Nabídka služeb pro rok 2021

Základní druhy služeb poskytovaných v kempu

Ubytování v chatách si jednotliví zájemci mohou předem objednat  přímo z těchto stránek případně telefonicky nebo písemně - viz "objednávky" a po našem potvrzení rezervace chaty také závazně zajistit zaplacením vyžádané zálohy. Včasné objednání chat doporučujeme zejména na hlavní letní období (červenec, srpen), kdy naše kapacita zájmu obvykle nepostačuje. Pro toto hlavní letní období dáváme při potvrzování objednávek přednost takovým, které umožňují provoz v obvyklých týdenních ubytovacích turnusech s nástupem v sobotu v odpoledních hodinách a ukončením pobytu další sobotu dopoledne. Mimo uvedené hlavní letní období, t.j. v měsících   červen a září, lze očekávat pokrytí  většiny předem zaslaných objednávek. V těchto měsících může být v chatách kempu na základě včas podané objednávky zajištěno též ubytování skupin hostů, např.  účastníků turistických, sportovních a jiných srazů či akcí.
Na základě zvláštních smluv se v kempu rezervují a zajišťují chaty pro hosty vysílané CA nebo CK.

Ubytování ve vlastních zařízeních hostů (karavanech, obytných autech, stanech) je umožňováno na volných plochách kempu včetně možnosti připojení k elektřině. Obvykle, včetně hlavní sezóny, jsou plochy kempu dostačující pro všechny běžně přijíždějící zájemce.

Umístění vlastních ubytovacích zařízení (karavanů) na sezónu je nový druh služby, který nabízíme firmám nebo jinak organizovaným skupinám pro jejich zaměstnance nebo členy pro celou dobu otevření kempu. Minimální souvislá délka umístění je 30 dnů. Služba zahrnuje poskytnutí prostoru pro umístění zařízení objednatele služby za nižší denní ceny než je obvyklé pro jednotlivé klienty s vlastním ubytovacím zařízením, možnost trvalého připojení elektřiny, případně též možnost zapůjčování a výměny lůžkovin provozovatelem kempu hostům, kteří budou ubytovací zařízení využívat. Službu je nutné předem (min. 14 dnů) objednat, provozovatel zajištění potvrzuje a vyžádá si předem ve formě zálohy zaplacení. Využití umístěného zařízení závisí na objednateli. Jednotliví hosté vyslaní objednatelem, kteří do zařízení nastoupí se hlásí v recepci kempu a při nástupu zaplatí za dobu jejich pobytu běžné ceny za ubytované osoby, místní poplatky, umístění vlastního automobilu a případně další jimi vyžádané služby.

Užívání sociálních zařízení kempu je pro hosty umožněno trvalým provozem společných sociálních zařízení s dobrou úrovní, teplou vodou a postačující kapacitou. Sprchy jsou řízeny mincovníky s vkladem 10 Kč na jedno použití. Výměnou mohou hosté mince získávat v recepci kempu. 10 čtyřlůžkových chat je vybaveno WC a umyvadlem s teplou vodou, apartmán též sprchovým koutem.

Vlastní příprava stravy je v kempu možná v apartmánu. K dispozici pro všechny hosty je venkovní kuchyňka s vařiči a dřezem na mytí nádobí v teplé vodě.

 

Recepce
Rádi Vám podáme informace o možnostech vyžití v okolí kempu

Úhradu pobytu je možno platební kartou
Nabízíme přístup na internet

Prodej dřeva na oheň

Prodej map okolí a pohledů

Výměna peněz do sprchy

Dobíjení telefonů

Úschova cenností v trezoru 

Informace, změny, rezervace 

od 28.5. do 12.9.    telefon  380 744 125

                            email    autokemp@jcak.cz

Provozní doba recepce:   8:30-12:00, 14:00-21:00od 13.9. do 27.5.   telefon   386 356 566

                            email    sekretariat@jcak.cz

 

Doplňkové služby zahrnují půjčování některých předmětů pro sportovní vyžití, příp. jejich úschovu, možnost užití pračky, žehličky a pod. - viz ceník. Za příslušnou cenu mohou mít hosté v kempu při dodržení táborového řádu psa nebo kočku.


 Budova restaurace s terasou, ve spodní části objektu sociální zařízení (WC, umyvárny, sprchy).

 
Dvoulůžkové chaty. Parkování osobního automobilu je možné u každé chaty zdarma.
T
řílůžkové chaty. Parkování osobního automobilu je možné u každé chaty zdarma.
   
Skupina čtyřlůžkových chat situovaných asi 60 m od společných sociálních zařízení. Vybavené lednicí, parkování je možné u chat zdarma.
   
Skupina čtyřlůžkových chat vybavených lednicí a s vestavěným sociálním zařízením s teplou vodou.
Parkování je možné u chat zdarma.

Jedna z těchto chat má bezbariérový přístup a úpravy pro ubytování invalidních osob. Jako taková je pro objednávky ubytování rezervována vždy do 10.května.
   

Kromě chat   je v kempu provozován a je možné objednat také apartmán - dvě  dvoulůžkové ložnice s možností přístýlek, obývací pokoj s kuchyňským koutem, lednice, sociální zařízení (WC, sprcha a umyvadlo s teplou vodou), velká zastřešená terasa s výhledem na celý kemp a vodní plochu. Parkování automobilu je možné u objektu a je v ceně.

Prostory pro karavany a stany jsou na dolních loukách i v terasách v celém prostoru kempu. K dispozici jsou přípojky elektřiny i možnost doplnění vody a výlevky chemických WC.