Новини

Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених

опубліковано 16 лип. 2016 р., 07:12 ІСГ Полісся   [ оновлено 16 лип. 2016 р., 07:16 ]

Матеріали Всеукраїнської науково практичної конференції молодих вчених
14 липня 2016 року на базі Інституту сільського господарства Полісся відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених.
Відбувся діловий обмін науково-практичною інформацією у висвітленні аграрної проблематики сьогодення, який є передумовою розвитку продуктивної економіки і соціального добробуту. Щорічно цей захід стає ефектним та дієвим засобом пропагування та висвітлення думок ініціативної молоді щодо раціонального вирішення тих проблем, які величезним тягарем покладені на агропромислове виробництво.
Проведення конференції, за участю найкращої еліти серед молоді, дозволяє  привертати увагу 
не тільки виробничників сільськогосподарської продукції, але й широкого кола громадськості. Такий захід надає можливість молодим науковцям презентувати свої здобутки та сучасне бачення розвитку агропромислового комплексу України, допомагає поглибити молодіжні контакти між науково-дослідними інститутами, вищими навчальними закладами.

З матеріалами конференції можна ознайомитися у розділі Видавнича діяльність.

Виїзне засідання Відділення землеробства, меліорації та механізації Національної академії аграрних наук України

опубліковано 8 лип. 2016 р., 23:10 ІСГ Полісся   [ оновлено 8 лип. 2016 р., 23:35 ]

5 липня 2016 року в Інституті сільського господарства Полісся НААН (база с. Грозино) відбулось виїзне засідання Відділення землеробства, меліорації та механізації Національної академії аграрних наук України. На засіданні були присутні члени Відділення, начальник управління агропромислового розвитку Житомирської облдержадміністрації Кирилюк Р.М., голова Асоціації хмелярів України Цибульський В.О., спеціалісти Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Міністерства аграрної політики та продовольства України, наукові співробітники Інституту сільського господарства Полісся та інші запрошені.

Було заслухано та обговорено наступні питання:

1. Інформацію щодо перспектив розвитку галузі хмелярства в Україні на період до 2020 року, яку представив керівник програми наукових досліджень НААН 09 «Хміль», директор ІСГП, кандидат сільськогосподарських наук, с.н.с. Рудик Р.І.

2. Наукову доповідь на тему «Техніко-технологічні основи удосконалення процесів сепарування продовольчого зерна і насіння», яку представив завідувач відділу перспективних технологій і технічних засобів для збирання, обробки та зберігання урожаю зернових і олійних культур, доктор технічних наук Шейченко В.О.

Після пленарної частини заходу члени Відділення землеробства, меліорації та механізації та інші учасники засідання оглянули виставковий матеріал, ознайомились з польовими дослідами та лізиметричною станцією, які були представлені науковцями ІСГП.

Стратегія розвитку агропромислового виробництва та збереження природних ландшафтів у зоні Полісся

опубліковано 1 бер. 2016 р., 10:00 ІСГ Полісся

17 лютого 2016 року директором Інституту сільського господарства Полісся НААН на засіданні Бюро Президії Національної академії аграрних наук України була презентована доповідь: 

Стратегія розвитку агропромислового виробництва та збереження природних ландшафтів у зоні Полісся

Звіт ІСГП НААН з ПНД 20 «Хміль» за 2011-2015 рр.

опубліковано 2 лют. 2016 р., 11:04 ІСГ Полісся   [ оновлено 2 лют. 2016 р., 11:15 ]

26 січня 2016 року в Національній академії аграрних наук України відбулось засідання Відділення землеробства, меліорації та механізації, на якому було заслухано Звіт Інституту сільського господарства Полісся НААН про виконану науково-дослідну роботу за 2011-2015 рік за завданнями ПНД НААН 20 «Створення високопродуктивних сортів хмелю, розроблення новітніх технологій його виробництва та переробки» «Хміль». Звіт представив керівник програми наукових досліджень директор ІСГП НААН кандидат сільськогосподарських наук, с.н.с. Рудик Руслан Іванович. За результатами доповіді та обговорення, прийнято рішення Відділення про затвердження Звіту ІСГП НААН про виконану науково-дослідну роботу за 2011-2015 рік за завданнями ПНД НААН 20 «Хміль».

Науково-практична конференція

опубліковано 13 груд. 2015 р., 09:35 ІСГ Полісся   [ оновлено 31 січ. 2016 р., 10:40 ]

https://drive.google.com/file/d/0B7iSgtOTmRt-VnVlU01jWk1MbGRpXzE3SWEwTE16aFRTSlVv/view?usp=sharing
Шановні колеги!

Відбулась науково-практична конференція

«Сучасний стан і перспективи ефективного використання земельних ресурсів Житомирської області»

Відеорепортаж: сюжет 1, сюжет 2


Створення профілю вченого в наукометричній системі "Google Академія"

опубліковано 31 жовт. 2015 р., 12:57 ІСГ Полісся   [ оновлено 31 жовт. 2015 р., 12:58 ]

ПОШУКОВА ТА НАУКОМЕТРИЧНА СИСТЕМА ГУГЛ АКАДЕМІЯ (GOOGLE SCHOLAR) http://scholar.google.com.ua/ 
Google Scholar – це пошукова система і некомерційна бібліометрична база даних, що індексує наукові публікації та наводить дані про їх цитування. Її відмінною рисою є намагання охопити матеріали з усіх регіонів світу та галузей знань. 
Послідовність реєстрації в цій наукометричній системі детально показана у навчальному відео.

Співробітники ІСГП НААН під час реєстрації можуть вказувати електронну адресу для підтвердження: nauka@isgp.org.ua

Продаємо зерно врожаю 2015 року

опубліковано 13 вер. 2015 р., 09:21 ІСГ Полісся   [ оновлено 13 вер. 2015 р., 09:23 ]

Виробнича продукція
Інститут сільського господарства Полісся пропонує до реалізації зерно врожаю 2015 року.

Візит координатора системи ООН в Україні Ніла Вокера на Полісся

опубліковано 6 вер. 2015 р., 12:32 ІСГ Полісся

https://drive.google.com/file/d/0B7iSgtOTmRt-VFVnN2NEc1c5VVU/view?usp=drive_web
В середині серпня 2015 року під час робочого візиту пан Ніл Вокер, Координатор системи ООН в Україні, Постійний представник при ООН ознайомився та побачив досягнення та здобутки Поліського краю.
Під час візиту Постійному представнику ООН пану Ніл Вокеру в Малинському лісгоспі було презентовано проект Програми малих грантів ГЕФ, спрямований на вирішення проблеми деградації земель, забруднених радіонуклідами.
Під час виступів координатор проекту пані Наталія Цуман, представник Житомирського національного агроекологічного університету, директор Інституту сільського господарства Полісся Руслан Рудик та представник Інституту Оксана Вишневська розповіли про особливості технології та системи створення культурного пасовища на пілотній ділянці с. Кам’янка Олевського району Житомирської області. 

"НАУКОВІ ЗДОБУТКИ МОЛОДІ – ВИРІШЕННЮ ПРОБЛЕМ АПК"

опубліковано 29 квіт. 2015 р., 09:20 ІСГ Полісся   [ оновлено 28 черв. 2015 р., 11:56 ]

https://drive.google.com/open?id=0B7iSgtOTmRt-YTBRd0pNa3lQZ285YmsybTI3YlNsMWJ0bnpJ&authuser=0
25 червня 2015 року відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених "НАУКОВІ ЗДОБУТКИ МОЛОДІ – ВИРІШЕННЮ ПРОБЛЕМ АПК".
В роботі конференції прийняли участь молоді вчені з багатьох науково-дослідних установ та навчальних закладів України та Азербайджану.
До публікації у Збірнику матеріалів конференції було подано 48 тез, авторами яких є 74 вчених.
Основними напрямками досліджень, що були висвітлені у ході конференції було: землеробство, рослинництво, селекція, насінництво, тваринництво, екологія, органічне землеробство та економіка сільськогосподарського виробництва.
Рада молодих вчених Інституту сільського господарства Полісся дякує учасникам конференції за плідну співпрацю!

Особливості технології вирощування пшениці ярої в умовах Полісся

опубліковано 29 квіт. 2015 р., 09:12 ІСГ Полісся

https://docs.google.com/file/d/0B7iSgtOTmRt-YmVqaDVvMUI3VUU/edit?usp=drive_web
Фахівцями інституту розроблені науково-практичні рекомендації "Особливості технології вирощування пшениці ярої в умовах Полісся"

1-10 of 31