Home

 
جنبش ایران آزاد 
 
هم وطن دستآورد یک صد و اندی سال تلاش ایرانیان از انقلاب مشروطه تا کنون به آسانی بازیچۀ دست سید علی خامنه ای و نوچه های کودتاچی او شده است. نمی توان به همین راحتی ساکت نشست و بر باد رفتن تلاش چند نسل مان را نظاره گر شد. بر تو، و بر من و بر هر ایرانی غیرتمندی واجب است با این رژیم منحوس مبارزه کند. بیایید از همین امروز مبارزۀ منفی را شروع کنیم. هر کس سعی کند حداقل چند دوست یا عضو خانوادۀ خود را در این جنبش اعتراضی همراه کند: (خواهشمند است متن زیر را برای دوستان، اعضای خانواده و سایرینی که می شناسید و به آنها اعتماد دارید چه به صورت ایمیل و یا گرفتن پرینت و کپی و یا حتی دست نوشت انتشار دهید.)


کارهایی که نباید انجام دهیم:
- بیایید از امروز آخوندها را از صحنۀ زندگی اجتماعی خود حذف کنیم. برای مراسم عروسی از عاقد غیر آخوند استفاده کنیم. ختم درگذشتگان خود را در منزل خود برگزار کنیم و به هیچ عنوان از آخوند برای برگزاری مراسم سوگواری دعوت نکنیم. در دعاها و مراسم مذهبی خود از آخوند استفاده نکنیم.

- از پرداخت خمس و زکات و سایر وجوهات خیریه به آخوندها خودداری کنیم و از افراد فامیل و دوستان و آشنایان نیز بخواهیم که همین کار را بکنند.

- در معابر و مکان های عمومی از سلام کردن، احوالپرسی و صحبت با آخوندها و وابستگان رژیم خوددرای کنیم.

- اگر در بخش خدمات مسافری (تاکسیرانی) مشغول هستیم از سوار کردن آخوندها و افراد وابسته به رژیم خودداری کنیم.

- از ریختن پول به داخل ضریح امامان و امام زاده ها خودداری کنیم؛ چرا که تمامی این پول ها نهایتا به جیب آخوندهای پلید می ریزد.

- از ارائۀ کمک های خیریۀ خود به موسسات خیریۀ دولتی و موسساتی که صاحبان آنها وابستگان رژیم منحوس آخوندی هستند خودداری کنیم.

- از خرید کلیۀ روزنامه ها و مجلات کشور خودداری کنیم. همچنین از دادن هر گونه آگهی در روزنامه ها و مجلات کشور جدا خودداری کنیم. در حال حاضر تمامی جراید کشور تحت نظارت شدید انحصار طلبان و دولت کودتا قرار دارند، چه آنها که وابسته به رژیم هستند و چه آنها که نیستند. خرید هر نسخه روزنامه و مجله و یا آگهی دادن به آنها مثل وارد آوردن ضربه ای ایست به جنبش مردمی ایران.

- از باز کردن حساب قرض الحسنه در صندوق های قرض الحسنه که تمامی آنها متعلق به وابستگان آخوندهای اقتدارطلب هستند، خودداری کنیم.

- از خرید محصولات یا خدمات تمامی شرکت هایی که در صدا و سیمای رژیم جنایتکار خامنه ای تبلیغ می کنند، خود داری کنیم.

- از خرید از فروشگاه ها و مغازه هایی که می دانیم صاحبان آن از وابستگان رژیم، عضو نیروی سرکوب گر و خون آشام بسیج و غیره هستند خودداری کنیم.

- از کار کردن با و خرید خدمات از شرکت های وابسته به رژیم خودداری کنیم.

- از مراجعه به هتل های زیر نظر سازمان جهانگردی که همگی وابسته به آخوندهای خون آشام هستند پرهیز کنیم. حتی برای خوردن یک فنجان قهوه و یا چای نیز به لابی این هتل ها مراجعه نکنیم.

- از خرید تلفن های موبایل و لوازم جانبی شرکت نوکیا خودداری کنیم. این شرکت پيشرفته ترين سيستمهای شنود را در اختیار آخوندها قرار داده که می توانند به کمک آن از متن تمامی پیام های شما اطلاع پیدا کنند. همچنین از ارسال (اس ام اس) توسط دستگاه های موبایل خود جدا خودداری کنیم. آخوندها از محل ارسال (اس ام اس) روزانه مبلغ 500 میلیون تومان پول به جیب می زنند. علاوه بر آن متن تمامی پیام های شما را نیز کنترل می کنند.


کارهایی که باید انجام دهیم:
- از تلفن های عمومی با مراکز دولتی، بیت رهبری و سایر سازمانهای وابسته به رژیم از جمله شرکت های بزرگ تماس بگیریم و روی پیام گیر آنها پیام مرگ بر خامنه ای را فریاد بزنیم.

- پول های خود را از بانک های رژیم پلید آخوندی خارج کنیم.

- روی اسکناس ها با خودکار سبز بنویسیم مرگ بر خامنه ای.

- داخل دستشویی ها و کوریدورهای ساختمان های عمومی، ادارات دولتی و سازمانها بنویسیم مرگ بر خامنه ای

- در صورت نداشتن خطر و با رعایت تمامی نکات ایمنی بر روی دیوارهای معابر خلوت، ایستگاه های اتوبوس، ظروف زباله و غیره شعار نویسی کنیم و بنویسیم مرگ بر خامنه ای.

- به اتومبیل ها، منازل و دارائیها افرادی که مطمئن هستیم وابسته به رژیم هستند صدمه بزنیم. خط کشیدن با میخ روی بدنۀ اتوموبیل، شکستن شیشه های منزل آنها وقتی درخانه نیستند و کارهای نظیر این توصیه می شود.

- با دوستان همه محله ای و کسانی که به آنان اعتماد کامل داریم هسته های مقاومت کوچک 3 یا 4 نفره تشکیل دهیم و با هم فکری یکدیگر مواردی را که می توانیم برای مبارزۀ منفی در محلۀ خود انجام دهیم، مرور نماییم. اخبار، اعلامیه ها و سایر نکات مهم و ایمنی را بین هستۀ مقاومت خود منتشر کنیم. برای جلوگیری از نفوذ عمال کودتاچیان به درون جنبش خود از تشکیل هسته های بزرگ بیش از 5 نفر جدا خودداری کنیم.

نکتۀ مهم: چنانچه هر کدام از ما این دستور العمل را حداقل برای 10 نفر ارسال کند، تنها ظرف 7 روز جمعیتی در حدود 10 میلیون نفر از مفاد آن با خبر می شوند. در روز هشتم نیز تقریبا تمامی جمعیت کشور از مفاد این دستورالعمل آگاهی خواهند یافت. همت کنیم دوستان. فقط با بکار بستن همین اصول ساده، رژیم کودتا در زمانی بسیار کوتاه تر از آن که بتوانیم فکرش را کنیم از هستی ساقط می شود بدون آن که از بینی کسی حتی یک قطره خون بیاید.
 

 

لیست شرکت های تحریمی که در صدا و سیمای رژیم کودتا تبلیغ می کنند:
 
هم وطن، بیایید همه با هم از خرید محصولات و خدمات شرکت های زیر خودداری کنیم.
 
1. محصولات شرکت چی توز
 
2. محصولات صنایع کاغذی خراسان شامل دستمال کاغذی گلریز، نوار بهداشتی گلریز، دستمال کاغذی شکوفه و پوشک گلریز
نام مدیرعامل: سید مجتبی هاشمیان (نامبرده از طرفداران سرسخت احمدی نژاد بوده و برای ستاد تبلیغات وی در مشهد پول هنگفتی را هزینه کرده است.)
 
3. لوازم نقاشی سنا
 
4. قالی شویی گل ابریشم
 
5. مدرسان شریف
 
6. عرقیات علوی
 
7. چیپس مزمز
 
8. لوازم خانگی الکترواستیل
 
9. شوینده های تاک
 
10. کولر گازی سامسونگ
 
11. دمپایی نیکتا
 
12. تخم مرغ تلاونگ
 
13. قالی شویی ایران مهر
 
14. محصولات شرکت لینا
 
15. دستگاه ورزشی پورتن
 
16. شامپوهای صحت
 
17. محصولات غذایی وارنا
 
18. شامپو ماکسیم
 
19. قند و شکر لادن
 
20. انتشارات راه اندیشه
 
21. محصولات تبرک
 
22. ایزوگام شرق
 
23. گلاب نادر
 
24. محصولات داروگر
 
25. محصولات تک
 
blogger visitor
Comments