Новини

Науково-практичні рекомендації із збирання зернових культур врожаю 2018 року та підготовки ґрунту під посів озимих культур

опубліковано 2 лип. 2018 р., 05:44 ІСГ Полісся

https://drive.google.com/open?id=16bPcBsoR5uAXlrNFmH0M3oUDVZb6evZ3
У рекомендаціях викладено науково-практичні підходи до виконання основних складових технологій збирання сільськогосподарських культур в умовах 2018 року. Запропоновано організаційно-технологічні заходи, які забезпечують зменшення втрат урожаю та раціональне використання техніки.
Науково-практичні рекомендації розраховані на керівників та спеціалістів сільськогосподарських підприємств різних форм власності.
В розробці рекомендацій прийняли участь:
Рижук С.М., Герасимчук В.І., Мельничук А.О., Вишневська О.В., Штанько Т.А.

«Інноваційні технології у рослинництві проблеми та їх вирішення»

опубліковано 14 черв. 2018 р., 22:33 ІСГ Полісся

«Інноваційні технології у рослинництві проблеми та їх вирішення»

7-8 червня представники інституту взяли участь в Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційні технології у рослинництві проблеми та їх вирішення» в Житомирському національному агроекологічному університеті, на якій було представлено новітні технології садівництва, овочівництва, хмелярства, кормовиробництва, ягідівництва та інші. З вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор Житомирського національного агроекологічного університету Скидан Олег Васильович та директор департаменту агропромислового розвитку Житомирської ОДА Кирилюк Руслан Миколайович, які відзначили важливість розробок новітніх технологічних процесів в сучасному агропромисловому комплексі.

Заступник голови оргкомітету конференції Мойсієнко Віра Василівна д.с.г., професор, завідувач кафедри рослинництва ЖНАЕУ, розповіла про основну мету конференції, яка заключна в пошуку шляхів вирішення актуальних проблем агрономії та можливостей впровадження інноваційних розробок у сучасних умовах сільськогосподарського виробництва.

Від Інституту сільського господарства виступили Вишневська Оксана Василівна к.с.-г.н., с.н.с., яка представила удосконалення технології вирощування адаптованих до умов Полісся зернобобових культур. Козлик Татьяна Іванівна, к.с.-г.н., с.н.с., представила результати роботи по вирощуванню безвірусних саджанців хмелю в установі.

«АГРО-2018»

опубліковано 13 черв. 2018 р., 12:01 ІСГ Полісся   [ оновлено 13 черв. 2018 р., 12:06 ]

AGRO2018

З 6 по 8 червня Інститут сільського господартсва Полісся НААН традиційно взяв участь у найбільшому загальнодержавному заході в агропромисловому комплексі України – цього року ювілейній ХХХ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2018», яка відбулась у Національному Комплексі «ЕкспоцентрУкраїна». На виставковій площадці Житомирської області був представлений стенд Інституту, яким презентувались найперспективніші наукові здобутки Інституту, в тому числі і хмелярів.
8 червня колектив Інституту на чолі з директором Рижуком С.М. взяли участь у роботі виставки та проведенні Круглого столу «Проблеми галузі хмелярства, її адаптація до сучасних ринкових умов, регламентації та сертифікації технологічних процесів виробництва та переробляння хмелесировини у відповідності до вимог Європейських регламентів», організатором якого був Інститут сільського господарства Полісся, зокрема, відділ наукових досліджень з питань інтелектуальної власності, маркетингу інновацій та економічного аналізу (завідувач – Герасимчук В.І.) та відділ селекції та інноваційних технологій хмелю (завідувач – Штанько І.П.).
За активну участь у проведенні всеукраїнської виставки АГРО-2018 Інститут сільського господарства Полісся НААН було відзначено почесною грамотою.

«ХМЕЛЯРСЬКА» ТОЛОКА

опубліковано 5 черв. 2018 р., 11:25 ІСГ Полісся   [ оновлено 6 черв. 2018 р., 02:56 користувачем Тетяна Приймачук ]

Нелегким видався весняний сезон 2018 року для науковців-хмелярів 
відділу селекції та іноваційних технологій хмелю Інституту сільського господарства Полісся НААН. Початкові роботи на дослідах (розорювання гребнів, обрізка «маток») були проведені вчасно, а от з навішуванням хмелю на підтримки виникла значна проблема: одразу після Великодніх свят невідомими особами була пошкоджена (викрадена) верхня шпалера єдної в Україні дослідної плантації, до якої і кріпляться підтримки для рослин хмелю. Нині, в умовах «неналежного» фінансування наукових досліджень, це стало значною проблемою, під загрозою невиконання опинилися всі польові дослідження з селекції, розсадництва, агротехніки, захисту хмелю, догляд за унікальною колекцією генофонду хмелю ІСГП та маточниками комерційних сортів. На допомогу науковцям прийшли небайдужі хмелярі-підприємці, які допомогли закупити дріт та провести ремонт шпалери. Але дорогоцінний весняний час невпинно втрачався. І лише наприкінці травня вдалося приступити до навішування підтримок та заведення на них рослин дослідних ділянок. Для пришвидшення проведення цих операцій на маточниках сортів ІСГП весь науковий колектив вийшов на «хмелярську» толоку. 31 травня науковці та інші співробітники бази Житомир на чолі з директором, Рижуком С.М., дружньо навісили підтримки та завели рослини хмелю на них. Тепер можна приступати до інших операцій по догляду за хмелем.

Анонс

опубліковано 5 черв. 2018 р., 11:03 ІСГ Полісся   [ оновлено 6 черв. 2018 р., 02:55 користувачем Тетяна Приймачук ]

08 червня 2018 року у рамках агропромислової виставки «АГРО-2018» з 10.00 до 11.00 год. в конференц-залі №1, павільйон №8 Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ), (м. Київ, просп. академіка Глушкова, 1) відбудеться круглий стіл на тему «Проблеми галузі хмелярства, її адаптація до сучасних ринкових умов, регламентації та сертифікації технологічних процесів
виробництва та переробки хмелесировини у відповідності до вимог Європейських регламентів».
Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у даному заході.

програма Агро ‎‎(1)‎‎.docx

Про призначення директора Інституту сільського господарства Полісся НААН

опубліковано 1 черв. 2018 р., 03:22 ІСГ Полісся   [ оновлено 1 черв. 2018 р., 03:27 ]

Керівництво
Національна академія аграрних наук України повідомляє, що 25 травня 2018 року відбулися вибори директора Інституту сільського господарства Полісся НААН.
Більшістю голосів наукових працівників Інституту сільського господарства Полісся НААН директором наукової установи обрано Рижука Сергія Миколайовича.
Наказом Національної академії аграрних наук України № 182-к від 30 травня 2018 року Рижука Сергія Миколайовича призначено директором ІСГП.

ОГОЛОШЕННЯ

опубліковано 16 трав. 2018 р., 20:05 ІСГ Полісся   [ оновлено 16 трав. 2018 р., 20:13 ]

25 травня 2018 року об 11 годині відбудуться вибори директора Інституту сільського господарства Полісся НААН.
Науковим працівникам, які мають право брати участь у виборах, мати при собі документ, який засвідчує особу.
Вибори відбудуться в залі бібліотеки Інституту сільського господарства Полісся.

                                                                                             Організаційний комітет

Науково-практична конференція

опубліковано 16 квіт. 2018 р., 10:28 ІСГ Полісся   [ оновлено 16 квіт. 2018 р., 10:32 ]

Запрошуємо Вас взяти участь у заочній науково-практичній конференції «Сучасний стан і перспективи ефективного використання земельних ресурсів Полісся».
Мета конференції: обмін науково-практичною інформацією, узагальнення результатів наукових досліджень та практичної діяльності з проблем використання земельних ресурсів і агропромислового комплексу, парадигми сучасної екологічної безпеки життєдіяльності людини, освіти, науки та виховання.
На конференції будуть розглянуті питання:
1. Глобальні і регіональні проблеми агроекологічної безпеки та сталого розвитку територій.
2. Агроекологічні ефекти та їх модифікація.
3. Ландшафтна екологія, реабілітація забруднених екосистем та відновлення агропромислового виробництва.
4. Правове забезпечення екологічної безпеки, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування.
5. Інноваційні технології в агропромисловому виробництві.
6. Проблеми водокористування, водозабезпечення та екології гідросфери. Екологічна безпека та методологія моніторингу агроекосистем.

Конкурс на зайняття посади директора Інституту сільського господарства Полісся НААН

опубліковано 28 бер. 2018 р., 10:04 ІСГ Полісся   [ оновлено 28 бер. 2018 р., 10:17 ]

Національна академія аграрних наук України оголошує конкурс на зайняття посади директора Інституту сільського господарства Полісся НААН (10007, Житомирська обл., місто Житомир, шосе Київське, будинок 131).
У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають науковий ступінь доктора наук або доктора філософії (кандидата наук), стаж роботи на посадах наукових працівників та (або) науково-педагогічних працівників не менше 10 років, зокрема досвід роботи на керівних посадах не менше 5-ти років, та є фахівцями з основного напряму діяльності цієї наукової установи.
Строк подання заяв – два місяці з дня опублікування оголошення Академією.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають наступні документи:
- заяву про участь у конкурсі на ім’я Президента НААН, в якій зазначається інформація про застосування або незастосування до претендента обмежень, встановлених частиною третьою статті 9 Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність”;
- особовий листок з обліку кадрів з фотографією (розміром 3х4 см);
- автобіографію;
- копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання;
- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. № 1465 (Офіційний вісник України, 2000 р., № 39, ст. 1656);
- довідку про наявність або відсутність судимості;
- інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;
- копію паспорта, засвідчену претендентом;
- копію трудової книжки;
- письмову згоду на обробку персональних даних;
- декларацію як кандидата на посаду за минулий рік відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» (роздруковану з сайту НАЗК).
Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), мають бути засвідчені в установленому порядку (за місцем роботи претендента, засновником або нотаріально).
Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.
У разі подання заяви та документів, передбачених цим пунктом, лише електронною поштою учасник конкурсного відбору до проведення виборів додатково подає підписану заяву та завірені копії документів. У разі не подання зазначених документів, претендент не допускається до участі у виборах.
Документи надсилати на адресу: вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 9, Національна академія аграрних наук України
У разі не подання повного пакету документів, претендент не допускається до участі у конкурсі.
Телефон для довідок : (044) 521-92-91.

Конкурс на заміщення вакантної посади

опубліковано 22 січ. 2018 р., 09:56 ІСГ Полісся   [ оновлено 28 січ. 2018 р., 08:22 користувачем Тетяна Приймачук ]

Національна академія аграрних наук України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 №777 «Про проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки» від 03.09.2008 р. оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Державного підприємства «Дослідне господарство «Нова Перемога» Інституту сільського господарства Полісся НААН».
1. Найменування підприємства: Державне підприємство «Дослідне господарство «Нова Перемога» Інституту сільського господарства Полісся НААН».
2. Місцезнаходження підприємства: 13122, Житомирська обл., Любарський район, село Стара Чортория, вул. Молодіжна, будинок 1
3. Основні напрями діяльності підприємства:
- вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур;
- вирощування овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів;
- змішане сільське господарство;
- допоміжна діяльність у рослинництві;
- допоміжна діяльність у тваринництві.
4. Строк та місце приймання заяв на участь у конкурсному відборі:
Заяви та конкурсні пропозиції приймаються у строк до 08 лютого 2018 року за адресою: 01010 м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 9, Національна академія аграрних наук України, кімната 143, телефон для довідок: (044) 521-92- 91, електронна пошта: vnka@naas.gov.ua.
5. Перелік документів, що подається претендентом особисто та/або надсилається електронною поштою, вимоги щодо їх оформлення:
- заява на участь у конкурсі на ім’я Президента НААН Гадзало Я.М. Заява має містити відомості про претендента (ПІБ претендента - повністю, адреса для листування, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, у разі її наявності);
- належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи, копію документа про вищу освіту;
- біографічну довідку (резюме);
- конкурсну пропозицію;
- згоду на обробку персональних даних;
- декларацію як кандидата на посаду за минулий рік відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» (роздруковану з сайту НАЗК);
- рекомендації та інші документи на його розсуд.
Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.
У разі подання заяви та документів лише електронною поштою учасник конкурсного відбору під час заслуховування конкурсних пропозицій додатково подає власноруч підписану заяву.
У разі не подання повного пакету документів, претендент не допускається до участі у конкурсі.
6. Дата та місце проведення конкурсного відбору:
Дата початку проведення конкурсного відбору 15 лютого 2018 року, 10 год. 00 хв.
Місце проведення: м. Київ-010, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 9, Національна академія аграрних наук України.
7. Дата оприлюднення результатів конкурсного відбору:
Результати конкурсного відбору оприлюднюються на офіційному сайті Національної академії аграрних наук України (http://naas.gov.ua/) не пізніше трьох днів з дати його завершення.
8. Вимоги до претендента:
Вища освіта другого рівня за ступенем магістра (спеціаліста) та стаж роботи на керівних посадах нижчого рівня — не менше ніж 5 років.
9. Вимоги до конкурсної пропозиції:
Конкурсна пропозиція, що розробляється на підставі фактичних показників фінансово-господарської діяльності, повинна містити проект програми діяльності підприємства на середньострокову перспективу, в якій передбачається:
- детальний першочерговий план розвитку підприємства протягом одного року;
- заходи з виконання завдань та результати аналізу можливих ризиків, а також з поліпшення техніко-економічних та фінансових показників підприємства, підвищення його конкурентоспроможності;
- обсяг надходження коштів до бюджетів;
- пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку підприємства;
- пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників фінансово-господарської діяльності.
10. Інформація про фінансові показники розміщені на веб-сайті Інституту сільського господарства Полісся НААН https://isgp.org.ua

1-10 of 66