Новини

Всеукраїнська науково-практична конференція «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем АПК»

опубліковано ІСГ Полісся   [ оновлено ]

Запрошення 2017 Конференція мол. вчен..doc

Рада молодих вчених Інституту сільського господарства  Полісся запрошує Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем АПК», метою якої є обмін думками і наукова дискусія щодо вирішення актуальних проблем АПК та можливостей впровадження розробок молодих вчених у сучасних умовах сільськогосподарського виробництва. Конференція відбудеться 19 травня 2017 року на базі Інституту сільського господарства Полісся, м. Житомир. Пропонуємо Вам виступити з доповіддю за результатами ваших досліджень та взяти участь у науковій дискусії.

Присадибний хміль

опубліковано 19 бер. 2017 р., 10:45 ІСГ Полісся   [ оновлено 19 бер. 2017 р., 12:46 ]

Присадибний хміль
Відділ селекції та інноваційних технологій хмелю рекомендує: "Присадибний хміль"

НААН оголошено конкурс на посаду директора ДП ДГ “Рихальське” Інституту сільського господарства Полісся НААН

опубліковано 26 січ. 2017 р., 09:31 ІСГ Полісся   [ оновлено 26 січ. 2017 р., 09:54 користувачем Тетяна Приймачук ]

Національна академія аграрних наук України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 № 777 та Статуту Національної академії аграрних наук України, зареєстрованого наказом Міністерства юстиції України №2335/5 від 27.07.2016 р., оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Державного підприємства Дослідного господарства “Рихальське” Інституту сільського господарства Полісся НААН.
1. Найменування підприємства: Державне підприємство Дослідне господарство “Рихальське” Інституту сільського господарства Полісся НААН.
2. Місцезнаходження підприємства: 11246, Житомирська обл., Ємільчинський район, село Рихальське, вул. Соборна, будинок 10. 
3. Основні напрями діяльності підприємства:
- вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур;
- вирощування інших однорічних і дворічних культур;
- розведення великої рогатої худоби молочних порід;
- допоміжна діяльність у рослинництві;
- змішане сільське господарство;
- допоміжна діяльність у тваринництві.
4. Строк приймання заяв на участь у конкурсному відборі:
21 календарний день після дати оприлюднення оголошення.
5. Місце приймання заяв на участь у конкурсному відборі та номер телефону для довідок: м. Київ-010, вул. Суворова (вул. Михайла Омеляновича-Павленка), 9, Національна академія аграрних наук України, кімната 143, телефон для довідок : (044) 521-92-91, електронна пошта: vnka@naas.gov.ua.
6. Перелік документів, що подається претендентом особисто та/або надсилається електронною поштою, вимоги щодо їх оформлення:
- заява на участь у конкурсі на ім’я Президента НААН Гадзало Я.М. Заява має містити відомості про претендента (ПІБ претендента - повністю, адреса для листування, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, у разі її наявності);
- належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи, копію документа про вищу освіту;
- біографічну довідку (резюме);
- конкурсну пропозицію;
- згоду на обробку персональних даних;
- довідку про наявність або відсутність судимості;
- довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;
- рекомендації та інші документи на його розсуд.
Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.
У разі подання заяви та документів лише електронною поштою учасник конкурсного відбору під час заслуховування конкурсних пропозицій додатково подає власноруч підписану заяву.
Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.
7. Дата та місце проведення конкурсного відбору:
Дата проведення конкурсного відбору - 23 лютого 2017 року, 10 год. 00 хв. 
Місце проведення: м. Житомир, шосе Київське, 131.
8. Дата оприлюднення результатів конкурсного відбору:
Результати конкурсного відбору оприлюднюються на офіційному сайті Національної академії аграрних наук України (http://naas.gov.ua/) не пізніше трьох днів з дати його завершення.
9. Вимоги до претендента:
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня не менше 5 років.
10. Вимоги до конкурсної пропозиції:
Конкурсна пропозиція, що розробляється на підставі фактичних показників фінансово-господарської діяльності, повинна містити проект програми діяльності підприємства на середньострокову перспективу, в якій передбачається:
- детальний першочерговий план розвитку підприємства протягом одного року;
- заходи з виконання завдань та результати аналізу можливих ризиків, а також з поліпшення техніко-економічних та фінансових показників підприємства, підвищення його конкурентоспроможності;
- обсяг надходження коштів до бюджетів;
- пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку підприємства;
- пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників фінансово-господарської діяльності.
11. Інформація про фінансові показники розміщена на офіційному веб-сайті Інституту сільського господарства Полісся НААН: isgp.org.ua
12. Представники засобів масової інформації мають право буди присутніми на засіданнях Комісії під час розкриття пакетів документів, поданих претендентами, їх розгляду та оголошення переможця. Допуск (акредитація) представників ЗМІ здійснюється за електронною адресою: vnka@naas.gov.ua до 21 лютого 2017 року до 17.00.

ОГОЛОШЕННЯ!

опубліковано 22 січ. 2017 р., 06:16 ІСГ Полісся   [ оновлено 22 січ. 2017 р., 06:30 ]

Пропонується до реалізації 100 тонн насіння люпину.
Ціна – за домовленістю.
Доставка – за рахунок покупця.
Контактні телефони:
(0412) 42-92-31
067-308-02-58
067-410-37-78

Науково-практична нарада-семінар

опубліковано 3 груд. 2016 р., 08:37 ІСГ Полісся   [ оновлено 3 груд. 2016 р., 08:57 ]

Нарада-семінар

30 листопада 2016 року на базі Інституту сільського господарства Полісся НААН відбулась обласна науково-практична нарада-семінар на тему: «Моніторинг стану посівів озимих культур та догляд за ними в осінньо-зимовий період урожаю 2016-2017 року»
Контингент учасників: Управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, структурні підрозділи агропромислового розвитку райдержадміністрацій, головні агрономи окремих елітно-насінницьких господарств, Житомирський Національний агроекологічний університет, Житомирська філія державної установи «Інституту охорони ґрунтів України»,
Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпрожспоживслужби в Житомирській області, Інститут сільського господарства Полісся НААН України, обласні служби системи агропромислового комплексу. Всього 83 особи.
Відкрили нараду та виступили з привітальним словом начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Кирилюк Руслан Миколайович та директор Інституту сільського господарства Полісся НААН України Рудик Руслан Іванович.
З інформацією про підсумки роботи галузі рослинництва в 2016 році та підготовку до комплексу робіт у 2017 році виступив начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Кирилюк Руслан Миколайович.
Учасники семінару заслухали виступи керівників обласних служб системи АПК, науковців Інституту сільського господарства Полісся та Житомирського Національного агроекологічного університету:
Мельничук Андрій Олексійович, заступник директора Інституту сільського господарства Полісся НААН України, виступив з доповіддю на тему: «Моніторинг стану посівів озимих культур та догляд за ними в осінньо-зимовий період урожаю 2016».
Войтович Володимир Олександрович, начальник Житомирського обласного центру з гідрометеорології, ознайомив присутніх з особливостями перезимівлі та станом озимих культур в умовах зими 2016-2017 років.
Дереча Олексій Артемович, завідувач кафедри Житомирського національного агроекологічного університету, доповів про фітосанітарний стан посівів озимих культур в умовах осені 2017 року.
Паламарчук Роман Павлович, директор Житомирської філії Державної установи Інституту охорони ґрунтів України, виступив з доповіддю «Стан та перспективи агрохімічного обстеження ґрунтів в Житомирській області».
Дранківський Вадим Анатолійович, начальник відділу прогнозування, фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків управління фітосанітарної безпеки, висвітлив питання щодо наближення законодавства в Україні до законодавства Європейського Союзу у сфері засобів захисту рослин.

Збори Асоціації хмелярів України

опубліковано 20 жовт. 2016 р., 05:32 ІСГ Полісся   [ оновлено 20 жовт. 2016 р., 05:44 ]

Збори Асоціації хмелярів України

7 жовтня 2016 року в Інституті сільського господарства Полісся НААН (м. Житомир) відбулись збори Асоціації хмелярів України, на яких були присутні члени асоціації, наукові співробітники Інституту сільського господарства Полісся та інші запрошені.
Було розглянуто наступні питання:
1. Стан та перспективи розвитку хмелярства в Україні на сучасному етапі. Цибульський В.О., Генеральний директор Асоціації хмелярів України.
2. Програма розвитку галузі хмелярства в Україні на 2016-2020 роки. Штанько І.П., завідувач відділу селекції та інноваційних технологій ІСГП, к.с.-г.н.
3. Якість українського хмелю відповідно вимог пивоварної промисловості. Проценко Л.В., завідувач відділу біохімії хмелю та пива, к.т.н.
4. Різне. 
В обговоренні нагальних питань функціонування галузі прийняли участь керівники господарств та науковці.

Про аренду

опубліковано 15 жовт. 2016 р., 07:15 ІСГ Полісся

Інститут сільського господарства Полісся НААН України оголошує про намір передати в оренду державне нерухоме майно – приміщення гаражу механізації, загальною площею 251,8 м2 (реєстровий №05453752.1.ТЖЕЧСТ 4664), розташованого за адресою: м. Житомир, шосе Київське, 131.
Балансоутримувачем (орендодавцем) є Інститут сільського господарства Полісся НААН.
Юридична адреса балансоутримувача – 10007, м. Житомир, шосе Київське, 131, контактний телефон – 42-92-21. Орган, уповноважений управляти зазначеним майном – Національна академія аграрних наук.
Максимально можливий строк оренди, погоджений НААН – до трьох років і використання його для розміщення складу.
Додаткові умови: відшкодування витрат балансоутримувачу на розміщення оголошення, утримання орендованого приміщення, обов’язкове здійснення страхування орендованого майна на користь балансоутримувача на термін дії договору оренди, здійснення поточного ремонту (у разі необхідності) тощо.
Останній день прийняття балансоутримувачем заяв на оренду є 10-й робочий день після розміщення оголошення про намір. Заяви можуть подаватися на факс – 42-92-21. У разі надходження додаткових заяв буде оголошений конкурс на право оренди цього об’єкта.

Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених

опубліковано 16 лип. 2016 р., 07:12 ІСГ Полісся   [ оновлено 16 лип. 2016 р., 07:16 ]

Матеріали Всеукраїнської науково практичної конференції молодих вчених
14 липня 2016 року на базі Інституту сільського господарства Полісся відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених.
Відбувся діловий обмін науково-практичною інформацією у висвітленні аграрної проблематики сьогодення, який є передумовою розвитку продуктивної економіки і соціального добробуту. Щорічно цей захід стає ефектним та дієвим засобом пропагування та висвітлення думок ініціативної молоді щодо раціонального вирішення тих проблем, які величезним тягарем покладені на агропромислове виробництво.
Проведення конференції, за участю найкращої еліти серед молоді, дозволяє  привертати увагу 
не тільки виробничників сільськогосподарської продукції, але й широкого кола громадськості. Такий захід надає можливість молодим науковцям презентувати свої здобутки та сучасне бачення розвитку агропромислового комплексу України, допомагає поглибити молодіжні контакти між науково-дослідними інститутами, вищими навчальними закладами.

З матеріалами конференції можна ознайомитися у розділі Видавнича діяльність.

Виїзне засідання Відділення землеробства, меліорації та механізації Національної академії аграрних наук України

опубліковано 8 лип. 2016 р., 23:10 ІСГ Полісся   [ оновлено 8 лип. 2016 р., 23:35 ]

5 липня 2016 року в Інституті сільського господарства Полісся НААН (база с. Грозино) відбулось виїзне засідання Відділення землеробства, меліорації та механізації Національної академії аграрних наук України. На засіданні були присутні члени Відділення, начальник управління агропромислового розвитку Житомирської облдержадміністрації Кирилюк Р.М., голова Асоціації хмелярів України Цибульський В.О., спеціалісти Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Міністерства аграрної політики та продовольства України, наукові співробітники Інституту сільського господарства Полісся та інші запрошені.

Було заслухано та обговорено наступні питання:

1. Інформацію щодо перспектив розвитку галузі хмелярства в Україні на період до 2020 року, яку представив керівник програми наукових досліджень НААН 09 «Хміль», директор ІСГП, кандидат сільськогосподарських наук, с.н.с. Рудик Р.І.

2. Наукову доповідь на тему «Техніко-технологічні основи удосконалення процесів сепарування продовольчого зерна і насіння», яку представив завідувач відділу перспективних технологій і технічних засобів для збирання, обробки та зберігання урожаю зернових і олійних культур, доктор технічних наук Шейченко В.О.

Після пленарної частини заходу члени Відділення землеробства, меліорації та механізації та інші учасники засідання оглянули виставковий матеріал, ознайомились з польовими дослідами та лізиметричною станцією, які були представлені науковцями ІСГП.

1-10 of 39