מנוע חיפוש קידום אתרים: חברות, פרוייקטי אופטימיזציה, פורומים, כלים ומאמרים

 

מנוע החיפוש לחברות, פרוייקטים, דיונים כלים ומאמרים בתחום אופטימיזציה, שיווק וקדום במנועי חיפוש, הנו תוצר של גוגל קו-אופ. בעזרת גוגל, אפשר להגיע לתוצאות מדוייקות ומכוונות יותר. באמצעות מנוע זה, תוכלו לקבל מידע רלוונטי, עדכני ומפורט אודות התחום של קידום האתרים בארץ והתפתחותו המואצת בשלוש השנים האחרונות.

רוצים לדעת יותר על המנוע לחיפוש חברות ומידע בתחום אופטימיזציה/SEO?
גוגל קו-אופ, זה שירות של גוגל לבעלי אתרים ואנשים שרוצים לייחד מנוע חיפוש עבור עצמם/קהילתם. מכיוון שאני מנהלת מזה כמה שנים את קומונות קידום אתרים בתפוז, את פורום קידום האתרים בוובמסטר, מתעסקת, בוחשת, מפנה, מייעצת וחוקרת את התחום - מצאתי לנכון להציג בפניכם את מנוע החיפוש לתחום של קידום אתרים. המנוע מושתת כאמור על שירות גוגל קו-אופ והוא מציג תוצאות מתוך מגוון רחב של אתרים, פורומים ודיונים מקצועיים ברשת הישראלית. בעזרתו תוכלו למצוא מידע מקיף ומאגר הולך וגדל של כלים לעזרת בעלי אתרי, מקדמי אתרים וסתם אנשים שרוצים לדעת ולהכיר יותר את התחום של שיווק וקידום אתרים, אופטימיזציה למנועי חיפוש, מסחר מקוון וחנויות ברשת. תבלו...TheRaveN 2.0
מה עוד כדאי לדעת מנוע חיפוש חברות קידום אתרים?
1. רשימת האתרים/פורומים/בלוגים העוסקים בקידום אתרים ומהם שואב המנוע את הנתונים היא על פי החברות והאתרים המובילים בארץ. הרשימה פתוחה (כרגע) ואתם מוזמנים לעדכן אותי בכל אתר/פורום/עמוד ראוי (TheRaveNSEO@gmail.com).
2. התוצאות ישתפרו עם הזמן. אני מוצאת את עצמי מחפשת בגוגל עשרות פעמים ביום בתחום הקידום, לכן, הפתרון הטוב ביותר בשבילי הוא...הפתרון שלי! המנוע הזה מסוגל לסנן לי הרבה תוצאות מיותרות ועם הזמן, תוצאותיו יהיו רלוונטיות וממוקדות יותר.
3. לאחר מחקר מקיף, מנותח וארוך, אני יכולה להגיד לכם שהביטויים הפופולאריים (בניגוד או כהשלמה ל'מחפשים הכי הרבה') בתחום הם: קידום אתרים, שיווק אתרים, אופטימיזציה לאתר, כתיבה שיווקית, תוכן שיווקי, כתבים, לקדם אתר, קידום לבד, איך לקדם את האתר?, מקדמי אתרים, חברות קידום אתרים, מאמרים קידום אתרים , מה זה SEO?.
4. אין התערבות ידנית בתוצאות.