Strona główna‎ > ‎

Numer II

Drodzy Czytelnicy!
Wbrew wszelkiemu rozsądkowi pierwszy numer został przyjęty bardzo serdecznie. Chociaż chyba nie każdemu przypadł do serca horoskop, bo moja ocena gracza zaczęła spadać od czasu publikacji Podwiązek. No ale trzeba ponieść konsekwencje sławy.
W tym numerze mamy dla Was jeszcze więcej dociekliwych opracowań. Ale przede wszystkim pragnę oficjalnie powitać nową Podwiązkę - Asiugę !!!!!

Przypominamy również Nasz adres jedwabne.podwiazki.ft@gmail.com , na który możecie przesyłać wszelkie donosy, opinie lub pisać cokolwiek gdy Wam się nudzi

Główny temat bieżącego wydania jest już bardzo nieaktualny. Ale zawdzięczacie to tylko sobie, Drodzy Czytelnicy. Żeby przez cały miesiąc nikt nie zrobił czegoś o czym warto było by napisać! Mimo to zapraszamy do lektury tekstu Wielkie polowanie na Złotego Karpia i wywiadu z Adrianu.

Zapraszamy na kolejny spacer z Luną. Tym razem oprowadzi nas po Farmersi Town, zdradzając tajemnicę globalnego ocieplenia.

W serii Wywiady prezentujemy rozmowę z tajemniczą Kozą Nostrą.

Nie było Cię na spotkaniu w Krakowie? Nic nie straciłeś, skoro sam/a możesz upiec w domu genialne Wild Westowe ciasteczka Tinuviel.

A gdy ciasteczka już gotowe, zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z krakowskiego zlotu.

Zapraszamy do nowego działu, dzięki któremu dostrzeżecie jaki potencjał energii, która mogłaby przyczynić się do zmiany świata na lepsze, kończy marnie na SB...

Najnowsze, sensacyjne informacje w artykule Dzika Banda!

Chcesz wiedzieć wszystko o wszystkich? Poznać najciemniejsze tajniki psychiki przeciwnika? Przeczytaj co napisała nasza Wróżka w Avatar prawdę Ci powie.

Ogłoszenia drobne

Nie jesteśmy gorsze od Farmersi Times i też mamy swoją recenzję filmu!

I na zakończenie: szokujący, mrożący krew w żyłach, wstrząsający materiał, który długo nie pozwoli Wam o sobie zapomnieć. Mamy Cię!


Redakcja