Новини

Науково-практична нарада-семінар

опубліковано 3 груд. 2016 р., 08:37 ІСГ Полісся   [ оновлено 3 груд. 2016 р., 08:57 ]

Нарада-семінар

30 листопада 2016 року на базі Інституту сільського господарства Полісся НААН відбулась обласна науково-практична нарада-семінар на тему: «Моніторинг стану посівів озимих культур та догляд за ними в осінньо-зимовий період урожаю 2016-2017 року»
Контингент учасників: Управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, структурні підрозділи агропромислового розвитку райдержадміністрацій, головні агрономи окремих елітно-насінницьких господарств, Житомирський Національний агроекологічний університет, Житомирська філія державної установи «Інституту охорони ґрунтів України»,
Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпрожспоживслужби в Житомирській області, Інститут сільського господарства Полісся НААН України, обласні служби системи агропромислового комплексу. Всього 83 особи.
Відкрили нараду та виступили з привітальним словом начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Кирилюк Руслан Миколайович та директор Інституту сільського господарства Полісся НААН України Рудик Руслан Іванович.
З інформацією про підсумки роботи галузі рослинництва в 2016 році та підготовку до комплексу робіт у 2017 році виступив начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Кирилюк Руслан Миколайович.
Учасники семінару заслухали виступи керівників обласних служб системи АПК, науковців Інституту сільського господарства Полісся та Житомирського Національного агроекологічного університету:
Мельничук Андрій Олексійович, заступник директора Інституту сільського господарства Полісся НААН України, виступив з доповіддю на тему: «Моніторинг стану посівів озимих культур та догляд за ними в осінньо-зимовий період урожаю 2016».
Войтович Володимир Олександрович, начальник Житомирського обласного центру з гідрометеорології, ознайомив присутніх з особливостями перезимівлі та станом озимих культур в умовах зими 2016-2017 років.
Дереча Олексій Артемович, завідувач кафедри Житомирського національного агроекологічного університету, доповів про фітосанітарний стан посівів озимих культур в умовах осені 2017 року.
Паламарчук Роман Павлович, директор Житомирської філії Державної установи Інституту охорони ґрунтів України, виступив з доповіддю «Стан та перспективи агрохімічного обстеження ґрунтів в Житомирській області».
Дранківський Вадим Анатолійович, начальник відділу прогнозування, фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків управління фітосанітарної безпеки, висвітлив питання щодо наближення законодавства в Україні до законодавства Європейського Союзу у сфері засобів захисту рослин.

Збори Асоціації хмелярів України

опубліковано 20 жовт. 2016 р., 05:32 ІСГ Полісся   [ оновлено 20 жовт. 2016 р., 05:44 ]

Збори Асоціації хмелярів України

7 жовтня 2016 року в Інституті сільського господарства Полісся НААН (м. Житомир) відбулись збори Асоціації хмелярів України, на яких були присутні члени асоціації, наукові співробітники Інституту сільського господарства Полісся та інші запрошені.
Було розглянуто наступні питання:
1. Стан та перспективи розвитку хмелярства в Україні на сучасному етапі. Цибульський В.О., Генеральний директор Асоціації хмелярів України.
2. Програма розвитку галузі хмелярства в Україні на 2016-2020 роки. Штанько І.П., завідувач відділу селекції та інноваційних технологій ІСГП, к.с.-г.н.
3. Якість українського хмелю відповідно вимог пивоварної промисловості. Проценко Л.В., завідувач відділу біохімії хмелю та пива, к.т.н.
4. Різне. 
В обговоренні нагальних питань функціонування галузі прийняли участь керівники господарств та науковці.

Про аренду

опубліковано 15 жовт. 2016 р., 07:15 ІСГ Полісся

Інститут сільського господарства Полісся НААН України оголошує про намір передати в оренду державне нерухоме майно – приміщення гаражу механізації, загальною площею 251,8 м2 (реєстровий №05453752.1.ТЖЕЧСТ 4664), розташованого за адресою: м. Житомир, шосе Київське, 131.
Балансоутримувачем (орендодавцем) є Інститут сільського господарства Полісся НААН.
Юридична адреса балансоутримувача – 10007, м. Житомир, шосе Київське, 131, контактний телефон – 42-92-21. Орган, уповноважений управляти зазначеним майном – Національна академія аграрних наук.
Максимально можливий строк оренди, погоджений НААН – до трьох років і використання його для розміщення складу.
Додаткові умови: відшкодування витрат балансоутримувачу на розміщення оголошення, утримання орендованого приміщення, обов’язкове здійснення страхування орендованого майна на користь балансоутримувача на термін дії договору оренди, здійснення поточного ремонту (у разі необхідності) тощо.
Останній день прийняття балансоутримувачем заяв на оренду є 10-й робочий день після розміщення оголошення про намір. Заяви можуть подаватися на факс – 42-92-21. У разі надходження додаткових заяв буде оголошений конкурс на право оренди цього об’єкта.

Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених

опубліковано 16 лип. 2016 р., 07:12 ІСГ Полісся   [ оновлено 16 лип. 2016 р., 07:16 ]

Матеріали Всеукраїнської науково практичної конференції молодих вчених
14 липня 2016 року на базі Інституту сільського господарства Полісся відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених.
Відбувся діловий обмін науково-практичною інформацією у висвітленні аграрної проблематики сьогодення, який є передумовою розвитку продуктивної економіки і соціального добробуту. Щорічно цей захід стає ефектним та дієвим засобом пропагування та висвітлення думок ініціативної молоді щодо раціонального вирішення тих проблем, які величезним тягарем покладені на агропромислове виробництво.
Проведення конференції, за участю найкращої еліти серед молоді, дозволяє  привертати увагу 
не тільки виробничників сільськогосподарської продукції, але й широкого кола громадськості. Такий захід надає можливість молодим науковцям презентувати свої здобутки та сучасне бачення розвитку агропромислового комплексу України, допомагає поглибити молодіжні контакти між науково-дослідними інститутами, вищими навчальними закладами.

З матеріалами конференції можна ознайомитися у розділі Видавнича діяльність.

Виїзне засідання Відділення землеробства, меліорації та механізації Національної академії аграрних наук України

опубліковано 8 лип. 2016 р., 23:10 ІСГ Полісся   [ оновлено 8 лип. 2016 р., 23:35 ]

5 липня 2016 року в Інституті сільського господарства Полісся НААН (база с. Грозино) відбулось виїзне засідання Відділення землеробства, меліорації та механізації Національної академії аграрних наук України. На засіданні були присутні члени Відділення, начальник управління агропромислового розвитку Житомирської облдержадміністрації Кирилюк Р.М., голова Асоціації хмелярів України Цибульський В.О., спеціалісти Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Міністерства аграрної політики та продовольства України, наукові співробітники Інституту сільського господарства Полісся та інші запрошені.

Було заслухано та обговорено наступні питання:

1. Інформацію щодо перспектив розвитку галузі хмелярства в Україні на період до 2020 року, яку представив керівник програми наукових досліджень НААН 09 «Хміль», директор ІСГП, кандидат сільськогосподарських наук, с.н.с. Рудик Р.І.

2. Наукову доповідь на тему «Техніко-технологічні основи удосконалення процесів сепарування продовольчого зерна і насіння», яку представив завідувач відділу перспективних технологій і технічних засобів для збирання, обробки та зберігання урожаю зернових і олійних культур, доктор технічних наук Шейченко В.О.

Після пленарної частини заходу члени Відділення землеробства, меліорації та механізації та інші учасники засідання оглянули виставковий матеріал, ознайомились з польовими дослідами та лізиметричною станцією, які були представлені науковцями ІСГП.

Стратегія розвитку агропромислового виробництва та збереження природних ландшафтів у зоні Полісся

опубліковано 1 бер. 2016 р., 10:00 ІСГ Полісся

17 лютого 2016 року директором Інституту сільського господарства Полісся НААН на засіданні Бюро Президії Національної академії аграрних наук України була презентована доповідь: 

Стратегія розвитку агропромислового виробництва та збереження природних ландшафтів у зоні Полісся

Звіт ІСГП НААН з ПНД 20 «Хміль» за 2011-2015 рр.

опубліковано 2 лют. 2016 р., 11:04 ІСГ Полісся   [ оновлено 2 лют. 2016 р., 11:15 ]

26 січня 2016 року в Національній академії аграрних наук України відбулось засідання Відділення землеробства, меліорації та механізації, на якому було заслухано Звіт Інституту сільського господарства Полісся НААН про виконану науково-дослідну роботу за 2011-2015 рік за завданнями ПНД НААН 20 «Створення високопродуктивних сортів хмелю, розроблення новітніх технологій його виробництва та переробки» «Хміль». Звіт представив керівник програми наукових досліджень директор ІСГП НААН кандидат сільськогосподарських наук, с.н.с. Рудик Руслан Іванович. За результатами доповіді та обговорення, прийнято рішення Відділення про затвердження Звіту ІСГП НААН про виконану науково-дослідну роботу за 2011-2015 рік за завданнями ПНД НААН 20 «Хміль».

Науково-практична конференція

опубліковано 13 груд. 2015 р., 09:35 ІСГ Полісся   [ оновлено 31 січ. 2016 р., 10:40 ]

https://drive.google.com/file/d/0B7iSgtOTmRt-VnVlU01jWk1MbGRpXzE3SWEwTE16aFRTSlVv/view?usp=sharing
Шановні колеги!

Відбулась науково-практична конференція

«Сучасний стан і перспективи ефективного використання земельних ресурсів Житомирської області»

Відеорепортаж: сюжет 1, сюжет 2


Створення профілю вченого в наукометричній системі "Google Академія"

опубліковано 31 жовт. 2015 р., 12:57 ІСГ Полісся   [ оновлено 31 жовт. 2015 р., 12:58 ]

ПОШУКОВА ТА НАУКОМЕТРИЧНА СИСТЕМА ГУГЛ АКАДЕМІЯ (GOOGLE SCHOLAR) http://scholar.google.com.ua/ 
Google Scholar – це пошукова система і некомерційна бібліометрична база даних, що індексує наукові публікації та наводить дані про їх цитування. Її відмінною рисою є намагання охопити матеріали з усіх регіонів світу та галузей знань. 
Послідовність реєстрації в цій наукометричній системі детально показана у навчальному відео.

Співробітники ІСГП НААН під час реєстрації можуть вказувати електронну адресу для підтвердження: nauka@isgp.org.ua

Продаємо зерно врожаю 2015 року

опубліковано 13 вер. 2015 р., 09:21 ІСГ Полісся   [ оновлено 13 вер. 2015 р., 09:23 ]

Виробнича продукція
Інститут сільського господарства Полісся пропонує до реалізації зерно врожаю 2015 року.

1-10 of 34