Новини‎ > ‎

Науково-практична нарада-семінар

опубліковано 3 груд. 2016 р., 08:37 ІСГ Полісся   [ оновлено 3 груд. 2016 р., 08:57 ]

Нарада-семінар

30 листопада 2016 року на базі Інституту сільського господарства Полісся НААН відбулась обласна науково-практична нарада-семінар на тему: «Моніторинг стану посівів озимих культур та догляд за ними в осінньо-зимовий період урожаю 2016-2017 року»
Контингент учасників: Управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, структурні підрозділи агропромислового розвитку райдержадміністрацій, головні агрономи окремих елітно-насінницьких господарств, Житомирський Національний агроекологічний університет, Житомирська філія державної установи «Інституту охорони ґрунтів України»,
Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпрожспоживслужби в Житомирській області, Інститут сільського господарства Полісся НААН України, обласні служби системи агропромислового комплексу. Всього 83 особи.
Відкрили нараду та виступили з привітальним словом начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Кирилюк Руслан Миколайович та директор Інституту сільського господарства Полісся НААН України Рудик Руслан Іванович.
З інформацією про підсумки роботи галузі рослинництва в 2016 році та підготовку до комплексу робіт у 2017 році виступив начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Кирилюк Руслан Миколайович.
Учасники семінару заслухали виступи керівників обласних служб системи АПК, науковців Інституту сільського господарства Полісся та Житомирського Національного агроекологічного університету:
Мельничук Андрій Олексійович, заступник директора Інституту сільського господарства Полісся НААН України, виступив з доповіддю на тему: «Моніторинг стану посівів озимих культур та догляд за ними в осінньо-зимовий період урожаю 2016».
Войтович Володимир Олександрович, начальник Житомирського обласного центру з гідрометеорології, ознайомив присутніх з особливостями перезимівлі та станом озимих культур в умовах зими 2016-2017 років.
Дереча Олексій Артемович, завідувач кафедри Житомирського національного агроекологічного університету, доповів про фітосанітарний стан посівів озимих культур в умовах осені 2017 року.
Паламарчук Роман Павлович, директор Житомирської філії Державної установи Інституту охорони ґрунтів України, виступив з доповіддю «Стан та перспективи агрохімічного обстеження ґрунтів в Житомирській області».
Дранківський Вадим Анатолійович, начальник відділу прогнозування, фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків управління фітосанітарної безпеки, висвітлив питання щодо наближення законодавства в Україні до законодавства Європейського Союзу у сфері засобів захисту рослин.
Comments