Onze trainingen

De trainingen van al onze groepen gaan door in onderstaande turnzalen:

Sint-Martinuscollege Overijse:
          - Waversesteenweg 96, 3090 Overijse     (kruispunt Terhulpensesteenweg - Waversesteenweg)
          - Brusselsesteenweg 147, 3090 Overijse (kruispunt Brusselsesteenweg - baan naar Eizer/Tervuren)

Recreatieve groepen 2020-2021

 Dag en Uur

 Groep

 Trainers

 E-mail

 Locatie

Woensdag        
17u00 - 18u30
Kangoeroes
Alyzée Vandenheede
Manon Orban
Alyzee@jollyjumpers.be
Manon@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg
18u30 - 20u00
Antilopen
Anke Coenen
Noa Sperling
Anke@jollyjumpers.be
Noa@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg
20u00 - 21u30
Cheeta's
Lara Stuckens
Vicky Aerts
Lara@jollyjumpers.be
Vicky@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg
Vrijdag
       
17u00 - 18u00
Sprinkhanen
Febe De Vits
Sterre Verlinden
Febe@jollyjumpers.be
Sterre@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg
18u00 - 19u00
Kikkers
Febe De Vits
Aiko Hendrickx
Febe@jollyjumpers.be
Aiko@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg
Zaterdag
 
 
9u00 - 10u00
Sprinkhanen
Iebe Taymans
Sterre Verlinden
Iebe@jollyjumpers.be
Sterre@jollyjumpers.be
SMO Brusselsesteenweg
10u00 - 11u00
Kikkers
Alyzée Vandenheede
Tjilka Vandeputte
Alyzee@jollyjumpers.be
Tjilka@jollyjumpers.be
SMO Brusselsesteenweg

Competitie 2020-2021

 Dag

 Uur

 Trainers

 E-mail

 Locatie

Mini's
       
Maandag
18u00 - 20u00 Febe De Vits
Louise Van Hecke
Karlien Sips
Marth Van Mierlo
Johan Vanderkelen
Febe@jollyjumpers.be
Louise@jollyjumpers.be

Karlien@jollyjumpers.be
Marth@jollyjumpers.be
Johan@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg 
Donderdag

18u00 - 19u30
Febe De Vits
Louise Van Hecke
Karlien Sips
Marth Van Mierlo
Febe@jollyjumpers.be
Louise@jollyjumpers.be

Karlien@jollyjumpers.be
Marth@jollyjumpers.be
SMO Brusselsesteenweg
Zaterdag
13u00 - 15u00
Febe De Vits
Louise Van Hecke
Karlien Sips
Marth Van Mierlo
Febe@jollyjumpers.be
Louise@jollyjumpers.be

Karlien@jollyjumpers.be
Marth@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg
Beloften
       
Dinsdag
17u30 - 19u30
Anke Coenen
Coralie Vandenheede
Vicky Aerts
Anke@jollyjumpers.be
Coralie@jollyjumpers.be
Vicky@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg
Donderdag
17u00 - 18u30
Anke Coenen
Coralie Vandenheede
Vicky Aerts
Anke@jollyjumpers.be
Coralie@jollyjumpers.be
Vicky@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg
Zaterdag
13u00 - 16u00
Anke Coenen
Coralie Vandenheede
Stef Hendrickx
Vicky Aerts
Anke@jollyjumpers.be
Coralie@jollyjumpers.be
Stef@jollyjumpers.be
Vicky@jollyjumpers.be
SMO Brusselsesteenweg
16+
       
Dinsdag
Groep 1 (Freestyle)


Groep 2

(Freestyle)

19u30 - 21u30



19u30 - 21u30

Johan Vanderkelen
Lara Stuckens 
Stef Hendrickx
Vicky Aerts
Johan Vanderkelen
Lobke Sips
Stef Hendrickx

Johan@jollyjumpers.be
Lara@jollyjumpers.be
Stef@jollyjumpers.be
Vicky@jollyjumpers.be
Johan@jollyjumpers.be 
Lobke@jollyjumpers.be 
Stef@jollyjumpers.be  

SMO Waversesteenweg


SMO Waversesteenweg
Donderdag
Groep 1
(Freestyle)
Groep 1 en 2
(Speed)

Groep 2
(Freestyle)

18u30 - 19u30

19u30 - 20u30



20u30 - 21u30

Lara Stuckens
Vicky Aerts
Lara Stuckens
Lobke Sips
Vicky Aerts

Lobke Sips

Lara@jollyjumpers.be
Vicky@jollyjumpers.be
Lara@jollyjumpers.be
Lobke@jollyjumpers.be
Vicky@jollyjumpers.be

Lobke@jollyjumpers.be

SMO Waversesteenweg

SMO Waversesteenweg



SMO Waversesteenweg
Zaterdag
Groep 2
(Freestyle)
Groep 1 en 2
(Speed)

Groep 1
(Freestyle)

11u00 - 12u00

12u00 - 13u00


13u00 - 14u00

Lobke Sips

Lara Stuckens
Lobke Sips
Vicky Aerts
Lara Stuckens
Vicky Aerts

Lobke@jollyjumpers.be

Lara@jollyjumpers.be
Lobke@jollyjumpers.be
Vicky@jollyjumpers.be
Lara@jollyjumpers.be
Vicky@jollyjumpers.be

SMO Brusselsesteenweg

SMO Brusselsesteenweg



SMO Brusselsesteenweg
 Demoteam
                  
 Zondag
 11u00 - 13u00 Lobke Sips  Lobke@jollyjumpers.beSMO Waversesteenweg
 Precompetitie    
 Zondag 09u30 - 11u00Alyzée Vandenheede
Marth Van Mierlo
 Alyzee@jollyjumpers.be
Marth@jollyjumpers.be
 SMO Waversesteenweg

Jolly Jumpers weergeven op een grotere kaart