Пазли (jigsawplanet)

опубліковано 20 груд. 2015 р., 08:23 ЛюдМила Квадріціус   [ оновлено 28 лют. 2016 р., 06:48 ]
Створення пазлів, використовуючи сервіс http://www.jigsawplanet.com

На цьому сайті ви можете без реєстрації створити свій пазл з будь-якого зображення. Його можна збирати як на самому сайті Головоломка Планета, так і вставити код пазла на свій сайт, щоб пограти могли ваші відвідувачі.
Заходимо на страніцуhttp: //www.jigsawplanet.com/ і натискаємо вгорі кнопку Create (Створити)

По кнопці Image - Огляд вибираємо зображення на своєму комп'ютері, на основі якого будемо створювати свій пазлУ полі Name вказуємо своє ім'я пазла латинськими літерами або залишаємо, як є
Поле Pieces - призначено для зазначення кількості частин, з яких буде складатися пазл. Чим менше частин, тим вони більші і пазл легше (Easy), і навпаки, якщо чистий багато, пазл складний (Hard). За замовчуванням програма пропонує 35 частин
Поле Shape призначене для вибору форми фрагментів, на які буде розбитий малюнок
Установка галочки Rotation (ротація) робить пазл більш складним. Якщо галочка встановлена, то при кожному відкритті пазла, фігурки будуть перемішані
Tags - необов'язкове поле, призначене для введення ключових слів, за якими інші користувачі зможуть знаходити ваш пазл, відокремлюються пробілом. Наприклад, теги для картинки з тигром: animal, tiger
Для формування пазла натисніть кнопку Create (створити).
Після цього ви перейдете на сторінку з створеному вами пазлом і вже можете переходити до її рішенню: "беріть" мишею фрагменти і "кидайте" на потрібному місці. Правий клацаннямиші на шматочку перевертає його.
На цій сторінці кнопки русифіковані: можна розгорнути робоче поле на весь екран, показати збиране іздображеніе, перемішати пазли, змінити фон, почати заново і т.д.
Для установки цього пазлу на свій сайт або для передачі в соціальні мережі потрібно натиснути кнопку Share і розшарити гру. Для установки на своєму сайті вибираємо Share - Embed, після чого відкриється сторінка налаштувань розшарювання.Є кілька варіантів:
Image + Text Link (на вашому сайті буде відображатися картинка і текстове посилання на сторінку сервісу з вашим пазлом) має 3 налаштування:
Image with link - картинка буде клікабельно, Number of pieces - буде показано число частин, Text with link - текстове посилання. Для установки пазла на своєму сайті скопіюйте нижченаведений сайт на свою сторінку.URL Address (на вашому сайті буде відображатися текстове посилання на сторінку сервісу з вашим пазлом).Game - найцікавіше: код пазла вбудовується в сторінку вашого сайту. Відрегулювати ширину і висоту можна в копійованому коді в рядку: width - ширина поля гри на вашому сайті, height - висота. Можна поставити в проценах, можна в пікселах. Скопіюйте код в потрібне місце на сторінці вашого сайту.

preview70 pieceОсенний натюрморт
Comments