Isefjordkredsens ungdoms-kontaktpersoner

Foto fra www.juniorsejlcenter.dk
 
Her findes links til sejlklubberne og kontaktinfo for ungdoms-kontakter. I e-mail adresserne skal <> erstattes snabel-a - for at beskytte kontaktpersonerne mod spam. Tilføjelser og rettelser sendes til inderfjord<>gmail.com med kopi til nhisc<>youmail.dk.
Viser 32 punkter
SejlklubKontaktE-mail
Sorter 
 
Sorter 
 
Sorter 
 
SejlklubKontaktE-mail
Arresø Sejlklub Gert Larsen gert.larsen<>bolignetmail.dk 
Arresø Sejlklub Iben Bechmann, juniorleder iben<>arresoesejlklub.dk 
Arresø Sejlklub Mathilde Bechmann, juniortræner mathilde<>arresoesejlklub.dk 
Bramsnæs Sejlklub Mikkel Skov, juniorleder juniorleder<>bramsejl.dk 
Dansk Sejlunion - Ungdom Allan Borch Madsen allan<>sejlsport.dk 
Frederikssund Sejlklub Christian Hangel christian<>juniorsejlcenter.dk 
Frederikssund Sejlklub Jens Søebæk soebaek<>youmail.com 
Frederiksværk Sejlklub Peter Hvidberg peterhvidberg77<>hotmail.com 
Havnsø Sejlklub Michael Thorsen m-thorsen<>live.dk 
Havnsø Sejlklub Tom Christensen tomchristensen<>elromail.dk 
Herslev Strand Sejlklub Lars Andresen, juniorformand lars.andresen<>snaeurope.com 
Holbæk Sejlklub Lene Heitmann  lehe<>mail.dk 
Holbæk Sejlklub Mads Christensen madsch<>hotmail.com 
Hørby Bådelaug Leif Vejlgaard vejlgaard<>dbmail.dk 
Jyllinge Sejlklub Lars Meldgaard lars<>meldgaard.dk 
Jyllinge Sejlklub Benny Bardum bar<>fsumil.dk 
Jægerspris Sejlklub Johs Egede Olsen johs.egede.olsen<>pc.dk 
Kalundborg Sejlklub Birgit Lindeberrg  
Kalundborg Sejlklub Anders Thor Larsen  
Kalundborg Sejlklub Michael Eliasen eliasen.michael<>gmail.com 
Lyndby Jollesejlklub Casper Thorslev casper<>thorslev.dk 
Lyndby Jollesejlklub Kim Westh westh<>lyndby.net 
Nykøbing Sjælland Sejlklub Henrik Aagesen henrik-aagesen<>mail.dk 
Roskilde Sejlklub Patrich Juhl  
Roskilde Sejlklub Charlotte Friis  
Roskilde Sejlklub Niels Henrik Borch nhborch<>mail.dk 
Rørvig Sejlklub Ole Thøger Nielsen olethoeger<>mail.dk 
Sejlklubben Lynæs Tom W. Hansen tom<>hansen<>it.dk 
Sejlklubben Lynæs Frederikke Biering frederikke.biering@mail.dk 
Sejlklubben Lynæs Mogens Heidtmann mogens.heidtmann<>mail.tele.dk 
Skuldelev Sejlklub Jacques Duelund Mortensen  jdm<>mangor-nagel.dk 
Webmaster  inderfjord<>gmail.com 
Viser 32 punkter