כתבות למומחים בגמילה מעישון

 

טיפים לגומלים מעישון - טיפים שנאספו מפי מומחים שונים בגמילה מעישון וקובצו עבור מומחים אחרים בגמילה מעישון לשימושכם. טיפים בגמילה מעישון.

גמילה מעישון ללא תרופות

גמילה מעישון באמצעים אשר אינם תרופתיים - היות שההתמכרות לעישון סיגריות אינה רק גופנית אלא גם התנהגותית, חשוב ומומלץ לשלב בתהליך הגמילה תמיכה כלשהי אשר אינה רק תרופתית. קראו על גמילה מעישון ללא תרופות.

חשוב לזכור! מרבית המעשנים יסתייעו מתוספת תרופה ליעוץ

תרופות לגמילה מעישון - גמילה מעישון מורכבת וכידוע עליה לסייע הן בפן הגופני והן בפן ההתנהגותי. על כן, הגיוני לשלב תרופות לגמילה מעישון וגם תרופות שונות שאינן קשורות במערכת הניקוטין בגמילה מעישון.

מעשנים רבים וגם מטופלים שאינם מעשנים שואלים אותנו פעמים רבות שאלות שונות לגבי ניקוטין, הפוטנציאל הממכר של החומר, הדרכים השונות בהן הוא מגיע לגוף והשפעתן. כתבה זו נועדה לסייע לכם לענות. מידע על מוצרי טבק.

נזקי עישון - אין איש מקצוע רפואה אשר אינו מכיר את הנזקים אשר להן גורמות הסיגריות. יחד עם זאת, עולות הרבה פעמים שאלות ממטופלים בנוגע למידת הנזק שגורמות הסיגריות, כמות הסיגריות אשר נחשבות מזיקות ועוד. בכתבה הזו נפרט על נזקי עישון. במיוחד, נרחיב לגבי הנזקים באברים השונים, הנזקים הכלכליים, האסתטיים, החברתיים, הנזק לילדים של מעשנים ולסביבתם, הנזק לאורך החיים ובעיקר לאיכותם. נזקי עישון.

ברשותם של המחברים השונים, הבאנו לכם תרגומים של מדדים שונים להתמכרות לניקוטין - החל מפגרסטרום המוכר ועד מדד וויסקונסין החדש. מדדים להתמכרות לניקוטין.

דפית כיס למומחים בגמילה מעישון

כרטיסיית כיס לעוסק בגמילה מעישון - עזר אשר נועד לסייע לכם להתכוונן לצרכי המטופל שלכם. כרטיסיית כיס לגומל מעישון בגודל מלא.

עמוד הביתאודותינו
כנסים
פרסומים
מידע לציבור
עוסקים מוערכים
קישורים
צרו קשר
בפוקוס מאמרים
English Site

הרצאות בנושא מניעה וגמילה מעישון