Новини‎ > ‎

Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем АПК»

опубліковано 21 трав. 2017 р., 02:57 ІСГ Полісся   [ оновлено 24 жовт. 2017 р., 03:14 користувачем Тетяна Приймачук ]
       Напередодні святкування Дня науки 19 травня в Інституті сільського господарства Полісся відбулася Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем АПК», у роботі якої взяли участь науковці та аспіранти з інших установ, студенти та викладачі Житомирського національного агроекологічного університету.
         Мета конференції – пропагування та висвітлення думок ініціативної молоді щодо раціонального вирішення тих проблем, які величезним тягарем покладені на агропромислове виробництво. Даний захід дав можливість молодим науковцям презентувати свої здобутки та сучасне бачення розвитку агропромислового комплексу України, провести конструктивні дискусії, поглибити молодіжні контакти між науково-дослідними інститутами, вищими учбовими закладами тощо. Учасників зібрання в ІСГП привітали директор інституту Руслан Іванович Рудик та радник дирекції інституту Юрій Іванович Савченко.
          У своїх наукових доповідях на пленарному засіданні учасники конференції охопили цілий спектр питань з проблем землеробства, рослинництва, селекції, насінництва, екології, органічного виробництва, зберігання та переробки рослинницької продукції, механізації сільського господарства та економіки сільськогосподарського виробництва.
          У рамках конференції була проведена екскурсія по відділах, де гості могли 
ознайомитись з інноваційними розробками установи. Учасники  конференції прийняли участь в акції «Посади дерево», під час якої вони мали змогу посадити саджанці Paulownia Clone in Vitro 112®. Після конференції всі учасники були запрошені на дегустацію пива, під час якої завідувач відділу біохімії хмелю та пива, кандидат технічних наук Проценко Лідія Василівна ознайомила гостей з різними видами пива, які присутні на українському ринку та розповіла про культуру споживання пива. 
         Міжнародна науково-практична конференція «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем АПК» пройшла на високому рівні й послугувала підґрунтям для обміну думками з багатьох проблем агропромислового комплексу України. У зв’язку з актуальністю піднятих питань, за результатами конференції опубліковано збірник матеріалів тез та доповідей учасників конференції.
Comments