Новини‎ > ‎

«Інноваційні технології у рослинництві проблеми та їх вирішення»

опубліковано 14 черв. 2018 р., 22:33 ІСГ Полісся

«Інноваційні технології у рослинництві проблеми та їх вирішення»

7-8 червня представники інституту взяли участь в Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційні технології у рослинництві проблеми та їх вирішення» в Житомирському національному агроекологічному університеті, на якій було представлено новітні технології садівництва, овочівництва, хмелярства, кормовиробництва, ягідівництва та інші. З вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор Житомирського національного агроекологічного університету Скидан Олег Васильович та директор департаменту агропромислового розвитку Житомирської ОДА Кирилюк Руслан Миколайович, які відзначили важливість розробок новітніх технологічних процесів в сучасному агропромисловому комплексі.

Заступник голови оргкомітету конференції Мойсієнко Віра Василівна д.с.г., професор, завідувач кафедри рослинництва ЖНАЕУ, розповіла про основну мету конференції, яка заключна в пошуку шляхів вирішення актуальних проблем агрономії та можливостей впровадження інноваційних розробок у сучасних умовах сільськогосподарського виробництва.

Від Інституту сільського господарства виступили Вишневська Оксана Василівна к.с.-г.н., с.н.с., яка представила удосконалення технології вирощування адаптованих до умов Полісся зернобобових культур. Козлик Татьяна Іванівна, к.с.-г.н., с.н.с., представила результати роботи по вирощуванню безвірусних саджанців хмелю в установі.
Comments