"Kochani ! Proszę Was o pomoc. W styczniu 2016 rozpoznano u mnie mięsaka tkanek miękkich prawej kończyny górnej i już na początku lutego w wyniku leczenia chirurgicznego amputowano mi całą prawą kończynę górną w stawie ramiennym, gdyż ze względu na złośliwość guza i lokalizację - nie udało się uratować kończyny. To jednak dopiero początek - mięsaki tkanek miękkich to guzy bardzo rzadkie i złośliwe i dalsze leczenie to leczenie eksperymentalne - przy pomocy terapii neoadjuwantowej lub immunoterapii. Niestety - dostęp do nich jest ograniczony i nie są one refundowane przez NFZ. Koszt pełnych badań cytogenetycznych kwalifikujących do leczenia, które nie są przeprowadzane w Polsce, jak również koszt samego leczenia jest bardzo wysoki. Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc, jakiej możecie mi udzielić. Z całego serca i po stokroć dziękuję.
Pomóżcie ocalić moje życie!"

Janusz Chomicki

Jeżeli możesz - proszę Cię o przekazanie 1% podatku na pomoc w sfinansowaniu dalszego leczenia ratującego moje życie.

By środki mogły zostać rozliczone osoby rozliczające podatki we właściwym polu rozliczenia powinny wpisać:

WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP): Nazwa OPP: Fundacja Wygrajmy Zdrowie im. prof. Grzegorza Madeja
Numer KRS:     0000242845

pamiętając o wypełnieniu pola
INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE - CEL SZCZEGÓŁOWY
:

'NA LECZENIE JANUSZA CHOMICKIEGO'

oraz zaznaczeniu kwadratu potwierdzającego zgodę na przekazanie OPP imienia, nazwiska oraz wysokości kwoty.

http://www.wygrajmyzdrowie.pl/

Sposób wypełnienia zeznania podatkowego w celu przekazania 1% podatku - kliknij na obrazek poniżej:przeczytaj więcej na:
http://www.pit.pl/1procent/

1% podatku możesz przekazać przez odpowiednie wypełnienie Twojego zeznania podatkowego upoważniając do jego otrzymania Fundację Wygrajmy Zdrowie im. prof. Grzegorza Madeja z siedzibą przy ulicy Pięknej 28/34, lok. 53, 00-547 Warszawa, KRS: 0000242845 .
Fundacja posiada status organizacji pożytku publicznego. Wpłaty 1% podatku Fundacja przyjmuje wg zasad ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i wolontariacie (Dz. U. nr 96, poz. 873 z późn. zm.). Fundacja wyraża zgodę na przekazywanie odpisu 1% podatku za rok 2015 z przeznaczeniem dla Podopiecznego za pośrednictwem Fundacji.