Кінематограф Італії

Що таке кінематограф взагалі?Кінематограф (від греч. κινημα , Рід. п. κινηματος - Рух і греч. γραφω - Писати, малювати; тобто "записує рух") - галузь людської діяльності, яка полягає у створенні рухомих зображень. Іноді також згадується як синематограф (від фр. cinmatographe , Устар.) І кінематографія. Кінематограф був винайдений в кінці XIX століття і став украй популярний в XX столітті.

У поняття кінематографу входять кіномистецтво - вид сучасного образотворчого мистецтва, твори якого створюються за допомогою рухомих зображень, і кіноіндустрія(кінопромисловість) - галузь економіки, що виробляє кінофільми, спецефекти для кінофільмів, мультиплікацію, і демонструє ці твори для глядачів. Твори кіномистецтва створюються за допомогою кінотехніки. Вивченням кінематографа займається наука кінознавство. Самі кінофільми можуть зніматися в різних жанрах ігрового ідокументального кіно.

Кінематограф займає значну частину сучасної культури багатьох країн. У багатьох країнах кіноіндустрія є значимою галуззю економіки. Виробництво кінофільмів зосереджено на кіностудіях. Фільми демонструються в кінотеатрах, по телебаченню, поширюються "на відео "у формі відеокасет і відеодисків, а з появою швидкісного інтернету стало доступним скачування кінофільмів у формі відеофайлів на спеціалізованих сайтах або за допомогою пірінгових мереж (що може порушувати праваправовласників кінофільму).