Новини‎ > ‎

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА НАРАДА-СЕМІНАР «ДЕНЬ ПОЛЯ»

опубліковано 14 лип. 2017 р., 06:23 Тетяна Приймачук   [ оновлено 17 лип. 2017 р., 09:18 користувачем ІСГ Полісся ]
29.06.2017 р. на базі ДПДГ «Нова Перемога» Інституту сільського господарства Полісся НААН України в с. Стара Чортория Любарського району відбулася обласна науково-практична нарада-семінар «День поля» з питань «Стан та перспективи розвитку галузі насінництва сільськогосподарських культур в умовах 2017 року».
У роботі взяли участь науковці системи НААН, начальники районних управлінь АПР райдержадміністрацій та їх заступники, керівники базових господарств представники обласного управління АПК, керівники та спеціалісти служб системи АПК області. Загалом на даному заході були присутні 80 чоловік.
У своїх доповідях на пленарному засіданні учасники наради-семінару охопили цілий спектр питань з проблем землеробства, рослинництва, селекції, насінництва та екології.
Начальник управління АПР облдержадміністрації Кирилюк Руслан Миколайович ознайомив присутніх зі станом рослинницької галузі в області та підготовкою до жнив. Заступник директора з наукової роботи Інституту сільського господарства Полісся НААН Мельничук Андрій Олексійович виступив з доповіддю «Оптимізація усіх факторів життя – основа сучасних технологій».
З науково-обґрунтовано системою моніторингу стану посівів провідних сільськогосподарських культур з метою визначення прогностичної урожайності та оптимізації логістики жнив присутніх ознайомив Чернуський Вадим Вікторович, старший науковий співробітник відділу рослинництва, первинного та елітного насінництва ІСГП.
У рамках практичної частини наради-семінару учасники мали можливість оглянути демонстраційні посіви озимих і ярих зернових культур, ознайомитись з новими сортами та інноваційними технологіями ведення системи землеробства в умовах регіону Полісся. Крім того учасникам були представлені сорти озимої пшениці, озимого жита та тритікале селекції Миронівського інституту пшениці та сорти зернових культур інших наукових установ НААН. Науково-практична нарада-семінар «День поля» з питань «Стан та перспективи розвитку галузі насінництва сільськогосподарських культур в умовах 2017 року» послугувала підґрунтям для обміну думками з багатьох проблем агропромислового комплексу України.
Comments