Новини‎ > ‎

«АГРО-2018»

опубліковано 13 черв. 2018 р., 12:01 ІСГ Полісся   [ оновлено 13 черв. 2018 р., 12:06 ]

AGRO2018

З 6 по 8 червня Інститут сільського господартсва Полісся НААН традиційно взяв участь у найбільшому загальнодержавному заході в агропромисловому комплексі України – цього року ювілейній ХХХ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2018», яка відбулась у Національному Комплексі «ЕкспоцентрУкраїна». На виставковій площадці Житомирської області був представлений стенд Інституту, яким презентувались найперспективніші наукові здобутки Інституту, в тому числі і хмелярів.
8 червня колектив Інституту на чолі з директором Рижуком С.М. взяли участь у роботі виставки та проведенні Круглого столу «Проблеми галузі хмелярства, її адаптація до сучасних ринкових умов, регламентації та сертифікації технологічних процесів виробництва та переробляння хмелесировини у відповідності до вимог Європейських регламентів», організатором якого був Інститут сільського господарства Полісся, зокрема, відділ наукових досліджень з питань інтелектуальної власності, маркетингу інновацій та економічного аналізу (завідувач – Герасимчук В.І.) та відділ селекції та інноваційних технологій хмелю (завідувач – Штанько І.П.).
За активну участь у проведенні всеукраїнської виставки АГРО-2018 Інститут сільського господарства Полісся НААН було відзначено почесною грамотою.
Comments