Новини

ОГОЛОШЕННЯ

опубліковано 28 лип. 2017 р., 07:34 ІСГ Полісся   [ оновлено 31 лип. 2017 р., 03:19 ]

https://revita.bg/wp-content/uploads/2012/03/1111111111113.jpg
        Інститут сільського господарства Полісся НААН для бажаючих підвищити свій професійний рівень з 17 по 18 серпня 2017 року проводить курси «Інноваційні засади технології вирощування і переробляння хмелю (з основами апробації насаджень хмелю)».
        Курси проводяться на платній основі.
        Отримані знання можуть бути використані слухачами при складанні іспитів для отримання кваліфікації аудитора з сертифікації (агронома-інспектора), які будуть проводитися у поточному році Міністерством аграрної політики та продовольства України відповідно до вимог чинного законодавства.
 

Контактні телефони:
(0412) 42-92- 31 – приймальна Інституту.
096-33-59-313 – Штанько Ігор Павлович, завідувач відділу селекції та інноваційних технологій хмелю.

Документи

ОГОЛОШЕННЯ

опубліковано 28 лип. 2017 р., 07:30 ІСГ Полісся   [ оновлено 31 лип. 2017 р., 11:11 ]

04 серпня 2017 року о 10 годині відбудуться вибори директора Інституту сільського господарства Полісся НААН.
Науковим працівникам, які мають право брати участь у виборах, мати при собі документ, який засвідчує особу.
Вибори відбудуться в залі бібліотеки Інституту сільського господарства Полісся.

                                                                                             Організаційний комітет

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА НАРАДА-СЕМІНАР «ДЕНЬ ПОЛЯ»

опубліковано 14 лип. 2017 р., 06:23 Тетяна Приймачук   [ оновлено 17 лип. 2017 р., 09:18 користувачем ІСГ Полісся ]

29.06.2017 р. на базі ДПДГ «Нова Перемога» Інституту сільського господарства Полісся НААН України в с. Стара Чортория Любарського району відбулася обласна науково-практична нарада-семінар «День поля» з питань «Стан та перспективи розвитку галузі насінництва сільськогосподарських культур в умовах 2017 року».
У роботі взяли участь науковці системи НААН, начальники районних управлінь АПР райдержадміністрацій та їх заступники, керівники базових господарств представники обласного управління АПК, керівники та спеціалісти служб системи АПК області. Загалом на даному заході були присутні 80 чоловік.
У своїх доповідях на пленарному засіданні учасники наради-семінару охопили цілий спектр питань з проблем землеробства, рослинництва, селекції, насінництва та екології.
Начальник управління АПР облдержадміністрації Кирилюк Руслан Миколайович ознайомив присутніх зі станом рослинницької галузі в області та підготовкою до жнив. Заступник директора з наукової роботи Інституту сільського господарства Полісся НААН Мельничук Андрій Олексійович виступив з доповіддю «Оптимізація усіх факторів життя – основа сучасних технологій».
З науково-обґрунтовано системою моніторингу стану посівів провідних сільськогосподарських культур з метою визначення прогностичної урожайності та оптимізації логістики жнив присутніх ознайомив Чернуський Вадим Вікторович, старший науковий співробітник відділу рослинництва, первинного та елітного насінництва ІСГП.
У рамках практичної частини наради-семінару учасники мали можливість оглянути демонстраційні посіви озимих і ярих зернових культур, ознайомитись з новими сортами та інноваційними технологіями ведення системи землеробства в умовах регіону Полісся. Крім того учасникам були представлені сорти озимої пшениці, озимого жита та тритікале селекції Миронівського інституту пшениці та сорти зернових культур інших наукових установ НААН. Науково-практична нарада-семінар «День поля» з питань «Стан та перспективи розвитку галузі насінництва сільськогосподарських культур в умовах 2017 року» послугувала підґрунтям для обміну думками з багатьох проблем агропромислового комплексу України.

Оголошення

опубліковано 31 трав. 2017 р., 10:00 ІСГ Полісся   [ оновлено 31 трав. 2017 р., 10:17 користувачем Тетяна Приймачук ]

        Національна академія аграрних наук України оголошує конкурс на зайняття посади директора Інституту сільського господарства Полісся НААН (10007, Житомирська обл., місто Житомир, шосе Київське, будинок 131).
        У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають науковій ступень доктора наук або доктора філософії (кандидата наук), стаж наукової або науково-організаційної роботи не менше 10 років, зокрема досвід роботи на керівних посадах не менше 5-ти років, та є фахівцями з основного напряму діяльності цієї наукової установи.
       Строк подання заяв – 60 (шістдесят) календарних днів з дня опублікування оголошення Академією.
       Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають наступні документи:
           - заяву про участь у конкурсі на ім’я Президента НААН, в якій зазначається інформація про застосування або незастосування до претендента обмежень, встановлених частиною третьою статті 9 Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність”;
          - особовий листок з обліку кадрів з фотографією (розміром 3х4 см);
          - автобіографію;
          - копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання;
          - довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. № 1465 (Офіційний вісник України, 2000 р., № 39, ст. 1656);
         - довідку про наявність або відсутність судимості;
         - інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;
         - копію паспорта, засвідчену претендентом;
         - копію трудової книжки;
         - письмову згоду на обробку персональних даних.
      Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), мають бути засвідчені в установленому порядку (за місцем роботи претендента, засновником або нотаріально).
      Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.
      У разі подання заяви та документів, передбачених цим пунктом, лише електронною поштою учасник конкурсного відбору до проведення виборів додатково подає підписану заяву та завірені копії документів. У разі не подання зазначених документів, претендент не допускається до участі у виборах.
      Документи надсилати на адресу: вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 9, Національна академія аграрних наук України
      У разі не подання повного пакету документів, претендент не допускається до участі у конкурсі.
      Телефон для довідок : (044) 521-92-91

Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем АПК»

опубліковано 21 трав. 2017 р., 02:57 ІСГ Полісся   [ оновлено 13 лип. 2017 р., 23:50 користувачем Тетяна Приймачук ]

       Напередодні святкування Дня науки 19 травня в Інституті сільського господарства Полісся відбулася Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем АПК», у роботі якої взяли участь науковці та аспіранти з інших установ, студенти та викладачі Житомирського національного агроекологічного університету.
         Мета конференції – пропагування та висвітлення думок ініціативної молоді щодо раціонального вирішення тих проблем, які величезним тягарем покладені на агропромислове виробництво. Даний захід дав можливість молодим науковцям презентувати свої здобутки та сучасне бачення розвитку агропромислового комплексу України, провести конструктивні дискусії, поглибити молодіжні контакти між науково-дослідними інститутами, вищими учбовими закладами тощо. Учасників зібрання в ІСГП привітали директор інституту Руслан Іванович Рудик та радник дирекції інституту Юрій Іванович Савченко.
          У своїх наукових доповідях на пленарному засіданні учасники конференції охопили цілий спектр питань з проблем землеробства, рослинництва, селекції, насінництва, екології, органічного виробництва, зберігання та переробки рослинницької продукції, механізації сільського господарства та економіки сільськогосподарського виробництва.
          У рамках конференції була проведена екскурсія по відділах, де гості могли 
ознайомитись з інноваційними розробками установи. Учасники  конференції прийняли участь в акції «Посади дерево», під час якої учасники конференції мали змогу посадити саджанці Paulownia Clone in Vitro 112®. Після конференції всі учасники були запрошені на дегустацію пива, під час якої завідувач відділу біохімії хмелю та пива, кандидат технічних наук Проценко Лідія Василівна ознайомила гостей з різними видами пива, які присутні на українському ринку та розповіла про культуру споживання пива. 
         Міжнародна науково-практична конференція «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем АПК» пройшла на високому рівні й послугувала підґрунтям для обміну думками з багатьох проблем агропромислового комплексу України. У зв’язку з актуальністю піднятих питань, за результатами конференції опубліковано збірник матеріалів тез та доповідей учасників конференції.

Євроінтеграція

опубліковано 16 трав. 2017 р., 11:07 ІСГ Полісся   [ оновлено 16 трав. 2017 р., 11:08 ]

11 травня 2017 року Інститут сільського господарства Полісся спільно з ексклюзивним дистриб’ютором “IN VITRO” SL (м. Барселона, Іспанія) ТОВ «ПАВЛОВНІЯ ГРУП УКРАЇНА» підписав угоду про участь у дослідженнях, спрямованих на відпрацювання елементів технології вирощування Paulownia Clone in Vitro 112® (Павловнія Клон ін Вітро 112®) для отримання ділової деревини та біоенергетичної сировини.
Пріоритетними напрямами даного Договору є:
– участь у спільних наукових та маркетингових дослідженнях;
– обмін науково-технічною інформацією;
– підготовка спільних публікацій за результатами досліджень.
ТОВ «ПАВЛОВНІЯ ГРУП УКРАЇНА» надала Інституту саджанці Paulownia Clone in Vitro 112®, з яких планується закласти демонстраційний майданчик у м. Житомирі, а також дослідити накопичення даною культурою радіонуклідів при вирощуванні її в умовах радіоактивно забруднення на дослідному стаціонарі Інституту в Народицькому районі Житомирської області.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

опубліковано 16 трав. 2017 р., 11:01 ІСГ Полісся   [ оновлено 16 трав. 2017 р., 11:02 ]

Фахівцями інституту видані рекомендації щодо утримання тварин і заготівлі кормів у 2017 році.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем АПК»

опубліковано 24 квіт. 2017 р., 01:30 ІСГ Полісся   [ оновлено 24 квіт. 2017 р., 02:08 ]

Запрошення 2017 Конференція мол. вчен..doc

Рада молодих вчених Інституту сільського господарства  Полісся запрошує Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем АПК», метою якої є обмін думками і наукова дискусія щодо вирішення актуальних проблем АПК та можливостей впровадження розробок молодих вчених у сучасних умовах сільськогосподарського виробництва. Конференція відбудеться 19 травня 2017 року на базі Інституту сільського господарства Полісся, м. Житомир. Пропонуємо Вам виступити з доповіддю за результатами ваших досліджень та взяти участь у науковій дискусії.

Присадибний хміль

опубліковано 19 бер. 2017 р., 10:45 ІСГ Полісся   [ оновлено 19 бер. 2017 р., 12:46 ]

Присадибний хміль
Відділ селекції та інноваційних технологій хмелю рекомендує: "Присадибний хміль"

1-10 of 46