O kempu

AutokempNaTerasach

Autokemp Na terasách v Černé v Pošumaví, na břehu Lipenského jezera, poskytuje turistům ubytování i další související služby, obvykle v období od začátku června   do poloviny září.

Koupání v jezeře je možné v  blízkosti kempu na dvou plážích, z nichž první je vybavena tobogánem, WC a prodejem občerstvení.   Poloha kempu je zřejmá na leteckém snímku (níže). V  blízkosti kempu je půjčovna loděk i dalšího vybavení pro vodní sporty, v místě je možné zakoupit povolení pro rybaření.

V okolí jsou dobré možnosti pěší turistiky a cykloturistiky. Veřejnou dopravou (vlak, autobus)  nebo vlastním dopravním prostředkem, i pro cyklisty jsou dobře dostupné kulturní památky i různé přírodní krásy Šumavy. Pro využívání volného času přímo v prostorách kempu, je možné v recepci zapůjčit různé sportovní vybavení, volně dostupná jsou též základní dětská rekreační zařízení. Se souhlasem správce je možné na vyhraženém místě založit táborový oheň.

Vzhledem k blízkosti centra obce Černá v Pošumaví, jsou pro hosty kempu snadno dostupné také služby zajišťované pro turisty místními podnikateli.


 http://www.kempy-chaty.cz/cr/jihocesky-kraj/autokemp-na-terasach-0