Предмети‎ > ‎

Фізична культура

Розміщуємо накази головного управління освіти і науки про проведення обласних конкурсів малюнків, літературних творів "Олімпійський рух: історія та сьогодення", вікторини "Знавець олімпійського спорту" (дивись архів "Накази конкурси олімпійський рух 2012-2013 н.р.zip").

Розміщуємо накази про проведення обласних конкурсів "Про проведення обласного туру Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах" та "Про проведення обласного туру Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу" (дивись архів "накази конкурси 2012-2013 н.р. zip")


20.08.2012

Розміщуємо накази про підсумки проведення обласних турів Всеукраїнських конкурсів малюнків, літературних творів "Олімпійський рух: історія та сьогодення" та вікторини "Знавець олімпійського спорту" та  огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дитячо-юнацьких спортивних школах   (дивись архів "Підсумки 2012 олімп рух")


20/08/2012
Розміщуємо методичні рекомендації МОНмолодьспорту щодо викладання предмету "Фізична культура" у 2012-2013 навчальному році (дивись прикріплений файл  "рекомендації МОН з фізкультури 2012-2013")
26.03.2012 р.

Розміщуємо  презентацію зошитів з фізичної культури і орієнтовних уркоів до цих тем.

(дивись прикріплені файли: 1 клас.zip, 2 клас.zip, 3 клас.zip, 4 клас.zip)


ІІІ фінальний тур Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу.

09-12 листопада на базі школи № 78 (вул. Ш. Руставелі, 47) згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 20.10.2011 № 1208 відбувся ІІІ фінальний тур Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу.
Журі конкурсу складалося із досвідчених фахівців галузі, а саме:
Столітенко Є.В. - начальник організаційного відділу Федерації футболу України, голова журі;
Волинець В.А. - начальник відділу фізичного виховання управління навчально-спортивної роботи і фізичного виховання в дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних закладах освіти Комітету з фізичного виховання та спорту,
Ганчева В.І. - начальник відділу з спортивно-оздоровчої роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти,
Зубалій М.Д. - старший науковий співробітник лабораторії фізичного розвитку Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України,
Копилова Л.В. - вчитель-методист фізичної культури Києво-Печерського ліцею "Лідер" № 171 м. Києва,
Чешейко С.М. - вчитель фізичної культури середньої загальноосвітньої школи № 78 м. Києва, Заслужений вчитель України.


Членами журі було відзначено високий рівень підготовки до проведення занять та змістове наповнення уроків конкурсантів.
У ІІІ фінальному турі взяли участь лауреати конкурсу - вчителі фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів України: Зелінський В.В., (Клавдіївська ЗОШ Бородянського району Київської області), Кравченко Н.Б., (гімназія № 91 м. Кривий Ріг Дніпропетровської області), Новогольник М.М., (академічна гімназія м. Львова), Павлова Н.Б., (гімназія №1 ім. А.П. Бистріної м. Одеси), Ярута П.А. (Великоцепцевицька ЗОШ Володимирецького району Рівненської області).
Учасники демонстрували власні інноваційні знахідки, розробки під час вирішення основних завдань уроків. Кожне заняття представляло собою відпрацьовану методику, основним завданням якої стали популяризація засад здорового способу життя та розвиток шкільного футболу як наймасовішого виду рухової активності учнів.
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 20.10.2011 № 1208 "Про підсумки Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу" місця розподілилися таким чином:
Переможець в номінації "Інноваційний урок фізичної культури" Павлова Наталя Борисівна, вчитель фізичної культури гімназії №1 ім. А.П. Бистріної м. Одеси;
Переможець в номінації "Урок фізичної культури з елементами футболу" Ярута Павло Антонович, вчитель фізичної культури Великоцепцевицької ЗОШ Володимирецького району Рівненської області;

Абсолютний переможець Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу - Ярута Павло Антонович, вчитель фізичної культури Великоцепцевицької ЗОШ Володимирецького району Рівненської області;
ІІ місце - Павлова Наталя Борисівна, вчитель фізичної культури гімназії №1 ім. А.П. Бистріної м. Одеси;
ІІІ місце - Кравченко Наталія Борисівна, вчитель фізичної культури гімназії № 91 м. Кривий Ріг Дніпропетровської області;
ІV місце - Зелінський Валентин Валентинович, вчитель фізичної культури Клавдіївської ЗОШ Бородянського району Київської області;
V місце - Новогольник Михайло Михайлович, вчитель фізичної культури академічної гімназії м. Львова.
Переможців та учасників конкурсу нагороджено грамотами, цінними подарунками, сувенірами. Нагороди вручали керівник адміністрації Федерації футболу України Заброда В.К. та начальник відділу з організації спортивно-оздоровчої роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Ганчева В.І.
Учасники фіналу конкурсу відтепер братимуть участь у роботі Школи педагогічного досвіду, яка організована Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти та проводиться в усіх навчальних закладах, які цікавляться інноваційними педагогічними технологіями.
Учасники заходу подякували за високий рівень організації та проведення ІІІ фінального туру конкурсу організаторам: Федерації футболу України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, середній загальноосвітній школі № 78 м. Києва.
(на фото:
Кравченко Наталія Борисівна, вчитель фізичної культури гімназії № 91 м. Кривий Ріг)

        Джерело: Інститут інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти інауки, молоді та спорту України (www.iitzo.gov.ua)


16.11.2011

Інформація про підсумки проведення Міжнародного семінару «Розвиток шкільного та дівочого футболу» та фінал Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу 

9 листопада 2011 року відбувся Міжнародного семінару «Розвиток шкільного та дівочого футболу». У відкритті семінару взяли участь представники Федерації футболу України та МОНмолодьспорту, методисти обласних інститутів післядипломної освіти та педагогічні працівники. З вітальним словом д
учасників семінару звернулися перший віце-президент Федерації футболу України Олександр Бандурко, перший заступник голови Державної служби молоді та спорту України Сергій Гущенко. В урочистостях також взяли участь заслужені тренери України Володимир Мунтян та Володимир Трошкін.

«Приємно, що методисти та учителі з фізичного виховання активно долучилися до обговорення проекту Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки, насамперед ідеї – як зробити так, щоб навчання й освіта ґрунтувалися на здоров’язберігаючих технологіях», - підкреслив у своїй промові директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олександр Удод.

Він розповів про підготовку основних документів, які розглянуто та затверджено на ІІІ Всеукраїнському з’їзді працівників освіти, зокрема стандарту основної і старшої школи, поданого на затвердження Уряду. «Дискусійним питанням, яке хвилює громадськість, є проведення уроків фізичної культури у школі. Переконаний, що необхідно надати учителям фізкультури та керівникам шкіл свободу вибору форм та елементів проведення занять. Адже «шаблонний» підхід зменшує ініціативу вчителів», - зазначив директор Інституту.  

Олександр Удод наголосив на тому, що розвиток шкільного футболу надасть можливість вирішити питання малорухомого способу життя молоді: «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти проводить ряд моніторингових досліджень, серед яких - вивчення рухової активності школярів. Сподіваюсь, що отримані результати стануть корисними для вчителів фізичної культури і ми зможемо знайти вихід із ситуації, яка склалася».

Про необхідність широкого залучення вчителів до спільної роботи та майбутні нововведення у школі розповів голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОНмолодьспорту Вячеслав Гамов: «Значну увагу ми приділяємо і фізичній культурі, і шкільному спорту. Нами підтримано ініціативу введення «хвилинок футболу» на великих перервах між уроками, що сприятиме збільшенню рухової активності учнів. Також ми сподіваємося відродити секційні заняття, активізувати спортивну позакласну роботу у школі».

У рамках семінару також підбито підсумки щорічного Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та кращий урок з елементами футболу, який проходив у всіх регіонах України. Найвищі оцінки отримали педагоги, які під час проведення відкритих уроків найбільш вдало продемонстрували нові методики: Наталія Кравченко (Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг); Валентин Зелінський (Київська область, Бородянський район); Михайло Мологольник (м. Львів); Наталія Павлова (м. Одеса); Павло Ярута (Рівненська область). МОНмолодьспорту відзначило найкращих вчителів дипломами Лауреатів Конкурсу.

На Міжнародному семінарі проведено тематичні засідання з проблем та перспектив розвитку дівочого футболу в Україні; дівочого та шкільного футболу у Російській Федерації, Республіці Білорусь, Молдові, а також можливостей використання футболу у формуванні здорового способу життя. Конкурсні уроки відбулися на базі школи № 78 міста Києва.

               Джерело: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України (www.mon.gov.ua)

02.11.2011 р.
   
Розміщуємо питання до проведення конкурсу вікторини "Знавець олімпійського спорту", які рекомендовані Національним  Олімпійським комітетом України.

25.10.2011 р.

    Розміщуємо накази головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації про проведення конкурсів малюнків, літературних творів "Олімпійський рух: історія та сьогодення", вікторини "Знавець олімпійського спорту" у 2011-2012 навчальному році (дивись прикріплені файли).

    Розміщуємо наказ головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації "Про проведення обласного туру Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дитячо-юнацьких спортивних школах та спеціалізованих  дитячо-юнацьких школах олімпійського резерву" (дивись прикріплені файли).

   
Розміщуємо «Бонусну" систему" оцінювання навчальних досягнень учнів з фізичної культури в загальноосвітніх навчальних закладах м.Дніпродзержинська (автори В.М. Білова, вчитель фізичної культури  СЗШ №19, В.К.Колесник, вчитель фізичної культури НВК №36,  І.А. Колос,  вчитель фізичної культури СЗШ №29, Т.Т. Кулинич, вчитель фізичної культури  ДАЛ №15).

    Розміщуємо орієнтовні умови проведення
Всеукраїнських спортивно-масових заході серед дітей та юнацтва “Олімпійське лелеченя”
(який відбувся влітку 2011 року) відповідно до  Постанови Виконкому НОК України № 13 від 27 січня 2011 року

 

ċ
1 клас.zip
(503k)
Евгения Великодная,
26 мар. 2012 г., 05:15
ċ
2 клас.zip
(358k)
Евгения Великодная,
26 мар. 2012 г., 05:17
ċ
3 клас.zip
(298k)
Евгения Великодная,
26 мар. 2012 г., 05:19
ċ
4 клас.zip
(792k)
Евгения Великодная,
26 мар. 2012 г., 05:22
ĉ
Евгения Великодная,
25 окт. 2011 г., 06:47
ċ
Олимпийськелелеченя.zip
(247k)
Евгения Великодная,
25 окт. 2011 г., 23:56
ĉ
Евгения Великодная,
2 нояб. 2011 г., 03:04
ĉ
Евгения Великодная,
2 нояб. 2011 г., 03:04
ċ
накази конкурси 2012-2013 н.р.zip
(62k)
Евгения Великодная,
1 нояб. 2012 г., 00:47
ċ
накази конкурси Ол_мп_йський рух 2012-2013 н.р.zip
(118k)
Евгения Великодная,
1 нояб. 2012 г., 00:43
ĉ
Евгения Великодная,
25 окт. 2011 г., 06:42
ĉ
Евгения Великодная,
25 окт. 2011 г., 06:40
ĉ
Евгения Великодная,
25 окт. 2011 г., 06:40
ĉ
Евгения Великодная,
25 окт. 2011 г., 06:40
ċ
пидсумки 2012 олимп рух.zip
(92k)
Евгения Великодная,
20 авг. 2012 г., 01:24
ĉ
Евгения Великодная,
20 авг. 2012 г., 01:54
ĉ
Евгения Великодная,
16 янв. 2012 г., 03:49
Comments