Úvod

Firma Jiří Růža - JR servis - servis elektroniky a elektrospotřebičů, vznikla v roce 1995 jako opravna elektrospotřebičů pro Přelouč a okolí. S nástupem moderní elektroniky na náš trh, se začala specializovat na opravy elektroniky. Především pak na opravy televizní a audiovizuální techniky. Za dobu své existence si získala množství spokojených zákazníků, kteří vědí, že zde opraví i jinde neopravitelnou elektroniku. 

Z nabídky služeb bychom rádi upozornili na opravy televizních, rozhlasových a satelitních přijímačů, CD,DVD a BLU-RAY
přehrávačů, videorekordérů a dvdrekordérů všech značek. Dále pak máme bohaté zkušenosti s opravami autorádií, Hi-Fi věží, PC monitorů, videokamer, televizorů, faxových přístrojů, zesilovačů, gramofonů, magnetofonů,  mikrovlnných trub a vysavačů.Také se zaměřujeme na opravy počítačů. Více informací pak najdete v sekci opravy elektroniky


Firma dále nabízí měření, instalaci a údržbu anténních a satelitních rozvodů nejen pro jednotlivce ale i pro bytová a nájemnická družstva.

Dále jsme pro Vás připravili diskusní fórum, kde zodpovíme i Vaše laické dotazy ohledně nákupu a oprav elektroniky a doporučíme Vám i vhodnou anténu pro Váš televizní či rozhlasový přijímač. 

Na závěr bychom rádi doporučili sekci výprodej, kde můžete najít starší televizi na chalupu nebo rádio do garáže. 

Děkujeme Vám že jste navštívili naši webovou stránku a ačkoliv doufáme, že nás nebudete dlouho potřebovat, těšíme se na Vaši návštěvu.