http://www.joggingclubmoerbeke.be/2016/S2R/02.jpg

Dit is ons bestuur:

Rudy Vande Velde: rudy.vande.velde@telenet.be 

Hedwig Van Beveren: hedwig.vanbeveren@live.be

Marnix Hillaert: marnix.hillaert@telenet.be

Linda Van Gool:linda.van.gool1@telenet.be

Jessy Roelandts:jessy.roelandts@gmail.com

Diane Gerardts: diane.gerardts@telenet.be 

Kathleen Herman: kathleen_h@skynet.be

Eddy De Caluwé: decaluwe.eddy@telenet.be

Dirk Baert: baertdirk@live.be

Zoek je ons Axa- rekeningnummer?  BE43 7512 0690 6801

vzw Joggingclub Moerbeke 

(met ondernemingsnummer 0542.928.497).

Onze Facebook stekje: gebruik deze link: JCM op Facebook
 

Een ongevalletje tijdens het joggen? Als je lid bent, kan je het aangifteformulier gebruiken: aangifteformulier.pdf


Je kan ook 24/24 onderstaand formuliertje gebruiken. 


Moerbeke-Waas