Aktuality

Malí šikulové opět v našem kině

přidáno: 20. 1. 2019 6:27, autor: Kino Čerčany   [ aktualizováno 20. 1. 2019 6:33 ]

Poster undefined     Pat a Mat: Zimní radovánky           V sobotu 9. února od 17 hodin uvedeme animovaný film PAT A MAT: ZIMNÍ RADOVÁNKY. Blíží se zima a naši známí kutilové to nemohou nechat jen tak. Navíc když je „zaskočí“ sněhová nadílka, která se jim snesla na zahradu. Jaký nový stroj na sníh naši dva kutilové vymyslí? Po dovádění na sněhu přijde vhod horká sauna, tak proč by si ji rovnou nepostavili. Jak si poradí s vánoční výzdobou a jaké dárky si kutilové nadělí pod vánočním stromečkem? A co teprve až si vyrobí Betlém a oslaví Silvestra. Pro naše dva kutily není žádná komplikace překážkou a žádná výzva dostatečně velká.(Bioscop)

Velice vydařená komedie, s vynikající Annou Polívkovou v hlavní roli

přidáno: 18. 1. 2019 6:20, autor: Kino Čerčany

poster 
V sobotu 2. února od 19:30 uvedeme český film PO ČEM MUŽI TOUŽÍ. Charismatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu, bývalá manželka a dcera (Andrea Hoffmannová a Sara Sandeva) ho opět naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka Leona (Táňa Pauhofová). Karel vyřeší problémy po chlapsku – společně s nejlepším kamarádem Čestmírem (Matěj Hádek) se opije a v dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně.“ Ráno Karel zjistí, že následkem noční alkoholické „jízdy“ a zásahem vědmy Zoltany (Pavla Tomicová) se stal ženou (Anna Polívková). Ovšem pouze fyzicky. Karel se jako Karla musí vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší?(CinemArt)

Nový film od režiséra Saulova syna

přidáno: 13. 1. 2019 10:38, autor: Kino Čerčany

Poster undefined     Soumrak           V sobotu 26. ledna od 19:30 uvedeme filmové drama SOUMRAK.  Budapešť na počátku 20. století. Drama sleduje dvacetiletou Irisz Leiter, která přijíždí do maďarského hlavního města poté, co strávila dospívání v sirotčinci, a je náhle konfrontována s vlastní minulostí a temným tajemstvím obestírajícím její rodinu.(Film Europe)

Domestik je horkým adeptem na nejlepší český film roku 2018

přidáno: 13. 1. 2019 10:16, autor: Kino Čerčany

Poster undefined     Domestik           V sobotu 19. ledna od 19:30 uvedeme český film režiséra Adama Sedláka DOMESTIK. Roman (Jiří Konvalinka) je vrcholový cyklista, který se zotavuje ze zranění pomocí náročného cvičení a přísné životosprávy. Aby zlepšil svůj výkon, spí dokonce v kyslíkovém stanu, který si nechal postavit v ložnici. To ale těžce nese jeho žena Šarlota (Tereza Hofová), která už dlouho touží po dítěti. S každou další nocí v kyslíkovém stanu se jejich vztah proměňuje. Podaří se jim v tomto klaustrofobním prostředí ještě znovu nadechnout? Minimalistická studie rozpadu těla a vztahu v debutu Adama Sedláka, který byl v roce 2015 oceněn Filmovou nadací prvním místem za nejlepší nerealizovaný scénář.(CinemArt)

Přijďte s dětmi na pohádky

přidáno: 11. 1. 2019 12:42, autor: Kino Čerčany

poster
Ve čtvrtek 17. ledna od 10 hodin uvedeme animované pásmo pohádek DO POHÁDKY  ZA ZVÍŘÁTKY.   Animované pásmo pohádek pro nejmenší děti... Jak Žofka překazila chuligánům spády, Jak Skok a Kuk zachránili mušku, Aby bylo jasno, Dorotka a pštros, Tajemný kocourek, Školní výlet, Mikeš se učí mluvit, O pardálu, který voněl, Krtek a ježek

Lars von Trier, pán depresí, nasadil opět velmi vysokou laťku

přidáno: 31. 12. 2018 12:01, autor: Kino Čerčany

Poster undefined     Jack staví dům           V sobotu 12. ledna od 19:30 uvedeme film režiséra Larse von Triera JACK STAVÍ DŮM.  Pro sériového vraha Jacka je každé zabití uměleckým dílem. Své temné mistrovství se snaží během let vybrousit k dokonalosti. I přes jeho vysokou inteligenci se policie pomalu přibližuje, zatímco Jack víc a víc riskuje na cestě k dokonalé vraždě. Ponurý, chytrý i groteskně humorný snímek nás zavádí do USA 70. let. Kontroverzní génius Lars von Trier jej poprvé představil na festivalu v Cannes.(Aerofilms)

Krásná pohádka, která ctí klasiku, skvělá herečka v hlavní roli čarodějnice

přidáno: 15. 12. 2018 8:16, autor: Kino Čerčany

Poster undefined     Malá čarodějnice           V sobotu 12. ledna od 17 hodin uvedeme filmovou pohádku MALÁ ČARODĚJNICE.  Jen několik set let „mladá“ čarodějnice se chce podívat na slavný sabat, který se každoročně koná na vzdálené hoře. Její společník, starý moudrý havran Abraxas, jí to sice vymlouvá, ale malá čarodějnice ho neposlouchá. Pozoruje slavnost ukryta za keři, je však prozrazena a hlavní čarodějka baba Bimbula jí uloží, že se do roka musí stát dobrou čarodějkou. Dívenka se hned pustí do učení, a protože se má stát dobrou čarodějkou, koná při svém učení jen samé dobré skutky. Její kouzla sleduje s nevolí stará ježibaba Pingula, a když malá čarodějnice kouzlem pomůže dvěma dětem v pátek, kdy je přísně zakázáno kouzlit, pošle na ni za trest mráz a vánici. I toho však malá čarodějnice využije k dobru a uspořádá pro děti veselý karneval. A pak již nastane čas dalšího sabatu, kde malá čarodějnice musí složit mistrovskou zkoušku…(Bohemia MP)

Herecký koncert Martina Huby a Jana Budaře

přidáno: 15. 12. 2018 8:06, autor: Kino Čerčany

poster
V pátek 11. ledna od 19:30 uvedeme český film HOVORY S TGM. Další příspěvek do specifického subžánru oživené historie z pera scenáristy Pavla Kosatíka. Ráno 26. září 1928 se v zahradách zámku v Topolčiankách potkávají Karel Čapek a prezident Masaryk, aby rozhodli o osudu svého společného literárního díla. Z citátů z budoucí knihy i vzájemné korespondence se rodí fabulovaný filmový dialog, oprošťující původní formát literárního rozhovoru od svazujících konvencí. Čapek s Masarykem si vzájemně vyčítají různé věci, urážejí se, ale zároveň se v úvahách dotýkají klíčových otázek osobní povahy i své společenské funkce politika a literáta.(MFDF Ji.hlava)

Šťastné a veselé vánoční svátky

přidáno: 13. 12. 2018 13:21, autor: Kino Čerčany   [ aktualizováno 18. 12. 2018 10:22 ]


poster
Vážení přátelé a diváci čerčanského kina, přeji vám tímto příjemné prožití vánočních svátků a v novém roce zdraví, štěstí a mnoho krásných filmových zážitků v našem kině. Martin Macháček, vedoucí kina

Road movie o dospívání a klučíčím přátelství, český film roku 2018

přidáno: 9. 12. 2018 10:57, autor: Kino Čerčany

Poster undefined     Všechno bude           V pátek 14. prosince od 19:30 uvedeme český film VŠECHNO BUDE. Typický outsider čtrnáctiletý Mára (Tomáš Mrvík) a jeho kamarád dvanáctiletý Heduš (Jan František Uher) podniknou cestu za svobodou. Mára ukradne auto a svými průšvihy ohromí i mladou stopařku (Eliška Křenková). Všichni jsou na útěku, na dobrodružné cestě, užívají si náhlou svobodu, kterou už možná nikdy nezažijí. Až do okamžiku, kdy Máru chytne policie. Vyslýchá ho policistka (Lenka Vlasáková) s policistou (Martin Pechlát) a my spolu s nimi váháme, co je realita a co smyšlený chlapecký svět, někdy je těžké rozlišit pravou skutečnost od té vyfantazírované…(CinemArt)

1-10 of 743