Новини

НАУКОВО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПРАКТИКУМ «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ЯКОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ПИВО-БЕЗАЛКОГОЛЬНОЇ ГАЛУЗІ»

опубліковано 13 жовт. 2017 р., 22:38 ІСГ Полісся

https://drive.google.com/file/d/0B7iSgtOTmRt-QVlINjZSVFB2Z1E/view?usp=drive_web
4-5 жовтня 2017 року в мальовничому місті Полтава на підприємстві ПАТ «Фірма «Полтавпиво» відбувся науково-інформаційний практикум «Всеукраїнський день якості підприємств пиво-безалкогольної галузі» (далі – День якості). В цьому заході прийняли участь більше 85 фахівців з 34 підприємств пиво-безалкогольної галузі – директорів з виробництва, директорів з якості, головних технологів (головних пивоварів), начальників лабораторій та інших спеціалістів з технології та якості продукції з усієї України.
Серед доповідачів особливу увагу привернув виступ начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини головного управління Держпродспоживслужби Полтавської області Кравченко Раїси Іванівни щодо розгляду Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин. Акти перевірки», що викликав багато питань і додаткових роз’яснень. З цікавістю сприйняли доповідь начальника відділу біохімії хмелю та пива Інституту сільського господарства Полісся НААН України, к.т.н. Проценко Лідії Василівни «Біохімічні критерії зарубіжних та українських сортів хмелю та способи охмеління пивного сусла з їх урахуванням» та презентацію хмелепродуктів директора компанії «Хопштайнер Україна» Михайлова Миколи Георгійовича.
https://drive.google.com/file/d/0B7iSgtOTmRt-ZUtXWjZfZEVXRW8/view?usp=drive_web

Директором Інституту сільського господарства Полісся НААН обрано Руслана Івановича Рудика

опубліковано 6 вер. 2017 р., 11:04 ІСГ Полісся   [ оновлено 8 вер. 2017 р., 00:58 користувачем Тетяна Приймачук ]

     4 серпня 2017 року відбулися загальні збори наукових працівників Інституту сільського господарства Полісся НААН, на яких пройшли вибори директора Інституту.
     Таємним голосуванням на посаду директора Інституту було обрано Руслана Івановича Рудика, який набрав 76% голосів «За» його кандидатуру (за результатами загальних зборів трудового колективу наукових працівників ІСГП НААН, протокол № 3 від 4 серпня 2017 року). 
     У зборах взяли участь: академік-секретар Відділення землеробства, меліорації та механізації, академік НААН  Камінський В.Ф., начальник відділу кадрів НААН Ольга Шевцова, наукові співробітники Інституту сільського господарства Полісся НААН. 
   Наказом Національної академії аграрних наук України № 235-к від 5 вересня 2017 року Рудика Р.І. призначено директором ІСГП.

Краще підприємство Житомирської області 2017 року

опубліковано 6 вер. 2017 р., 11:02 ІСГ Полісся   [ оновлено 6 вер. 2017 р., 11:36 користувачем Тетяна Приймачук ]

     31 серпня Державне підприємство «Дослідне господарство «Нова Перемога» Інституту сільського господарства Полісся НААН було нагороджено відзнакою «Краще підприємство Житомирської області 2017 року».
     Підприємство було засновано у 1977 році, де на сьогоднішній день працює 102 працівника. Основними напрямками та видами діяльності дослідного господарства є: вирощування зернових культур, бобових культур і насіння олійних культур; виробництво оригінального, елітного та репродукційного насіння сільськогосподарських культур; вирощування овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів; розведення ВРХ та свиней тощо. Визнання підприємства кращим на рівні області стало доказом того, що воно інноваційно розвивається, впроваджуючи розробки Інституту, і, як результат, зайняло гідне місце серед лідерів підприємств Житомирщини. Ця нагорода є перемогою усього колективу, який очолює Якимець Олександр Іванович.

Курси-навчання з підготовки аудиторів із сертифікації маточних насаджень та шкілок садивного матеріалу хмелю

опубліковано 22 серп. 2017 р., 05:29 ІСГ Полісся

17-18 серпня 2017 року в Інституті сільського господарства Полісся НААН були проведені курси-навчання з підготовки аудиторів із сертифікації маточних насаджень та шкілок садивного матеріалу хмелю (агронома-апробатора) за тематикою «Інноваційні засади технології вирощування і переробляння хмелю (з основами апробації насаджень хмелю)».

Семінар-нарада «Система захисту хмелю від шкідників, хвороб і бур’янів та впровадження інтенсивних технологій вирощування культури в хмелегосподарствах України»

опубліковано 22 серп. 2017 р., 05:14 ІСГ Полісся   [ оновлено 10 лист. 2017 р., 05:19 користувачем Тетяна Приймачук ]

18 серпня 2017 року на базі ТОВ «Івановичі-хміль» Пулинського району Житомирської області відбувся семінар-нарада «Система захисту хмелю від шкідників, хвороб і бур’янів та впровадження інтенсивних технологій вирощування культури в хмелегосподарствах України». Учасники ознайомились з діяльністю господарством, яке представив керівник - Гальчук Володимир Олександрович, оглянули хмільники та інші об’єкти господарства. Вчені ІСГП провели демонстрацію результатів впровадження нових агротехнологічних рішень в системі догляду за хмелем та первинної переробки продукції хмелярства.

ОГОЛОШЕННЯ

опубліковано 28 лип. 2017 р., 07:34 ІСГ Полісся   [ оновлено 31 лип. 2017 р., 03:19 ]

https://revita.bg/wp-content/uploads/2012/03/1111111111113.jpg
        Інститут сільського господарства Полісся НААН для бажаючих підвищити свій професійний рівень з 17 по 18 серпня 2017 року проводить курси «Інноваційні засади технології вирощування і переробляння хмелю (з основами апробації насаджень хмелю)».
        Курси проводяться на платній основі.
        Отримані знання можуть бути використані слухачами при складанні іспитів для отримання кваліфікації аудитора з сертифікації (агронома-інспектора), які будуть проводитися у поточному році Міністерством аграрної політики та продовольства України відповідно до вимог чинного законодавства.
 

Контактні телефони:
(0412) 42-92- 31 – приймальна Інституту.
096-33-59-313 – Штанько Ігор Павлович, завідувач відділу селекції та інноваційних технологій хмелю.

Документи

ОГОЛОШЕННЯ

опубліковано 28 лип. 2017 р., 07:30 ІСГ Полісся   [ оновлено 31 лип. 2017 р., 11:11 ]

04 серпня 2017 року о 10 годині відбудуться вибори директора Інституту сільського господарства Полісся НААН.
Науковим працівникам, які мають право брати участь у виборах, мати при собі документ, який засвідчує особу.
Вибори відбудуться в залі бібліотеки Інституту сільського господарства Полісся.

                                                                                             Організаційний комітет

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА НАРАДА-СЕМІНАР «ДЕНЬ ПОЛЯ»

опубліковано 14 лип. 2017 р., 06:23 Тетяна Приймачук   [ оновлено 17 лип. 2017 р., 09:18 користувачем ІСГ Полісся ]

29.06.2017 р. на базі ДПДГ «Нова Перемога» Інституту сільського господарства Полісся НААН України в с. Стара Чортория Любарського району відбулася обласна науково-практична нарада-семінар «День поля» з питань «Стан та перспективи розвитку галузі насінництва сільськогосподарських культур в умовах 2017 року».
У роботі взяли участь науковці системи НААН, начальники районних управлінь АПР райдержадміністрацій та їх заступники, керівники базових господарств представники обласного управління АПК, керівники та спеціалісти служб системи АПК області. Загалом на даному заході були присутні 80 чоловік.
У своїх доповідях на пленарному засіданні учасники наради-семінару охопили цілий спектр питань з проблем землеробства, рослинництва, селекції, насінництва та екології.
Начальник управління АПР облдержадміністрації Кирилюк Руслан Миколайович ознайомив присутніх зі станом рослинницької галузі в області та підготовкою до жнив. Заступник директора з наукової роботи Інституту сільського господарства Полісся НААН Мельничук Андрій Олексійович виступив з доповіддю «Оптимізація усіх факторів життя – основа сучасних технологій».
З науково-обґрунтовано системою моніторингу стану посівів провідних сільськогосподарських культур з метою визначення прогностичної урожайності та оптимізації логістики жнив присутніх ознайомив Чернуський Вадим Вікторович, старший науковий співробітник відділу рослинництва, первинного та елітного насінництва ІСГП.
У рамках практичної частини наради-семінару учасники мали можливість оглянути демонстраційні посіви озимих і ярих зернових культур, ознайомитись з новими сортами та інноваційними технологіями ведення системи землеробства в умовах регіону Полісся. Крім того учасникам були представлені сорти озимої пшениці, озимого жита та тритікале селекції Миронівського інституту пшениці та сорти зернових культур інших наукових установ НААН. Науково-практична нарада-семінар «День поля» з питань «Стан та перспективи розвитку галузі насінництва сільськогосподарських культур в умовах 2017 року» послугувала підґрунтям для обміну думками з багатьох проблем агропромислового комплексу України.

Оголошення

опубліковано 31 трав. 2017 р., 10:00 ІСГ Полісся   [ оновлено 31 трав. 2017 р., 10:17 користувачем Тетяна Приймачук ]

        Національна академія аграрних наук України оголошує конкурс на зайняття посади директора Інституту сільського господарства Полісся НААН (10007, Житомирська обл., місто Житомир, шосе Київське, будинок 131).
        У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають науковій ступень доктора наук або доктора філософії (кандидата наук), стаж наукової або науково-організаційної роботи не менше 10 років, зокрема досвід роботи на керівних посадах не менше 5-ти років, та є фахівцями з основного напряму діяльності цієї наукової установи.
       Строк подання заяв – 60 (шістдесят) календарних днів з дня опублікування оголошення Академією.
       Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають наступні документи:
           - заяву про участь у конкурсі на ім’я Президента НААН, в якій зазначається інформація про застосування або незастосування до претендента обмежень, встановлених частиною третьою статті 9 Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність”;
          - особовий листок з обліку кадрів з фотографією (розміром 3х4 см);
          - автобіографію;
          - копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання;
          - довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. № 1465 (Офіційний вісник України, 2000 р., № 39, ст. 1656);
         - довідку про наявність або відсутність судимості;
         - інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;
         - копію паспорта, засвідчену претендентом;
         - копію трудової книжки;
         - письмову згоду на обробку персональних даних.
      Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), мають бути засвідчені в установленому порядку (за місцем роботи претендента, засновником або нотаріально).
      Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.
      У разі подання заяви та документів, передбачених цим пунктом, лише електронною поштою учасник конкурсного відбору до проведення виборів додатково подає підписану заяву та завірені копії документів. У разі не подання зазначених документів, претендент не допускається до участі у виборах.
      Документи надсилати на адресу: вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 9, Національна академія аграрних наук України
      У разі не подання повного пакету документів, претендент не допускається до участі у конкурсі.
      Телефон для довідок : (044) 521-92-91

Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем АПК»

опубліковано 21 трав. 2017 р., 02:57 ІСГ Полісся   [ оновлено 24 жовт. 2017 р., 03:14 користувачем Тетяна Приймачук ]

       Напередодні святкування Дня науки 19 травня в Інституті сільського господарства Полісся відбулася Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем АПК», у роботі якої взяли участь науковці та аспіранти з інших установ, студенти та викладачі Житомирського національного агроекологічного університету.
         Мета конференції – пропагування та висвітлення думок ініціативної молоді щодо раціонального вирішення тих проблем, які величезним тягарем покладені на агропромислове виробництво. Даний захід дав можливість молодим науковцям презентувати свої здобутки та сучасне бачення розвитку агропромислового комплексу України, провести конструктивні дискусії, поглибити молодіжні контакти між науково-дослідними інститутами, вищими учбовими закладами тощо. Учасників зібрання в ІСГП привітали директор інституту Руслан Іванович Рудик та радник дирекції інституту Юрій Іванович Савченко.
          У своїх наукових доповідях на пленарному засіданні учасники конференції охопили цілий спектр питань з проблем землеробства, рослинництва, селекції, насінництва, екології, органічного виробництва, зберігання та переробки рослинницької продукції, механізації сільського господарства та економіки сільськогосподарського виробництва.
          У рамках конференції була проведена екскурсія по відділах, де гості могли 
ознайомитись з інноваційними розробками установи. Учасники  конференції прийняли участь в акції «Посади дерево», під час якої вони мали змогу посадити саджанці Paulownia Clone in Vitro 112®. Після конференції всі учасники були запрошені на дегустацію пива, під час якої завідувач відділу біохімії хмелю та пива, кандидат технічних наук Проценко Лідія Василівна ознайомила гостей з різними видами пива, які присутні на українському ринку та розповіла про культуру споживання пива. 
         Міжнародна науково-практична конференція «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем АПК» пройшла на високому рівні й послугувала підґрунтям для обміну думками з багатьох проблем агропромислового комплексу України. У зв’язку з актуальністю піднятих питань, за результатами конференції опубліковано збірник матеріалів тез та доповідей учасників конференції.

1-10 of 51