Aktualności‎ > ‎

Ostatnia szansa...

opublikowane: 28 gru 2016, 02:55 przez Ela Strach
...by skontaktować się z nami i przyjechać na najbliższe przełomowe rekolekcje. 
Żeby żyć w pełni. Teraz. Dziś. 
Żyj! Działaj... odezwij się i przyjedź!

Więcej informacji w zakładce Rekolekcje.

Tymczasem zapraszam Cię do przeczytania świadectwa jednej z uczestniczek lipcowej edycji rekolecji:


Szczęść Boże! 

Drogie Siostry chcialabym podzielic sie swoim swiadectwem z wakacyjnych rekolekcji i już nie moge doczekac sie rekolekcji zimowych!

 

W wakacje dowiedziałam się, iż w Sopocie organizowane są rekolekcje dla dziewcząt przez Zgromadzenie Sióstr CMT. Pragnienie udziału w rekolekcjach było tak mocne,  że udało się pokonać wszelkie przeszkody, by pojechać tam. Gotowa byłam pójść za głosem powołania, a z drugiej strony pragnęłam głosu potwierdzającego, że taka jest wola Pana.


Wspólnota Karmelitanek Misjonarek Terezjanek jest jak rodzina, w której wiara w czyny i słowa Chrystusa pozwalają przechodzić przez trudne doświadczenia, dają to łaskę oraz radość życia w siostrzanej wspólnocie.


"Bądź wola Twoja,  jako w niebie tak i na ziemi". Być w zgodzie z planem Boga to odpowiedzieć na swoje powołanie. Wypływa z tego głęboki pokój,  radość, to piękna przygoda,  którą warto przeżyć do głębi. 


Rekolekcje u Sióstr CMT utwierdziły mnie, że warto wybrać życie konsekrowane, które pozwala Duchowi Świętemu kształtować je, prowadzić tak, by było nie tylko w służbie Niebu, ale również ubogim i cierpiącym tu na ziemi.

Z Panem Bogiem, 


Katarzyna z Gdańska


Comments