30. Međunarodni Džudo turnir „ 8. Mart“ i Prvenstvo Vojvodine za seniore, 03.03.2012. godine, Zrenjanin


U subotu, 03.03.2012. godine, u Zrenjaninu, je održan 30. tradicionalni džudo turnir za mlađe uzrasne kategorije, kao i Prvenstvo Vojvodine za seniore. Naši članovi su nastupili na oba predmetna takmičenja i bili veoma uspešni.
Naime, na zrenjaninskom turniru u konkurenciji 380 takmičara iz Rumunije, Mađarske i Srbije, naši takmičari su osvojili 5 zlatnih, 3 srebrne i 1 bronzanu medalju, dok su na reginalnom seniorskom takmičenju, u konkurenciji 120 takmičara, osvojili je jednu srebrnu i tri bronzane.
U svakom slučaju, bio je ovo jedan uspešan vikend za naš klub, te raduje činjenica da naši takmičari sve bolje rade i da polako dostižu željeni nivo forme. Ta činjenica nas veoma hrabri, jer nas u narednom periodu očekuje dosta akcija, a pre svega Prvenstvo Srbije za seniore u Nišu, te kvalifikacije za Školsku olimpijadu, kao i međunarodni džudo turnir u Trebinju.


Rezultati:

30. Međunarodni džudo turnir „8.Mart“

Poletarke :
1. Milica Latković, ktg 31 kg, 3 mesto.

Mlađe pinirke :
1. Nevena Milić, ktg 36 kg, 1 mesto.

Mlađi pioniri :
1. Dejan Grujić , ktg 30 kg, 1 mesto,
2. Vasa Radu, ktg 38 kg, 2 mesto,
3. Luka Latković, ktg 46 kg, 2 mesto,
4. Slobodan Bakić, ktg + 60 kg, 2 mesto.

Starije pionirke :
1. Nevena Grubišić, ktg + 63 kg, 1 mesto.


Stariji pioniri :
1. Nemanja Milić , ktg 34 kg , 1 mesto,
2. Viktor Semeredi, ktg 60 kg, 1 mesto.


Prvenstvo Vojvodine za seniore

1. Denis Jurakić, ktg 60 kg, 2 mesto,
2. Stefan Detari, ktg 73 kg, 3 mesto,
3. Božo Elezović, ktg 81 kg, 3 mesto,
4. Srđan Maričić, ktg 81 kg, 5 mesto,
5, Nikola Majstorović, 100 kg, 3 mesto,
6. Saša Budurin, ktg 52 kg, 5 mesto.


Treneri
Jelena Krvopić
Vanja Šamu
Vladimir Krstekanić

Izveštaj u PDF formatu (za štampu) možete videti i preuzeti ovde.Galerija fotografija

Turnir "8. mart

Fotografije iz galerije možete videti i preuzeti ovde.


Prvenstvo Vojvodineza senioreFotografije iz galerije možete videti i preuzeti ovde.