Головна сторінка: ШКОЛА-СТУДІЯ „КАЛИНОНЬКА”


Заняття студії "Калинонька"Свята Студії "Калинонька"вчителі Студії "Калинонька"


Школа "Калинонька"

Школа-студія дитячого  розвитку "Калинонька"

Кожна мама прагне, щоб її дитина росла найрозумнішою, найрозвиненішою, щоб їй було легко спілкуватися з однолітками, щоб самій мамі було легко знаходити з нею спільну мову. В цьому немає нічого неможливого! А допоможе в здобутті потрібних навичок  студія дитячої творчості та розвитку "Калинонька".

Заняття проводяться в міні-групах по 5-6 дітей. Діти в різноманітних ігрових ситуаціях в захопливій атмосфері розвивають дрібну моторику рук, логіку, мислення, творчу уяву, навички спілкування та командної роботи. Студія „Калинонька” гарантує -  Ви завжди будете володіти інформацією про розвиток і навчання Вашої дитини, адже наприкінці заняття педагог обов'язково приділить увагу кожному з батьків, порекомендує завдання для домашньої підготовки.

На наших заняттях ми використовуємо загальновідомі методики  Сухомлинського, Ушинського, Русової, Монтессорі, Домана, Нікітіна, а також менш відомих методик, але не менш значимих, з яких складаємо цілісну розвиваючу систему.

Заняття проводяться уважними вихователями - це вихователі, психологі, логопеди, - за ігровими методами в малих групах (по 6 дітей), де кожному малюку приділиться максимум уваги.

  • Програма занять включає:
  • навчання каліграфії, читання, лічби
  • розвиток творчих здібностей
  • розвиток уваги, пам’яті, мислення, уяви
  • народознавство,природознавство, українознавство
  • курси англійської та німецької мови
  • а також підготовка до школи.

калина і "Калинонька"

Наша адреса:

місто Рівне,
вул. Драгоманова, 20
(обласна філармонія, 1 поверх)
тел. 099 253 68 12
тел. 097 328 60 41
тел. 097 508 57 74

Наш сайт:
http://2sisters.yolasite.com
Пишіть нам:  
wymarovi@gmail.com
wymarovi@ukr.net
ул. Драгоманова, 20