Stavebné práce

Sadrokartónove práce

Úprava stropov, podhľadov s použitím sadrokartónu. Montáž sadrokartónových priečok, tmelenie, brúsenie, finálna úprava, maľovanie podľa potrieb zákazníka.

Murárske práce

Vykonávame murárske práce každého druhu. Realizujeme obklady (kúpeľne, kuchyne...) a mozajkové obklady. Rovnáme podlahy a kladieme dlažby či už v interiéri alebo exteriéri. Murujeme schody - jednoduché alebo atypické podľa priania zákazníka. Vyrovnávame steny a múry. Murujeme a rekonštruujeme bytové jadrá. Všetky murárske práce vykonávame na vysokej odbornej úrovni s dlhoročnou praxou a preto sme schopní splniť i tú najnáročnejšiu požiadavku.

Zatepľovanie budov, izolácia

Zatepľujeme budovy a domy polystyrénom alebo minerálnou vlnou. Aplikujeme aj náterovú hmotu ThermoShield. Jedná sa o špeciálny náter vhodný pre exteriér aj interiér, ktorý má vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti a tým kladne ovplyvňuje bilanciu spotreby energie.

Stierkovacie práce

Stierkovanie obytných budov a fasád cementovými, vápencovými, štukovými, akrylovými a silikátovými omietkami. Omietanie hrubou maltou, sieťkovanie, penetrovanie. Úprava soklov materiálom Marmofix.

Maliarske práce

Ponúkame Vám kompletné maliarske práce každého druhu.

Vodoinštalatérske práce

Inštalujeme a vysekávame nové rozvody odpadu alebo vody. Vymieňame stupačkové ventily, montujeme umývadlá, sprchové kúty, vodovodné batérie. Prevádzame montáž WC a sanitárneho vybavenia. Kladenie potrubí, kanalizácií, prestavba vodoinštalácie podľa potrieb zákazníka.

Elektroinštalácia

Všetky elektroinštalačné práce po dohode.

Búracie práce

Búrame a vybúravame všetko od bytových jadier až po strhávanie stien a múrov. Zabezpečíme aj odvoz a likvidáciu odpadu.

Výkopové práce

Vykopeme kanály, potrubia, základy, žumpy. Prevádzame prípravné práce pozemku pred realizáciou stavby.


TOPlist