Onze trainingen

De trainingen van al onze groepen gaan door in onderstaande turnzalen:

Sint-Martinuscollege Overijse:
          - Waversesteenweg 96, 3090 Overijse     (kruispunt Terhulpensesteenweg - Waversesteenweg)
          - Brusselsesteenweg 147, 3090 Overijse (kruispunt Brusselsesteenweg - baan naar Eizer/Tervuren)

Recreatieve groepen 2018-2019

 Dag en Uur

 Groep

 Trainers

 E-mail

 Locatie

Woensdag        
17u30 - 19u00
Kangoeroes
Anke Coenen
Bieke Maegerman
Anke@jollyjumpers.be
Bieke@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg
19u00 - 20u30
Antilopen
Lara Stuckens
Bieke Maegerman
Lara@jollyjumpers.be
Bieke@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg
20u30 - 22u00
Pinguïns
Emke Derom Emke@jollyjumpers.be SMO Waversesteenweg
Vrijdag
       
17u00 - 18u00
Sprinkhanen
Coralie Vandenheede
Marth Van Mierlo
Anke Coenen
Coralie@jollyjumpers.be
Marth@jollyjumpers.be
Anke@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg
18u00 - 19u00
Kikkers
Coralie Vandenheede
Marth Van Mierlo
Coralie@jollyjumpers.be
Marth@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg
Zaterdag
 
 
9u00 - 10u00
Sprinkhanen
Roxane Croes
Lisa Vanderwegen
Roxane@jollyjumpers.be
Lisa@jollyjumpers.be
SMO Brusselsesteenweg
10u00 - 11u00
Kikkers
Roxane Croes
Lisa Vanderwegen
Roxane@jollyjumpers.be
Lisa@jollyjumpers.be
SMO Brusselsesteenweg
Zondag
       
9u30 - 11u00
pré-competitie Lara Stuckens
Marth Van Mierlo
Anke Coenen
Lara@jollyjumpers.be
Marth@jollyjumpers.be
Anke@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg

Competitie 2018-2019

 Dag

 Uur

 Trainers

 E-mail

 Locatie

Mini's
       
Maandag
18u00 - 20u00 Louise Van Hecke
Coralie Vandenheede
Johan Vanderkelen
Louise@jollyjumpers.be
Coralie@jollyjumpers.be
Johan@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg 
Donderdag

17u00 - 18u30
Karlien Sips
Louise Van Hecke
Karlien@jollyjumpers.be
Louise@jollyjumpers.be
SMO Brusselsesteenweg
Zaterdag
13u00 - 15u00
Killian Rongé
Louise Van Hecke
Killian@jollyjumpers.be
Louise@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg
Beloften
       
Dinsdag
18u00 - 19u30
Yara Debroux
 Yara@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg
Donderdag
17u00 - 18u30
Charlotte Michel
Charlotte@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg
Zaterdag
14u00 - 16u00
Yara Debroux
Stef Hendrickx
Yara@jollyjumpers.be
Stef@jollyjumpers.be
SMO Brusselsesteenweg
15+
       
Dinsdag
Groep 1 (Freestyle)

Groep 2
(Freestyle)

19u30 - 20u30


20u30 - 21u30

Vicky Aerts
Stef Hendrickx

Lobke Sips
Stef Hendrickx

Vicky@jollyjumpers.be
Stef@jollyjumpers.be

Lobke@jollyjumpers.be
Stef@jollyjumpers.be    

SMO Waversesteenweg


SMO Waversesteenweg
Donderdag
Groep 1
(Freestyle)

Groep 1 en 2
(Speed)

Groep 2
(Freestyle)

18u30 - 19u30

19u30 - 20u30



20u30 - 21u30

Vicky Aerts

Vicky Aerts
Lobke Sips
Emke Derom

Lobke Sips

Vicky@jollyjumpers.be

Vicky@jollyjumpers.be
Lobke@jollyjumpers.be
Emke@jollyjumpers.be

Lobke@jollyjumpers.be

SMO Waversesteenweg

SMO Waversesteenweg



SMO Waversesteenweg
Zaterdag
Groep 2
(Freestyle)

Groep 1 en 2
(Speed)


Groep 1
(Freestyle)

11u00 - 12u00


12u00 - 13u00



13u00 - 14u00

Lobke Sips


Vicky Aerts
Lobke Sips
Emke Derom

Vicky Aerts

Lobke@jollyjumpers.be


Vicky@jollyjumpers.be
Lobke@jollyjumpers.be
Emke@jollyjumpers.be

Vicky@jollyjumpers.be

SMO Brusselsesteenweg


SMO Brusselsesteenweg



SMO Brusselsesteenweg

Jolly Jumpers weergeven op een grotere kaart