Новини‎ > ‎

Відбулося засідання Вченої ради

опубліковано 9 жовт. 2018 р., 00:23 ІСГ Полісся   [ оновлено 10 жовт. 2018 р., 08:52 ]

17 вересня 2018 року під головуванням директора, доктора сільськогосподарських наук, професора, члена-кореспондента НААН Сергія Рижука відбулося чергове засідання Вченої ради Інституту сільського господарства Полісся Національної академії аграрних наук.

Обговорено, зокрема, доповідь вченого секретаря ІСГП Тетяни Приймачук про результати приймання дослідів за завданнями Програми наукових досліджень НААН за етапом 2018 року.

Про підсумки збирання цьогорічного врожаю сільськогосподарських культур та підготовку і проведення комплексу осінньо-польових робіт на дослідних ділянках у Житомирі та Грозине Вчену раду поінформували завідувачі відділів рослинництва, первинного та елітного насінництва Інституту Віктор Ратошнюк, селекції та інноваційних технологій хмелю – Ігор Штанько.

У ході жвавої дискусії учасники засідання порушили, зокрема, проблеми фінансового, матеріально-технічного та кадрового забезпечення Інституту, окреслили коло завдань для реалізації наукових програм та їх практичну спрямованість.

Розглянуто і затверджено заявки доктора сільськогосподарських наук, провідного наукового співробітника Володимира Дубового та кандидата технічних наук, старшого наукового співробітника Владислава Любченка із формування пошукових досліджень у наступному році відповідно до академічної програми наукових досліджень.

        Вчена рада затвердила також ряд монографій та рекомендацій співробітників Інституту для публікації у спеціалізованих наукових виданнях.Comments