Mobilization

Konferencja organizowana przez społeczność JUG Łódź od 2011r. 

W tym roku odbędzie się już trzecia edycja konferencji Mobilization:  Mobilization cube 2013.  
Mobilization2  - druga edycja - była największą w Polsce konferencją poświęconą technologiom mobilnym. Zgromadziła ona pół tysiąca uczestników. Na konferencji zaprezentowano 27 tematów, w 4 równoległych ścieżkach. Konferencje wsparło 11 sponsorów w tym: CyberCom, Samsung, Mobica, LSI Software, Rule Financial, TomTom, AgreeYa, eConsulting, Ericpol, Mobeelizer, Symphony Teleca. Uzyskaliśmy patronat Marszałka Województwa Łódzkiego i 15 partnerów.

Tematyka konferencji obejmuje rozwój aplikacji mobilnych dla tabletów i smartfonów ze szczególnym uwzględnieniem platform takich jak Android, iOS oraz Windows Phone, a także zagadnień związanych z HTML 5.

Konferencja jest przeznaczona dla studentów, programistów, architektów, kierowników projektów i każdego zainteresowanego technicznymi aspektami tworzenia aplikacji ze świata technologii mobilnych.

Poruszone na konferencji aspekty, będą dotyczyć rozwoju aplikacji, rozwiązań skierowanych na platformy mobilne oraz sposobów na rozwijanie biznesu przy użyciu platform mobilnych.

Wydarzenie jest organizowane z inicjatywy Stowarzyszenia Łódź JUG. Jest to grupa specjalistów związanych z językiem Java działająca od ponad 5 lat na rzecz rozwoju kompetencji kadr IT w Łodzi i okolicach.

Zapraszamy do Łodzi, więcej szczegółów na www.mobilization.pl
Comments