Новини

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА НАРАДА-СЕМІНАР «ДЕНЬ ПОЛЯ»

опубліковано 14 лип. 2017 р., 06:23 Тетяна Приймачук   [ оновлено 17 лип. 2017 р., 09:18 користувачем ІСГ Полісся ]

29.06.2017 р. на базі ДПДГ «Нова Перемога» Інституту сільського господарства Полісся НААН України в с. Стара Чортория Любарського району відбулася обласна науково-практична нарада-семінар «День поля» з питань «Стан та перспективи розвитку галузі насінництва сільськогосподарських культур в умовах 2017 року».
У роботі взяли участь науковці системи НААН, начальники районних управлінь АПР райдержадміністрацій та їх заступники, керівники базових господарств представники обласного управління АПК, керівники та спеціалісти служб системи АПК області. Загалом на даному заході були присутні 80 чоловік.
У своїх доповідях на пленарному засіданні учасники наради-семінару охопили цілий спектр питань з проблем землеробства, рослинництва, селекції, насінництва та екології.
Начальник управління АПР облдержадміністрації Кирилюк Руслан Миколайович ознайомив присутніх зі станом рослинницької галузі в області та підготовкою до жнив. Заступник директора з наукової роботи Інституту сільського господарства Полісся НААН Мельничук Андрій Олексійович виступив з доповіддю «Оптимізація усіх факторів життя – основа сучасних технологій».
З науково-обґрунтовано системою моніторингу стану посівів провідних сільськогосподарських культур з метою визначення прогностичної урожайності та оптимізації логістики жнив присутніх ознайомив Чернуський Вадим Вікторович, старший науковий співробітник відділу рослинництва, первинного та елітного насінництва ІСГП.
У рамках практичної частини наради-семінару учасники мали можливість оглянути демонстраційні посіви озимих і ярих зернових культур, ознайомитись з новими сортами та інноваційними технологіями ведення системи землеробства в умовах регіону Полісся. Крім того учасникам були представлені сорти озимої пшениці, озимого жита та тритікале селекції Миронівського інституту пшениці та сорти зернових культур інших наукових установ НААН. Науково-практична нарада-семінар «День поля» з питань «Стан та перспективи розвитку галузі насінництва сільськогосподарських культур в умовах 2017 року» послугувала підґрунтям для обміну думками з багатьох проблем агропромислового комплексу України.

Оголошення

опубліковано 31 трав. 2017 р., 10:00 ІСГ Полісся   [ оновлено 31 трав. 2017 р., 10:17 користувачем Тетяна Приймачук ]

        Національна академія аграрних наук України оголошує конкурс на зайняття посади директора Інституту сільського господарства Полісся НААН (10007, Житомирська обл., місто Житомир, шосе Київське, будинок 131).
        У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають науковій ступень доктора наук або доктора філософії (кандидата наук), стаж наукової або науково-організаційної роботи не менше 10 років, зокрема досвід роботи на керівних посадах не менше 5-ти років, та є фахівцями з основного напряму діяльності цієї наукової установи.
       Строк подання заяв – 60 (шістдесят) календарних днів з дня опублікування оголошення Академією.
       Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають наступні документи:
           - заяву про участь у конкурсі на ім’я Президента НААН, в якій зазначається інформація про застосування або незастосування до претендента обмежень, встановлених частиною третьою статті 9 Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність”;
          - особовий листок з обліку кадрів з фотографією (розміром 3х4 см);
          - автобіографію;
          - копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання;
          - довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. № 1465 (Офіційний вісник України, 2000 р., № 39, ст. 1656);
         - довідку про наявність або відсутність судимості;
         - інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;
         - копію паспорта, засвідчену претендентом;
         - копію трудової книжки;
         - письмову згоду на обробку персональних даних.
      Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), мають бути засвідчені в установленому порядку (за місцем роботи претендента, засновником або нотаріально).
      Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.
      У разі подання заяви та документів, передбачених цим пунктом, лише електронною поштою учасник конкурсного відбору до проведення виборів додатково подає підписану заяву та завірені копії документів. У разі не подання зазначених документів, претендент не допускається до участі у виборах.
      Документи надсилати на адресу: вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 9, Національна академія аграрних наук України
      У разі не подання повного пакету документів, претендент не допускається до участі у конкурсі.
      Телефон для довідок : (044) 521-92-91

Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем АПК»

опубліковано 21 трав. 2017 р., 02:57 ІСГ Полісся   [ оновлено 13 лип. 2017 р., 23:50 користувачем Тетяна Приймачук ]

       Напередодні святкування Дня науки 19 травня в Інституті сільського господарства Полісся відбулася Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем АПК», у роботі якої взяли участь науковці та аспіранти з інших установ, студенти та викладачі Житомирського національного агроекологічного університету.
         Мета конференції – пропагування та висвітлення думок ініціативної молоді щодо раціонального вирішення тих проблем, які величезним тягарем покладені на агропромислове виробництво. Даний захід дав можливість молодим науковцям презентувати свої здобутки та сучасне бачення розвитку агропромислового комплексу України, провести конструктивні дискусії, поглибити молодіжні контакти між науково-дослідними інститутами, вищими учбовими закладами тощо. Учасників зібрання в ІСГП привітали директор інституту Руслан Іванович Рудик та радник дирекції інституту Юрій Іванович Савченко.
          У своїх наукових доповідях на пленарному засіданні учасники конференції охопили цілий спектр питань з проблем землеробства, рослинництва, селекції, насінництва, екології, органічного виробництва, зберігання та переробки рослинницької продукції, механізації сільського господарства та економіки сільськогосподарського виробництва.
          У рамках конференції була проведена екскурсія по відділах, де гості могли 
ознайомитись з інноваційними розробками установи. Учасники  конференції прийняли участь в акції «Посади дерево», під час якої учасники конференції мали змогу посадити саджанці Paulownia Clone in Vitro 112®. Після конференції всі учасники були запрошені на дегустацію пива, під час якої завідувач відділу біохімії хмелю та пива, кандидат технічних наук Проценко Лідія Василівна ознайомила гостей з різними видами пива, які присутні на українському ринку та розповіла про культуру споживання пива. 
         Міжнародна науково-практична конференція «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем АПК» пройшла на високому рівні й послугувала підґрунтям для обміну думками з багатьох проблем агропромислового комплексу України. У зв’язку з актуальністю піднятих питань, за результатами конференції опубліковано збірник матеріалів тез та доповідей учасників конференції.

Євроінтеграція

опубліковано 16 трав. 2017 р., 11:07 ІСГ Полісся   [ оновлено 16 трав. 2017 р., 11:08 ]

11 травня 2017 року Інститут сільського господарства Полісся спільно з ексклюзивним дистриб’ютором “IN VITRO” SL (м. Барселона, Іспанія) ТОВ «ПАВЛОВНІЯ ГРУП УКРАЇНА» підписав угоду про участь у дослідженнях, спрямованих на відпрацювання елементів технології вирощування Paulownia Clone in Vitro 112® (Павловнія Клон ін Вітро 112®) для отримання ділової деревини та біоенергетичної сировини.
Пріоритетними напрямами даного Договору є:
– участь у спільних наукових та маркетингових дослідженнях;
– обмін науково-технічною інформацією;
– підготовка спільних публікацій за результатами досліджень.
ТОВ «ПАВЛОВНІЯ ГРУП УКРАЇНА» надала Інституту саджанці Paulownia Clone in Vitro 112®, з яких планується закласти демонстраційний майданчик у м. Житомирі, а також дослідити накопичення даною культурою радіонуклідів при вирощуванні її в умовах радіоактивно забруднення на дослідному стаціонарі Інституту в Народицькому районі Житомирської області.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

опубліковано 16 трав. 2017 р., 11:01 ІСГ Полісся   [ оновлено 16 трав. 2017 р., 11:02 ]

Фахівцями інституту видані рекомендації щодо утримання тварин і заготівлі кормів у 2017 році.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем АПК»

опубліковано 24 квіт. 2017 р., 01:30 ІСГ Полісся   [ оновлено 24 квіт. 2017 р., 02:08 ]

Запрошення 2017 Конференція мол. вчен..doc

Рада молодих вчених Інституту сільського господарства  Полісся запрошує Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем АПК», метою якої є обмін думками і наукова дискусія щодо вирішення актуальних проблем АПК та можливостей впровадження розробок молодих вчених у сучасних умовах сільськогосподарського виробництва. Конференція відбудеться 19 травня 2017 року на базі Інституту сільського господарства Полісся, м. Житомир. Пропонуємо Вам виступити з доповіддю за результатами ваших досліджень та взяти участь у науковій дискусії.

Присадибний хміль

опубліковано 19 бер. 2017 р., 10:45 ІСГ Полісся   [ оновлено 19 бер. 2017 р., 12:46 ]

Присадибний хміль
Відділ селекції та інноваційних технологій хмелю рекомендує: "Присадибний хміль"

НААН оголошено конкурс на посаду директора ДП ДГ “Рихальське” Інституту сільського господарства Полісся НААН

опубліковано 26 січ. 2017 р., 09:31 ІСГ Полісся   [ оновлено 26 січ. 2017 р., 09:54 користувачем Тетяна Приймачук ]

Національна академія аграрних наук України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 № 777 та Статуту Національної академії аграрних наук України, зареєстрованого наказом Міністерства юстиції України №2335/5 від 27.07.2016 р., оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Державного підприємства Дослідного господарства “Рихальське” Інституту сільського господарства Полісся НААН.
1. Найменування підприємства: Державне підприємство Дослідне господарство “Рихальське” Інституту сільського господарства Полісся НААН.
2. Місцезнаходження підприємства: 11246, Житомирська обл., Ємільчинський район, село Рихальське, вул. Соборна, будинок 10. 
3. Основні напрями діяльності підприємства:
- вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур;
- вирощування інших однорічних і дворічних культур;
- розведення великої рогатої худоби молочних порід;
- допоміжна діяльність у рослинництві;
- змішане сільське господарство;
- допоміжна діяльність у тваринництві.
4. Строк приймання заяв на участь у конкурсному відборі:
21 календарний день після дати оприлюднення оголошення.
5. Місце приймання заяв на участь у конкурсному відборі та номер телефону для довідок: м. Київ-010, вул. Суворова (вул. Михайла Омеляновича-Павленка), 9, Національна академія аграрних наук України, кімната 143, телефон для довідок : (044) 521-92-91, електронна пошта: vnka@naas.gov.ua.
6. Перелік документів, що подається претендентом особисто та/або надсилається електронною поштою, вимоги щодо їх оформлення:
- заява на участь у конкурсі на ім’я Президента НААН Гадзало Я.М. Заява має містити відомості про претендента (ПІБ претендента - повністю, адреса для листування, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, у разі її наявності);
- належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи, копію документа про вищу освіту;
- біографічну довідку (резюме);
- конкурсну пропозицію;
- згоду на обробку персональних даних;
- довідку про наявність або відсутність судимості;
- довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;
- рекомендації та інші документи на його розсуд.
Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.
У разі подання заяви та документів лише електронною поштою учасник конкурсного відбору під час заслуховування конкурсних пропозицій додатково подає власноруч підписану заяву.
Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.
7. Дата та місце проведення конкурсного відбору:
Дата проведення конкурсного відбору - 23 лютого 2017 року, 10 год. 00 хв. 
Місце проведення: м. Житомир, шосе Київське, 131.
8. Дата оприлюднення результатів конкурсного відбору:
Результати конкурсного відбору оприлюднюються на офіційному сайті Національної академії аграрних наук України (http://naas.gov.ua/) не пізніше трьох днів з дати його завершення.
9. Вимоги до претендента:
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня не менше 5 років.
10. Вимоги до конкурсної пропозиції:
Конкурсна пропозиція, що розробляється на підставі фактичних показників фінансово-господарської діяльності, повинна містити проект програми діяльності підприємства на середньострокову перспективу, в якій передбачається:
- детальний першочерговий план розвитку підприємства протягом одного року;
- заходи з виконання завдань та результати аналізу можливих ризиків, а також з поліпшення техніко-економічних та фінансових показників підприємства, підвищення його конкурентоспроможності;
- обсяг надходження коштів до бюджетів;
- пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку підприємства;
- пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників фінансово-господарської діяльності.
11. Інформація про фінансові показники розміщена на офіційному веб-сайті Інституту сільського господарства Полісся НААН: isgp.org.ua
12. Представники засобів масової інформації мають право буди присутніми на засіданнях Комісії під час розкриття пакетів документів, поданих претендентами, їх розгляду та оголошення переможця. Допуск (акредитація) представників ЗМІ здійснюється за електронною адресою: vnka@naas.gov.ua до 21 лютого 2017 року до 17.00.

ОГОЛОШЕННЯ!

опубліковано 22 січ. 2017 р., 06:16 ІСГ Полісся   [ оновлено 22 січ. 2017 р., 06:30 ]

Пропонується до реалізації 100 тонн насіння люпину.
Ціна – за домовленістю.
Доставка – за рахунок покупця.
Контактні телефони:
(0412) 42-92-31
067-308-02-58
067-410-37-78

1-10 of 44