Kas yra SEO?

SEO reiškia optimizavimą paieškos sistemoms. Tai yra užkoduotų meta-apibūdinimų ir raktinių žodžių naudojimo procesas, kuris nustato, ką svetainė siūlo plačiajai visuomenei. Kiekvieną kartą, kai terminas yra įvedamas į paieškos sistemą, ieškoma meta-apibūdinimų ir raktinių žodžių nesuskaičiuojamame kiekyje svetainių. Galutinis rezultatas jūsų ekrane yra tai, kas pagal jūsų įvestą terminą yra aktualiausia, anot paieškos sistemos. Raktiniai žodžiai smarkiai veikia SEO reitingą, padėdami identifikuoti tą svetainę, kaip tos srities autoritetą. Be raktinių žodžių, svetainė niekada neatsiras paieškos rezultatuose. Deja, raktiniai žodžiai nėra vienintelis veiksnys. Jūsų svetainės funkcionalumas prisideda prie jūsų SEO reitingo, kaip ir paieškos sistemų matomo turinio kokybė. Optimizuoti jūsų svetainę paieškos sistemoms yra paprasta - tiesiog reikia būti aktyviu ir kelti turinį reguliariai. Be to, turite gerai pagalvoti, kokį turinį keliate, nes SEO kokybė yra svarbiau nei kiekybė.

Kodėl SEO yra svarbus jūsų svetainei?

Jūs galite žinoti arba nežinoti paieškos sistemų reitingų svarbos. Pagalvokite, kai ieškote termino Google. Google parodo svetaines, kurios geriausiai atsako į jūsų klausimą ar ne? Tai nustato SEO, kuris pasako paieškos sistemai ar svetainėje yra susijusios informacijos, ar ne. Jeigu svetainė gerai sąveikauja su SEO, galite rasti ją pirmame puslapyje. Jeigu ne, tada niekada nerasite savęs paieškos rezultatuose.

SEO atsižvelgia į kelis skirtingus veiksnius. Tai yra jūsų svetainės raktiniai žodžiai, jūsų keliamo turinio kokybė, kėlimo dažnumas, svetainės funkcionalumas, krovimosi trukmė ir net aktyvumas svetainėje (pavyzdžiui, atmetimo rodikliai arba trumpalaikiai apsilankymai). Jūsų SEO reitingas bus nustatytas remiantis viršuje esančiais rodikliais. Taigi, neaktyvios svetainės gaus mažą reitingą, o aktyvios didelį. Svetainės su stipriais raktiniais žodžiais visada bus aukščiau nei svetainės su silpnais. Tiesiog taip paieškos sistema nusprendžia bendrą jūsų svetainės vertę.

Tikroji SEO vertė jūsų svetainei yra savo srities/kategorijos buvimas autoritetu. Kuomet visada būnate pirmasis rezultatas pirmajame puslapyje, žmonės mano, jog esate lyderis. Jie apsilankys jūsų svetainėje, pirks jūsų produktus ir užsiregistruos jūsų paslaugoms. SEO yra būtinybė pamatyti kiek žmonių susidomėjo jūsų svetaine.

Paslaugų kokybė yra svarbi

Jei jums sunku suprasti, kaip veikia SEO, jūs nesate vienintelis. Ne vienas žmogus yra buvęs lygiai tokioje pačioje situacijoje, kaip ir jūs. Šie žmonės susitvarkė su šia problema vieninteliu būdu, kurį žinojo: pasamdė kitą. Yra daugelis kompanijų, kurios gali jums padėti optimizuoti jūsų svetainę. Jums net nereikia žinoti, kaip tai veikia. Jums tereikia sumokėti ir stebėti, kaip jūsų svetainės populiarumas bei autoritetas augs. Tačiau, kaip jums išsirinkti, kurią kompaniją samdyti? Daugelis jų sako tą patį, turi tas pačias kvalifikacijas ir atrodo lyg tie patys žmonės. Jums reikia kompanijos, kuri siūlo kokybę ir asmeniškumą. Jums reikia žmonių, kurie buvę jūsų vietoje ir supranta, ko jums reikia. Tačiau galiausiai, jūs vis tiek turėsite pasirinkti pagal savo instinktus tą kompaniją, kuri išsiskiria:

  • savo paties ar klientų Google reitingais;
  • klientų atsiliepimais;
  • asmeniškumu;
  • lengvu bendravimu.