Onze trainingen

De trainingen van al onze groepen gaan door in onderstaande turnzalen:

Sint-Martinuscollege Overijse:
          - Waversesteenweg 96, 3090 Overijse     (kruispunt Terhulpensesteenweg - Waversesteenweg)
          - Brusselsesteenweg 147, 3090 Overijse (kruispunt Brusselsesteenweg - baan naar Eizer/Tervuren)

Recreatieve groepen 2017-2018

 Dag en Uur

 Groep

 Trainers

 E-mail

 Locatie

Woensdag        
17u00 - 18u30
Kangoeroes
Lara Stuckens
Bieke Maegerman
Lara@jollyjumpers.be 
Bieke@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg
18u30 - 20u00
Antilopen
Lara Stuckens
Lara@jollyjumpers.be SMO Waversesteenweg
20u00 - 21u30
Pinguïns
Emke Derom Emke@jollyjumpers.be SMO Waversesteenweg
Vrijdag
       
17u00 - 18u00
Sprinkhanen
Coralie Vandenheede
Marth Van Mierlo
Coralie@jollyjumpers.be
Marth@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg
18u00 - 19u00
Kikkers
Coralie Vandenheede
Marth Van Mierlo
Coralie@jollyjumpers.be
Marth@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg
Zaterdag
 
 
9u00 - 10u00
Sprinkhanen
Roxane Croes
Anke Coenen
Roxane@jollyjumpers.be
Anke@jollyjumpers.be
SMO Brusselsesteenweg
10u00 - 11u00
Kikkers
Roxane Croes
Anke Coenen
Roxane@jollyjumpers.be
Anke@jollyjumpers.be
SMO Brusselsesteenweg
Zondag
       
9u30 - 11u
pré-competitie Lisa Vanderwegen
Lisa@jollyjumpers.be SMO Waversesteenweg

Competitie 2017-2018

 Dag

 Uur

 Trainers

 E-mail

 Locatie

Mini's
       
Maandag
18u30 - 20u00 Karlien Sips
Stef Hendrickx
Killian Rongé
Louise Van Hecke
Emke Derom
Coralie Vandenheede
Karlien@jollyjumpers.be 

Killian@jollyjumpers.be
Louise@jollyjumpers.be
Emke@jollyjumpers.be
Coralie@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg 
Donderdag

17u00 - 18u30
Karlien Sips
Killian Rongé
Louise Van Hecke
Emke Derom
Coralie Vandenheede
Karlien@jollyjumpers.be
Killian@jollyjumpers.be
Louise@jollyjumpers.be
Emke@jollyjumpers.be
Coralie@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg 
Zaterdag
13u00 - 15u00
Karlien Sips
Killian Rongé
Louise Van Hecke
Emke Derom
Coralie Vandenheede
Karlien@jollyjumpers.be 
Killian@jollyjumpers.be
Louise@jollyjumpers.be
Emke@jollyjumpers.be
Coralie@jollyjumpers.be
SMO Brusselsesteenweg
Beloften
       
Dinsdag
18u30 - 20u00
Vicky Aerts
Johan Vanderkelen
Yara Debroux
Charlotte Michel
Vicky@jollyjumpers.be
Johan@jollyjumpers.be 
Yara@jollyjumpers.be
Charlotte@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg
Donderdag
18u30 - 20u00
Vicky Aerts
Yara Debroux
Charlotte Michel
Vicky@jollyjumpers.be
Yara@jollyjumpers.be
Charlotte@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg
Zaterdag
13u00 - 15u00
Vicky Aerts
Yara Debroux
Charlotte Michel
Vicky@jollyjumpers.be
Yara@jollyjumpers.be
Charlotte@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg
15+
       
Dinsdag
20u00 - 21u30 Lobke Sips
Johan Vanderkelen
Lobke@jollyjumpers.be
Johan@jollyjumpers.be 
SMO Waversesteenweg
Donderdag
20u00 - 21u30
Lobke Sips
Lobke@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg

Zaterdag 11u00 - 13u00 Lobke Sips
Lobke@jollyjumpers.beSMO Brusselsesteenweg

Jolly Jumpers weergeven op een grotere kaart