Про фестиваль

«Кіномедіа»  – некомерційний кінофестиваль про принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR і інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа. Фестиваль у 2010 році проводився вперше, але на цьому організатори не зупиняються, і  планують проводити його щорічно.

Мета фестивалю – підтримати правильне сприйняття ролі медіа як важливого елементу демократичного суспільства, розуміння важливості існування незалежних об’єктивних ЗМІ, що кожному надають змогу свідомо ухвалювати важливі рішення та не бути маріонеткою у світі інформації та  пропаганди. Ціль кінофестивалю – розкрити та підтримати нові режисерські таланти в Україні.

Програма фестивалю складається з двох рівноцінно цікавих та  захоплюючих частин  – спілкування про медіа та кіно у форматі відкритих лекцій, круглих столів, кіновечірок та конкурс кіноробіт українських режисерів.

У конкурсній частині чекайте на «battle» між режисерами. Кулаки, кров, трюки і всі інші атрибути битви – на кіноплівці. Рефері – вельмишановне журі, сформоване з професіоналів кіно та журналістики, яке й обере переможців. Качайте м’язи, знімайте фільми – і в боротьбу. Призи дістануться лише  найнаполегливішим.

Ініціатором та організатором фестивалю «Кіномедіа» є Незалежна Асоціація телерадіоМовників (НАМ).