польща в Україні, було спрямовано на 
інтеграцію у місцевій спільноті жінок-переселенок із окупованих територій, на розвиток їхніх творчих та бізнесових здібностей, на просування нових практик ручної роботи (hand-made) як способу заробітку."Регіональні голоси за демократію"
- проект, що його Прес-клуб реалізовує разом із DVV Unternational в Україні за підтримки 
Міністерства закордонних справ Німеччини. Сайт проекту - за посиланням. У рамках проекту, що діє у п'яти областях України, відбувається об'єднання зусиль громадських активістів та журналістів."Журналістська Школа Здоров'я" - проект, що був підтриманий Благодійним фондом "Здоров`я жінки і планування сім`ї" - у рамках програми міні-грантів. Прес-клуб реалізовував проект навесні у 2015-му році, і у його рамках пройшов конкурс матеріалів серед молоді - статтей, роликів, інфографіки.

Видео YouTube


"Активні громадяни" - влітку 2015-го року Кіровоградщина долучилася до програми розвитку молоді і громад «Активні громадяни» (Active Citizens), що її впроваджує Британська Рада в Україні. Кіровоградський прес-клуб став партнером програми, і вже провів тренінги та презентації програми для понад шістдесяти городян, у результаті чого кіровоградці написали з десяток проектів, і чотири з них за рішенням Британської ради отримали фінансування восени 2015-го року. Перемогли проекти «Віртуальний політ для кожного школяра», «Професія щасливої людини», «Осінній медіа-кемп «Чистий простір. For your ideas» та «Бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці».


2014

"Здоров'я жінок Кіровоградщини" - восени 2014-го року на городян, які гуляли у Ковалівському парку, чекала маса всього цікавого. У рамках Містечка USAID у Кіровограді можна було познайомитись з вісьмома проектами та організаціями, які співпрацюють з Агентством США з міжнародного розвитку, та втілюють проекти безпосередньо у місті та у навколишніх територіальних громадах. Один з наметів був присвячений охороні здоров'я - саме там було презентовано програму "Здоров'я жінок України", що впроваджується Інститутом досліджень і тренінгів імені Джона Сноу. Кіровоградський прес-клуб презентував свою роботу за проектом "Здоров'я жінок Кіровоградщини". Цей проект спрямований на сприяння збереженню репродуктивного здоров’я жінок та пар України шляхом покращення використання сучасних та ефективних методів контрацепції як альтернативи непланованій вагітності.


«Молодь з інвалідністю: мирні зібрання в пост-революційній Україні» - проект було підтримано громадською організацією "Фундація Прав Людини", якою керує наш земляк, уродженець Кіровограда Євген Фомін. Це була програма по захисту права на мирні зібрання для молоді з інвалідністю. Проект тривав влітку та восени 2014-го року задля збільшення уваги суспільства до потреб людей з інвалідністю. У рамках проекту пройшла суспільна дискусію і діалог між представниками спільноти молоді з інвалідністю і владою, щоб знизити рівень порушень прав людей з інвалідністю в судах і органах державної влади. Також відбувся відкритий конкурс есе і тренінг.


2013

"Здоров'я жінок Кіровоградщини" - Кіровоградський прес-клуб став грантером програми "Здоров'я жінок України" та реалізував інформаційну кампанію, впроваджуючи чимало заходів – і семінари, і тренінги, і тематичні ігри з «Брейн-рингу», і флеш-моби. Відбулися записи телевізійних передач для широкої цільової аудиторії - це і управлінці, і соціальні працівники, і молодь та журналісти, а також подружні пари фертильного віку. Прес-клуб активно популяризував роботу сайту, котрий містить чимало матеріалів про планування родини: planА.org.ua Також Прес-клуб поширював інформаційні матеріали про роботу Всеукраїнської гарячої лінії з питань планування сім’ї: 0-800-50-27-57.


Comments