Iskolánkról‎ > ‎

Diáksikerek


83 elem látható
NévEseményHelyezésÉv
Rendezés 
 
Rendezés 
 
Rendezés 
 
Rendezés 
 
NévEseményHelyezésÉv
4 diák (2.C-OA, 3.A-OA, 3.A-TL) "Súťaž: Vitajte v našom regióne" részt vett 2016/2017-es tanév 
21 diák iBobor - On-line informatikai verseny (Senior) részt vett 2016/2017-es tanév 
30 diák iBobor - On-line informatikai verseny (Junior) részt vett 2016/2017-es tanév 
Szakma sztár "Hviezda v odbore" Hegyi Dániel 4.A, Pobori Dániel 4.A, Burszki Mátyás 4.A, Sztasko Gergely 3.A, Tamás Lóránt 3.A részt vett 2016/2017-es tanév 
Bodor Levente 1.A, Jámbor Máté 2.C, Nagy Krisztián 3.A Lego Robot Verseny "Robotický Battle" 1. helyezett 2016/2017-es tanév 
Bačo Levente 2.A, Sztasko Gergely 3.A, Tamáš Lóránt 3.A "Szolmusz Tésztahíd" - "Stavba mosta s cestovýn" részt vett 2016/2017-es tanév 
Stella Bartos 3.A "Poznaj slovenskú reč" képviselte az iskolát 2016/2017-es tanév 
18 diák Angol olimpia részt vett 2016/2017-es tanév 
1.C-OA, 2.C-OA, 3.C-OA Gépíróverseny részt vett 2015/2016-os tanév 
Šimon Kristián 1.C, Podracky Flórián 1.C Lego Robot Verseny "Robotický Battle" képviselte az iskolát 2015/2016-os tanév 
Nagy Krisztián 2.C, Jámbor Máté 1.C Lego Robot Verseny "Robotický Battle" 2. helyezett 2015/2016-os tanév 
Jámbor Máté 1.C, Šimon Krisztián 1.C RoboSum 2. helyezett 2015/2016-os tanév 
Csizmadia Benjamín 3.C, Mihály Balázs 3.C, Mišurák László 3.C, Nagy Krisztián 3.C, Kankula Ákos 3.C, Burszki Mátyás 3.A, Hegyi Dániel 3.A Pangea matematikai verseny részt vett 2015/2016-os tanév 
Az egész iskola diákjai "Finančná olimpiád a finančná vedomostná súťaž" részt vett 2015/2016-os tanév 
1. és 2. évfolyam diákjai (36 diák) iBobor - On-line informatikai verseny (Junior) részt vett 2015/2016-os tanév 
Nagy Krisztián 1.C, Csizmadia Benjamín 2.C, Mišurák László 2. C A "robotok országos akadályversenyén" "Robotok kihívása" kategória 1. helyezett 2014/2015-es tanév 
20-an kapcsolódtatok be, Mišurák László Válent Dániel a versenyzők első 30%-ban helyezkedett el. Kenguru nemzetközi matematikai verseny képviselte az iskolát 2014/2015-es tanév 
Horváth Richárd ”Ismerd meg a szlovák nyelvet” kerületi forduló 3. helyezett 2014/2015-es tanév 
1.Horváth Richárd III.A, 2.György Gábor III.A, 3.Grulyo Zsolt III.A, Špegár Mária II.C ”Ismerd meg a szlovák nyelvet” képviselte az iskolát 2014/2015-es tanév 
Benkő Sándor Mécs László Szavalóverseny Királyhelmec képviselte az iskolát 2014/2015-es tanév 
Gresa Dávid 2.A – versben ezüst fokozat, Benkő Sándor 3.C – versben bronz fokozat és Szitás Nándor prózában bronz fokozat Városi szavalóverseny képviselte az iskolát 2014/2015-es tanév 
1. Misurák László, Csizmadia Benjámin, Mihály Balázs 2.C, 2. Hegyi Dániel,Burszki Mátyás, Pobori Dániel 2.A, 3. Filip Csaba, Lintner Könyvtárhasználati verseny részt vett 2014/2015-es tanév 
Csizmadia Benjámin Olvass többet határtalanul nemzetközi veseny képviselte az iskolát 2014/2015-es tanév 
Illés Patrik, Koczai Róbert, Magyar Máté, Kisfaludy András, Bernáth Ádám, Kusza Ádám, Hajdu Norbert, Mikókai János, Harangozó Dániel, Karhút Csaba, Očenáš Zsolt Márai kupa- kispályás labdarúgó torna 3. helyezett 2013/2014-es tanév 
24 diák Természettudományi verseny képviselte az iskolát 2013/2014-es tanév 
21 diák Könyvtárhasználati verseny képviselte az iskolát 2013/2014-es tanév 
Hajdú Erik 4.C Angol nyelvi olimpiász iskolai forduló 1. helyezett 2013/2014-es tanév 
Róbert Sova 80%, Ladislava Dupaľová 70%, Gabriela Koščáková 70%, Furman Attila 70% Pénzügyi jártasság címmel szintfelmérő verseny képviselte az iskolát 2013/2014-es tanév 
Cseh Andrea, Papp Sándor, Očenáš Enikő, Siladi Gergely , Slovenský Mihály- Czető Andrea Euro generációja nemzetközi verseny, első forduló /100% élbojban végzett 2013/2014-es tanév 
bekapcsolódott 49 diákunk Az iBobor Országos Informatikai Verseny képviselte az iskolát 2013/2014-es tanév 
Benkő Sándor  Szó határok nélkül kerületi vetélkedő képviselte az iskolát 2013/2014-es tanév 
Papp Sándor Szó határok nélkül kerületi vetélkedő 3. helyezett 2013/2014-es tanév 
I.C, II.C, III.C műszaki líceum diákjai, Papp Sándor, Cseh Andrea iBobor Országos Informatikai Verseny képviselte az iskolát 2012/2013-as tanév 
Mikókai János, Očenáš Zsolt, Kisfaludi András, Hajdu Norbert, Magyar Máté, Palkó Péter, Kocai Márton, Illés Patrik, Kocai Róbert, Gresa Dávid, Bino Ádám, Pulen László  Futás verseny képviselte az iskolát 2012/2013-as tanév 
Kovács Dávid, Szilágyi Gergő, Czető Andrea, Ocsenás Enikő, Tóth Zoltán  Guines rekordok kassai stafétaúszása képviselte az iskolát 2012/2013-as tanév 
Papp Sándor, Kőrösi Anita és Csicseri Bettina  Természettudományi verseny 1. helyezett 2012/2013-as tanév 
Kőrösi Tamás, Hajdu Erik, Palkó Péter, Kalapos Daniel  Kassai mini Békemaraton  képviselte az iskolát 2012/2013-as tanév 
Bartók Andrea és Köböl Tamás  Az ifjú könyvelők kerületi fordulója képviselte az iskolát 2012/2013-as tanév 
Fodor Patrik és Bettes Gábor  Zenit elektronikai verseny képviselte az iskolát 2012/2013-as tanév 
Kovács Dávid, Pomaj Dominika, Lukács Barbara, Grujo Péter, Grujo Zsolt, Gresa Dávid, Kocai Róbert, Válent Dániel  Polgármester - kupáért versenyzett futás képviselte az iskolát 2012/2013-as tanév 
Harangozó Dániel  ” Ismerd meg a szlovák nyelvet” verseny  3. helyezett 2012/2013-as tanév 
Benkő Sándor, Kun Fanni Mécs László Szavalóverseny Királyhelmecen  képviselte az iskolát 2012/2013-as tanév 
Papp Sándor Mécs László Szavalóverseny Királyhelmecen  különdíj 2012/2013-as tanév 
Czető Andrea, Papp Sándor, Benkő Sándor, Gresa Dávid Városi szavalóverseny képviselte az iskolát 2012/2013-as tanév 
Gresa Dávid Szép magyar beszéd kerületi fordulója képviselte az iskolát 2012/2013-as tanév 
Szilagyi Gergő  A Szép magyar beszéd kerületi fordulója képviselte az iskolát 2012/2013-as tanév 
az 1., 2. és 3. évfolyam Könyvtárhasználati verseny képviselte az iskolát 2012/2013-as tanév 
Szilágyi Gergely  Angol nyelvi olimpiász kerületi fordulója 2. helyezett 2012/2013-as tanév 
50 diák képviselte iBobor Országos Informatikai Verseny képviselte az iskolát 2011/2012-es tanév 
Tušay András, Peti Dávid, Nagy Attila, Páll Zoltán Asztalitenisz bajnokság reg.for.részt vettek: képviselte az iskolát 2011/2012-es tanév 
Mikókai János, Očenáš Zsolt, Hajdu Norbert, Kubik Patrik, Beke Zoltán, Gazsi Lóránt, Kocai Márton és VOŠ diákjai futó verseny képviselte az iskolát 2011/2012-es tanév 
Kőrösi Anita A gépíróverseny iskolai fordulója 3. helyezett 2011/2012-es tanév 
Kun Fanni A gépíróverseny iskolai fordulója 2. helyezett 2011/2012-es tanév 
Buzogány Olívia A gépíróverseny iskolai fordulója 1. helyezett 2011/2012-es tanév 
Pomaj Dominika A gépíróverseny iskolai fordulója 3. helyezett 2011/2012-es tanév 
Bertič Bernadett A gépíróverseny iskolai fordulója 2. helyezett 2011/2012-es tanév 
Sztasko Kristóf, Slovenský Mihály, Kiss László, Magyar Máté, Boros Anita, Očenáš Enikő, Barkai Ákos, Jankovič Dávid, Kisfaludy András, Bosnyák Kristóf, Korcsmáros Bence és Papp Sándor tájékozódási futás képviselte az iskolát 2011/2012-es tanév 
Erős Bianka A gépíróverseny iskolai fordulója 1. helyezett 2011/2012-es tanév 
Tušay András és Juhász Ádám  Ifjú mechatronikus országos vetélkedő képviselte az iskolát 2011/2012-es tanév 
Papp Sándor, Kőrösi Anita, Habodász Dominika, Cseh Andrea, Kulcsár Nikolett, Páll Zoltán tollaslabda megaverseny képviselte az iskolát 2011/2012-es tanév 
Bettes Gábor, Fodor Patrik, Máté István Nemzedékek közötti szolidaritás vetélkedő 2. helyezett 2011/2012-es tanév 
Tušay András asztalitenisz bajnokság iskolai fordulója 1. helyezett 2011/2012-es tanév 
Siladi Gergely A Felvidéki Magyar Matemetika Verseny országos fordulója képviselte az iskolát 2011/2012-es tanév 
Nagy Attila legerősebb iparista 1. helyezett 2011/2012-es tanév 
Bartók Andrea ” Ismerd meg a szlovák nyelvet” verseny kerületi fordulója 2. helyezett 2011/2012-es tanév 
Kőrösi Tamás, Harangozó Dániel és Palkó Péter Kassai Békemaraton képviselte az iskolát 2011/2012-es tanév 
Erdevš István ” Ismerd meg a szlovák nyelvet” verseny kerületi fordulója 1. helyezett 2011/2012-es tanév 
Palkó Péter, Erős Bianka, Kiss László, Mikókai János, Očenáš Zsolt, Hajdu Erik, Gerenyi Attila, Kocai Márton, Főző Viktor, Rapács Máté polgármester - kupa képviselte az iskolát 2011/2012-es tanév 
Papp Sándor Mécs László Szavalóverseny, kerületi viszonylat 1. helyezett 2011/2012-es tanév 
Kőrösi Anita és Cseh Andrea Könyvtárhasználati verseny II. fordulója 3. helyezett 2011/2012-es tanév 
Kőrösi Tímea és Horváth Bianka  Könyvtárhasználati verseny II. fordulója 2. helyezett 2011/2012-es tanév 
Cseh Andrea A szavalóverseny iskolai fordulója prózában 2. helyezett 2011/2012-es tanév 
Gelvanics Eszter  A szavalóverseny iskolai fordulója 3. helyezett 2011/2012-es tanév 
Kocsis Benjámin és Kocai Márton KLIKK informatikai verseny  1. helyezett 2011/2012-es tanév 
Papp Sándor A szavalóverseny iskolai fordulója 2. helyezett 2011/2012-es tanév 
Czető Andrea  A szavalóverseny iskolai fordulója 1. helyezett 2011/2012-es tanév 
Bartók Andrea, Kőrösi Tímea, Gabri Zsolt, Nagy Zoltán, Habodász Dominika Implom József Helyesírási verseny képviselte az iskolát 2011/2012-es tanév 
Siladi Gergely Szép magyar beszéd kerületi fordulója képviselte az iskolát 2011/2012-es tanév 
Habodász Dominika Implom József helyesírási verseny országos fordulója  képviselte az iskolát 2011/2012-es tanév 
Tusay Andras angol nyelvi olimpiász regionális fordulója 3. helyezett 2011/2012-es tanév 
Máté István Angol nyelvi verseny iskolai fordulója 3. helyezett 2011/2012-es tanév 
Tusay András Angol nyelvi verseny iskolai fordulója 2. helyezett 2011/2012-es tanév 
Hajdú Erik Angol nyelvi verseny iskolai fordulója 1. helyezett 2011/2012-es tanév 
83 elem látható