Інформація про ліцей


Ласкаво просимо відвідати новий сайт ліцею http://kamelia.edukit.ck.ua/

Ліцей розпочав відлік років своєї діяльності з першого вересня 2003 року. До ліцею зараховуються на конкурсній основі учні, які закінчили 7-й клас. 

Профілі навчання у нашому навчальному закладі: екологічний (поглиблене вивчення біології і хімії) та економічний (поглиблене вивчення математики і економіки). Структурним підрозділом ліцею є Мала академія наук учнівської молоді. За 10 років здобуто 145 Дипломів переможців обласного етапу конкурсу МАН і 53 переможців предметних олімпіад.

Маємо 10 переможців ІІІ етапу конкурсу Малої академії наук України і 5 переможців IV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, призерів Міжнародного конкурсу комп'ютерних проектів INFOMATRIX, Всеукраїнського конкурсу Intel Еко-Україна, Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій Екософт.

Ліцей переможець конкурсу "100 кращих шкіл України" в номінації школа професійної кар'єри. 
У ліцеї працюють 18 вчителів та навчаються 108 учнів (8 класів), це люди, які вміють бути щасливими. Кожен з них займає своє місце у одному ланцюгу, який називається ліцейне життя. Всі успіхи та досягнення ліцею - результат плідної спільної праці вчителів, ліцеїстів та їх батьків. 

Зарахування учнів до ліцею здійснюється за наказом директора на підставі заяви батьків, а також копії свідоцтва про народження, медичної довідки встановленого зразка, документа про наявний рівень освіти. До 8-10 класів ліцею зараховуються учні, які закінчили відповідний клас загальноосвітньої школи та пройшли конкурсний відбір. Порядок конкурсного відбору визначається Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.

Гордістю ліцею є його випускники, серед яких 60 нагороджено золотими та срібними медалями, але головне те, що кожного року 100% наших випускників стають студентами престижних ВУЗів України.
Даний сайт - призер Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій "Екософт 2012" (Київ)

Отримано Диплом за кращу авторську розробку в номінації "за високу суспільно корисну спрямованість" в категорії «Web-розробки»

Відповідно до статті 11 Закону України "Про загальну середню освіту", Положення про порядок створення, реорганізації і ліквідації навчально-виховних закладів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 05.04.94 № 228, за поданням Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, враховуючи рішення Кам'янської районної ради про підтримку пропозиції райдержадміністрації щодо утворення навчально-виховних закладів нового типу, та розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 01.08.2003 року № 418 в місті Кам'янці створено еколого-економічний ліцей районної комунальної власності (на базі загальноосвітньої школи №2), який розпочав роботу з 01.09.2003 року.

Кам'янський еколого-економічний ліцей створено з двома факультетами (екологічний з поглибленим вивченням хімії та біології і економічний з поглибленим вивченням економіки і математики). Згiдно Статуту I-IV курси ліцею вiдповiдають 8-11 класам середньої загальноосвiтньої школи. За розпорядженням №178 від 19.07.2004 року ліцею виділено окреме приміщення (колишній корпус початкових класів Кам'янської зош №2). Освіта, що її отримують випускники ліцею дозволяє їм успішно виступати на Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах Малої академії наук України та демонструвати високі результати ЗНО.

Ліцей Камелія


Гімн "Камелія" (версія 2003-2012) Гімн у виконанні Вікторії Пудченко

Варто відзначити, що створений в 2010 році безлімітний доступ ліцеїстам "Камелії" до Wi-Fi підвищує рівень використання у навчальній та у науковій діяльності ряду специфічних джерел, доступних виключно через Інтернет. Використання бездротових мереж стандарту Wi-Fi надає змогу широко використовувати ресурси Інтернет на практичних, лабораторних заняттях, розвантажує читальний зал та бібліотеку, надає можливість доступу до Інтернет із сучасних портативних пристроїв (планшетів, нетбуків, смартфонів тощо).

Обладнання приміщення точками доступу до бездротових мереж Wi-Fi значно сприяє оптимізації навчального процесу та підвищенню його ефективності.

Підсторінки (3): Екософт МАН Олімпіади