O nás

Firma JEVČIČ PODLAHY pôsobí na slovenskom i českom trhu v oblasti stavebníctva už od roku 1990. Celý tento čas poskytujeme zákazníkom komplexné riešenia spojené s realizáciou priemyselných a interiérových podláh. Okrem aplikácie podláh však ponúkame aj dlhoročné skúsenosti s hydroizoláciou striech a samozrejme bežnými stavebnými profesiami. V neposlednom rade sme pripravení realizovať aj špecifické požiadavky zákazníkov.


Ciele firmy

S použitím špičkových technológií a materiálov je sme schopní vyriešiť všetky problémy spojené s kompletnou realizáciou novej priemyselnej či interiérovej podlahy, rekonštrukciou i opravou. Pracujeme rýchlo, operatívne, ekonomicky a v tej najväčšej kvalite.

Najvyššou prioritou je pre nás zákazník, preto sa vždy snažíme poskytnúť také riešenia, ktoré sú prispôsobené jeho potrebám, teda vysokej kvalite, primeranej cene a promptnosťi dodania služieb.


Poskytované garancie a záruky

Vždy so zákazníkom konzultujeme spôsob realizácie, požiadavky na odolnosť a prevádzky-schopnosť podláh na základe projektovej dokumentácie, budúceho prevádzkového zaťaženia, požiarneho zabezpečenia, hygienických predpisov a ostatných súvisiacich noriem. Už tradične spolupracujeme s renomovanými svetovými výrobcami zaručujúcimi špičkovú kvalitu svojich produktov.Po realizácii preto garantujeme zodpovednosť za zrealizované dielo k maximálnej spokojnosti zákazníka. Na realizované diela poskytujeme záruky až do desiatich rokov.


Ďalšie ponúkané služby

Diagnostika stavieb a technické riešenia v spolupráci s odbornými inštitúciami a inžinierskymi firmami, technické posúdenie a ponuka riešení dodávok priemyselných a interiérových podláh, ZADARMO realizácia skúšobných vzoriek priamo v prevádzke zákazníka. Copyright 2010, Roman Jevčič.        Aktualizované 6.2.2010        WEB Design - Frankie PD