Onze trainingen

De trainingen van al onze groepen gaan door in onderstaande turnzalen:

Sint-Martinuscollege Overijse:
          - Waversesteenweg 96, 3090 Overijse     (kruispunt Terhulpensesteenweg - Waversesteenweg)
          - Brusselsesteenweg 147, 3090 Overijse (kruispunt Brusselsesteenweg - baan naar Eizer/Tervuren)

Basisschool Het Groene Dal:
          - W. Matstraat 4, 1560 Hoeilaart


Recreatieve groepen 2016-2017

 Dag en Uur

 Groep

 Trainers

 E-mail

 Locatie

Woensdag        
17u00 - 18u30
Kangoeroes
Louise Van Hecke
Bieke Maegerman
Louise@jollyjumpers.be
Bieke@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg
18u30 - 20u00
Antilopen
Leticia Cumps
Lara Stuckens
Leticia@jollyjumpers.be
Lara@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg





Donderdag        
20u45 - 22u Pinguïns Emke Derom   Emke@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg
Vrijdag
       
17u00 - 18u00
Sprinkhanen
Coralie Vandenheede
Killian Rongé
Lisa Vanderwegen

Coralie@jollyjumpers.be
Killian@jollyjumpers.be
Lisa@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg
18u00 - 19u00
Kikkers
Coralie Vandenheede
Killian Rongé
Lisa Vanderwegen
Coralie@jollyjumpers.be
Killian@jollyjumpers.be
Lisa@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg
Zaterdag
 
 
11u00 - 12u00
Sprinkhanen
Roxane CroesRoxane@jollyjumpers.be
SMO Brusselsesteenweg
12u00 - 13u00
Kikkers
Roxane Croes
Bieke Maegerman
Roxane@jollyjumpers.be
Bieke@jollyjumpers.be
SMO Brusselsesteenweg
Zondag
       
9u30 - 11u
pré-competitie Lisa Vanderwegen
Lisa@jollyjumpers.be SMO Waversesteenweg

Competitie 2016-2017

 Dag

 Uur

 Trainers

 E-mail

 Locatie

Mini's
       
Maandag
18u30 - 20u00 Karlien Sips
Stef Hendrickx
Karlien@jollyjumpers.be 

SMO Waversesteenweg 
Donderdag
(1 week op 2)
17u30 - 19u00
Karlien SipsKarlien@jollyjumpers.be 
SMO Waversesteenweg 
Zaterdag
13u00 - 15u00
Karlien Sips
Killian Rongé
Karlien@jollyjumpers.be 
Killian@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg 
Beloften
       
Dinsdag
18u30 - 20u00
Vicky Aerts
Johan Vanderkelen
Louise Van Hecke
Vicky@jollyjumpers.be
Johan@jollyjumpers.be 
Louise@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg
Donderdag
19u00 - 20u30
Vicky Aerts
Emke Derom
Vicky@jollyjumpers.be
Emke@jollyjumpers.be
Basissschool Het Groene Dal
Zaterdag
9u00 - 11u00
Vicky Aerts
Yara Debroux/Lisa Vanderwegen
Vicky@jollyjumpers.be
Yara@jollyjumpers.be /Lisa@jollyjumpers.be
SMO Brusselsesteenweg
15+
       
Dinsdag
20u00 - 21u30 Lobke Sips
Johan Vanderkelen
Lobke@jollyjumpers.be
Johan@jollyjumpers.be 
SMO Waversesteenweg
Donderdag
19u00 - 20u30
Lobke Sips
Lobke@jollyjumpers.be
SMO Waversesteenweg

Zaterdag 13u00 - 15u00 Lobke Sips
Lobke@jollyjumpers.beSMO Brusselsesteenweg

Jolly Jumpers weergeven op een grotere kaart