Новини‎ > ‎

Виїзне засідання Відділення землеробства, меліорації та механізації Національної академії аграрних наук України

опубліковано 8 лип. 2016 р., 23:10 ІСГ Полісся   [ оновлено 8 лип. 2016 р., 23:35 ]
5 липня 2016 року в Інституті сільського господарства Полісся НААН (база с. Грозино) відбулось виїзне засідання Відділення землеробства, меліорації та механізації Національної академії аграрних наук України. На засіданні були присутні члени Відділення, начальник управління агропромислового розвитку Житомирської облдержадміністрації Кирилюк Р.М., голова Асоціації хмелярів України Цибульський В.О., спеціалісти Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Міністерства аграрної політики та продовольства України, наукові співробітники Інституту сільського господарства Полісся та інші запрошені.

Було заслухано та обговорено наступні питання:

1. Інформацію щодо перспектив розвитку галузі хмелярства в Україні на період до 2020 року, яку представив керівник програми наукових досліджень НААН 09 «Хміль», директор ІСГП, кандидат сільськогосподарських наук, с.н.с. Рудик Р.І.

2. Наукову доповідь на тему «Техніко-технологічні основи удосконалення процесів сепарування продовольчого зерна і насіння», яку представив завідувач відділу перспективних технологій і технічних засобів для збирання, обробки та зберігання урожаю зернових і олійних культур, доктор технічних наук Шейченко В.О.

Після пленарної частини заходу члени Відділення землеробства, меліорації та механізації та інші учасники засідання оглянули виставковий матеріал, ознайомились з польовими дослідами та лізиметричною станцією, які були представлені науковцями ІСГП.
Comments